Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Van két eladó Shoei sisakom, nagyon szép állapotban, S-es méretben, egy Kyonari replika XSpirit 95ért, és egy kék Kagayama XR1000es 45ért. Valamint egy Spidi 48-50es térdkoptatós bőrnadrág alig használtan 32ért, vadi új eredeti koptatókkal, pályázni, vagy kirándulni.
köszönöm!
van pinlock
szerintem vedd meg mert nekem a 70% zajt kiszűrte. van még nyakvédőm, azzal együtt nagyjából 90%os csend van a bukóban. csak 220 felett a fülemnél kicsit huzatos.....
mikorra igérték a V12-es hangot(?)... kell a Transitba
hogy te miket tudsz Pohi....

a Te motorod a szirénától hangos

de még a járókelők hangját (pusztuljatok meg, buzi rendőrök) is jobban hallod, mint a motorod hangját

tedd fel hátra Marcipánt... bár az meg csak elaludna hátul
Kapott ez már mindent az egy év alatt (aszfalton kívül )... Kakucs, Ring, Túra, Város, özönvíz, fagy, kánikula, a nagy tempón hangoskodásán kívül tényleg semmi baja. Ebben járok dolgozni, napi 10-12 fel-levétel mellett sem tágult meg eddig. Tudhatja aki ismer, hogy ha valami egy kicsit is szutyok azt én nem dicsérgetem. - nem olyan családból származom én. Pláne annak fényében, hogy eszem ágában sincs eladni az enyémet!
Oh köszönöm a választ.Nyuzzad még egy kicsit mert úgyis télre rakom a vásárlását hátha akkor rosszat is bírsz írni róla Viszont kurva jól néz ki.
Köszi!Kicsit drágának találom(10800 Ft),de meglátom...Párásodás pin lock plexivel teljessen kizárható!Merem ajánlani!
Szia!

Fehérvári vagyok de a Shox-ban vettem, Bp. Szentendrei út. Ők a hivatalos importőr.
ez a bukót már régóta nézegetem de nálunk sehol nem árulnak a környéken
csak rendelni lehet de abbol nemtudom hogy mekkora jó nekem
hol vetted?
hol laksz?
itt kerdezd meg.
Sziasztok tudna nekem segíteni valaki,bőrruhámon szeretnék cipzárt cseréltetni,de úgy hogy a kabát nem összecipzározható volt(!) kéne egy hozzáértő (a cipzár már megvan) segítséget előre is köszönöm.
(ha lehet Pest megyében:) )
kestejan

nekem van, bevállt. csak így még jobban párásodok...
szerintem megéri a pénzét mert az xr1000 nálam zajos, bár az is igaz hogy ritkán megyek lassan

üdv
Szesz!

Kerek egy éve használom a Spanyol kupakot és meg vagyok vele elégedve. Tempónál is stabil, kényelmes, nem úgy kell beleerőszakolni a fejedet és a emberre tervezték úgyhogy van helye a füleidnek, nem ér bele semmibe az állad vagy az orrod, mindezt úgy, hogy nem lett belőle akkora strandlabda, mint pl. egy Schubert. Plexi csak 10 fok alatt esőben szeretne párásodni de menetben hamar kitisztul, igen jó a szellőzése, Kakucson sikerült csak beleizzadni de ott mibe nem. Mindezt úgy tudja, hogy nem fúj benne az orkán a szemed előtt. Súlyra középkategória de az előző Scorpionomhoz képest pehely. (és mellesleg mindenben jobb 2/5 áron) Külön nagy találmány a kombi csat, ha robogózok csak a mikrometrikus csatot csatolom be, ha Mozdonyozok akkor befűzöm a dupla-D csatot is(!). 7-esen még nem próbáltam, a ZZR-en 150 felett már eléggé zajong, ahogy néztem leginkább az állszellőző környéke de élhető, nem hangosabb a versenysisakoknál. Plexi és napdózer mechanikája első osztályú.
Ha gondolod hétvégén összefuthatunk és megnézheted az enyémet, épp most végeztem a belének a kimosásával, már ráfért.

Dobok fel pár képet, ezeken több látszik, mint a katalógusképeken.
Nemrég vettem mellé egy Airoh Force-ot ami csendesebb viszont nincs dupla-D csatja, árban kicsit a Shiro felett van de alternatívaként megnézheted azt is.
Ár alatt sürgősen eladó kétrészes bőr Prexport ruhám
Megkímélt, nem csúsztam vele.
Nadrágot, kabátot külön is adom igény esetén.
Együtt: 30.000 ft.

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Szerintem nagyon jó dolog én hidegebb időben használtam leginkább, mert így nem jött be a hideg szél a sisakba. A szélzajt mindenki túlmisztifikálja. Ha szellőzik a sisak akkor zajos lesz, ha nem szellőzik akkor csendes. Ennyi. Én 30-40 fokban inkább a szellőzés pártján állok. A szélzaj soha nem zavart, a motor úgy is hangosabb
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
Kawa Monster M-es felső 16000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
Szia! Én XR1000-hez vettem és azt kell mondjam elengedhetetlen "pótalkatrész", csak ajánlani tudom, DE azért ne várj szélcsendet! Arra jó, hogy csökkentse a válladnál kialakult turbulencia általi zajt. Elég húzós az ára (10e volt bogárhálóval anno). Ha ez sem lenne elég, akkor csinálj szivacsból egy "nyakörvet" tépőzárral, azzal a turbulencia zaját jól ki lehet küszöbölni (asszem valami noise killer néven is fut ilyen termék, de ebben nem vagyok biztos). Persze ez meg kényelmetlen nyáron a melegben. Nem egy összeg csinálni, egy próbát mindenképpen megér, mert ez a megoldás nem viszi el a normál zajokat, amiket füldugóval teljesen kiölsz.
Hali mindenkinek.
Valakinek tapasztalata ezzel a sisakkal
Hun csórtad azt a csizmát te gyerek? Amúgy mi az ára?
Szomszéd
Szevasz.

Hasonlóm volt, de eladtam, mert kényelmetlen volt. A protektorok összevissza csúszkáltak benne, esőben semmit nem ér. Azt javaslom, hogy utcai farmer+térdvédő+vesevédő sokkal használhatóbb, mint egy ilyen farmer. Esni nem estem benne, azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Sziasztok! Ilyen motoros farmerről valakinek valamilyen tapasztalata van esetleg? http://www.shox.hu/content/mot...
Rossz a linked.
üdv! valaki tud mondani valmit ezekről a protektoringekről h milyen minőségűek? mert elég sok ilyen protektoringet árulnak kepesmotoron... ha valakinek volt ilyennel tapasztalata légyszi ossza meg velem:)
http://kepesmotor.hu/protektor...