Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk nálam 50 alattinál mindkét könyök lukadt,a térdnél lévő harmonika rész szakadt.
Spyke.De cölöpnél összelegózták és jó azóta is.
Akciós volt de nem a legolcsóbb.
Ennyi belefér.
A Suomy jó ruha! Én egyszer estem benne, igaz nem nagy tempóról, egy kis horzsolás lett rajta és ennyi.
Ez nem normális! Nem szabadna neki kiszakadni! Egyik haveromnak a Spidi kesztyűje mállott szét sima utcai használattól, az is egy vicc! Szomorú, hogy ilyen gyártóknál ez előfordul.
Én a 100.000-es suomy-ban estem 2x. Azóta kollégám is esett benne, de az nem lyukadt ki. Csak a festék kopott le róla.
Vki aki esett már mondja már meg, h normális-e az h egy kb 110-120 kmh-s sima csúszás ekkora sérüléseket okoz a ruhán? Elsősorban a bőr szakadásokra gondolok, a sípcsonton azt a harisnya anyagot még talán megértem. Gondoltam ha nem a paletta alsó részéből választok ruhát talán jobban fogja bírni, de ez vicc kb.
Azt a csizmat en is neztem. Nagyon tetszik, majd ha kozel kerulsz hozza mondel milyen
Arai is gyart sisakot azt hittem csak a kinder tojasba csinalja a kisautokat
Az Ixon tudtommal francia, az Icon Usa, a IXS meg talán svájci. Én Suomy ruhával kezdtem, most Clover van, a következő lépcső a Dainese lesz. Sisakban nekem az Arai nagyon bejött. Kesztyűben Dainese-im van és szeretem. Gaerne csizmám van most, de jövőre cserés lesz. Itt vagyok gondban, mert nem tudom milyen legyen még. Most a TCX RS2 tetszik nagyon, de sok víz lefolyik még a Dunán tavaszig.
Mintha usa marka lenne de passz nem foglalkoztam vele. Erzetre a dainese vitte a primet abszolute. Sisakban meg a shoei szamomra a passzentos. Viszont erdekes h kesztyuben es csizmaban szerintem gyenge a dainese ugyhogy ott spyke lett a nyero a szeles labfej miatt es szeles tenyer ok reven
Ixon, Icon, IXS?!
Az nekem nagy! Amúgy is kétrészesed van ahogy látom, nekem olyan nem kell! Ilyen kell!
Egyebkent a viccet felreteve nem is jut eszembe olyan ruha vagy kesztyu csizma marka ami nem olasz..igaz nem neztem utana csak a nagyoknak,dainese,alpinestars, spyke, spidi, sidi,
Kolcsonadom ha gondolod 100kg es 192 cm meretre szabva
Régi motoros cuccokra gondolsz? Á piacot írsz akkor mostaniakról lenne szó. Gondolkodtam már rajta. Elfogult vagyok, ruhában Dainese az álmom.
Egyebkent csinalhatnal 1-2 fototopicot a ruhapiacrol is.szerintem sok embert erdekelne csak ne legyen elfogult..erted
Gondban leszek.
De figyelj arra mert a legtobb marka olasz
Meglátjuk mi lesz, de max 60 a keret rá.
Az a baj ahogyan mondtak mar hogy a 60e ft pont hatar..foktnal erdemes utolso db sharkok utan kutatni. Vagy a xvi ker verespeteren van egy webaruhaz ahova ha beesel szemelyesen a tulajsraccal tudsz akcios hjckrol beszelgetni..
Pont ezt néztem én is!
Azt is néztem! Csak a méretet kell belőni neki, majd viszem próbálni. Az S-es Araim jó neki. Viszont gyártó válogatja.
Szerintem pont ez az árkategória a választó vonal 60000 alatti sisakok kb 40.000 körülre vannak beárazva, 60000 felettiek meg 70000 től :D HJC FG17 merem ajánlani :)
A darazsarazsos marushin RS-1 carbon 70e ert nagyon jo.
Értem! Nem nekem lenne, unokaöcsémnek! Használt kizárt, hogy kell neki. Ez lesz az első sisakja. Minden fel is vetődött HJC, Shark, IXS, LS2, Suomy. Ezek közül nekem az LS2 nem igazán szimpatikus, bár lehet attól még jó.
Köszönöm a választ!