Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem jobban járna a haverotok ha kapna 40 ropit a kezébe, és együtt elmennétek csizmát venni. A csizma nem egy póló, ami akkor is kényelmes ha csak kb jó méretben
Üdv! Egy kis segítséget kérnék! Havernak szülinapja lesz és meg szeretnénk lepi egy sport csizmával ! Árban olyan 35- max 40 ropi lenne rá! Esetleg tudtok olyan üzletet ahol akciók vannak most ? Valami hasonló kategória: http://www.parilla.hu/index.ph... vélemények, tapasztalatok a Raytek-ről ill. W2-ról ? jah még annyi hogy 43-as méretben kellene... :)
Üdv, kicsit későn írok,de a sisak nagyon felkeltette az érdeklődésem.Jó lenne ha valahogy meg tudnánk egyezni.
Sziasztok!
Eladóvá vált motorozás befejezése miatt egy 2 részes 48-as SUOMY piros-fehér-fekete, csúszásmentes hát váll,könyök protektorokkal rendelkező bőrruha.Kopásmentesek a térdkoptatók is. én 174cm vagyok 75kg, rám pont jó volt. Ára 75e. képet ha kell tudok küldeni.
huszas374nyolc456 vagy naki585@hotmail.com
Miért Katáékkal mia gond?
Új Racer 36-os túracsizma eladó..
Daytona túracsizmák (vadiújak!) eladók.. Méret, 40, 41
Keresek Airoh S4 plexis sisakot!
Probiker PRX-7 bőr motoros kesztyű női S-es
Színe: fekete - fehér - szürke
Egyszer volt rajtam!
Anyaga: kecskebőr
A bigbike-ban vettem 18 000,- Ft-ért...

Jelenlegi ára: 14 000,- Ft
a tavasz már márciusba .
HELD márkájú, cordura dzseki!
Mérete S, de szerintem M-esre is jó! 2 db, egy piros, és egy kék!
Színe: piros/fekete/fehér és egy kék/fekete/fehér!
Kivehető belső béléssel rendelkezik!
Nadrággal össze cipzározható!
Protektorokkal rendelkezik: hát, váll, könyök (Knox -CE protektorok)
Téli nyári motorozásra egyaránt alkalmas, meleg időben a rajta található szellőzőket ki lehet nyitni! (elöl kettő és hátul kettő, valamint az ujjakon is található egy -egy db kinyitható szellőzővel) Nagyon praktikus!
Karján szűkítő lehetőség található (ujjanként két darab)! Így mindenki igény szerint magára igazíthatja.
Dereka szintén szűkíthető.
Zsebekkel bőven ellátott.
Ára: 22 000,- Ft
Joe,tavaszra már 4 hónapos lessz az olaj,megint cserélheted!
Hali Feri,szerintem az a2009 Honda már talán tud annyit lóerőben,mint a 04-05 zx10R
én nem megyek pocsolyába.
Feri ne agy alá lovat mertnekem igy is nehéz velük.
Szia Zoli!
Azért egy 2009-es 1000-es Honda nem biztos hogy lassúbb egyenesben mint egy 2004-es 10-es! Mi is ezen agyalunk pont, mert egy haver 2 hónapja vett egy ilyen Hondát, és a K9-esem egyenesben úgy kerüli mint a pocsolyát, de mi lesz ha a 04-es 10-essel csapjuk össze a CBR 1000-est? Véleményed erről?
ma tettunk bele erőt mert kitisztitottuk a légszűröt ne tudd meg....
na véégre !megjött az eszed! bár az erős lessz a Honda után,meg nincs benn abs
engem akawa érdekelne
tényleg, holnap felhívom őket.
Van pár felvevőhelyük, ha megnézed az oldalt...
köszi, kár hogy Mátészalkai, de még esélyes is lehet..
35.
Hogy mit merre azt jövő héten meglátom.
Így nézett ki.
Ha nem kelett volna azt a gumis részt a térdben cserélni olcsóbb lenne.
De így is olcsóbb mint egy használt ruhával szarakodni és utálnék újat venni.
Ez leglább már rám van szabva.
lehet tudni mennyi volt?