Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Hasznalt xr1100 shoei. Ha sport kategoria utcara..ujban hjc
Sziasztok!

50-60 ezres árkategóriában milyen zárt sisakot ajánlotok?
Van akire nem kéne ruhát adni...és van akire nem ártana !
A tacsicuccot ellenezzük, neked viszont nálunk lesz a legjobb árban motoros cuccod!
www.darazsgarazs.hu
Sziasztok!

Hátha találok...
Krossz csizma
Szia
bbala1@freemail.hu
Esetleg a superzone üzletet kérdezd meg!
Értem! Köszönöm szépen a válaszod!
Esetleg nem tudod, hol tudok eredeti koptatót beszerezni hozzá? Most vettem egy ilyen ruhát, de sajnos nem eredeti a koptató rajta!

Köszi!
Szia!

Egyben szeretném eladni.
Szia!

A koptatók külön nem eladóak véletlenül?

Köszi!

ÜDV: Gábor
Néhány fotó az eladó holmikról!
Szia!

Engem érdekelne a sisak. Tudsz adni egy e-mail elérhetőséget?

Köszönöm!

Üdv: Gábor
Sziasztok!

ELADÓ DOLGAIM:

1. DAINESE egyrészes, púpos bőrruha 52-es méretben, teljesen jó állapotban! [35.000]
2. CABERG V2 407 HELLRACER II napszemüveges bukósisak M-es méretben, sisakzsákkal, normál állapotban. [18.000]
3. DIADORA EAGLE motoroscsizma EUR 41-es méretben, normál állapotban! [15.000]
4. NZI ASTRON 600 üvegszálas bukósisak, XS-es méretben, plexi felülete karcos, a belseje szinte új, utassisakként használt! [10.000]

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com

További szép napot mindenkinek!
Sziasztok!
Marushin bukómról helyenként kezd lekopni az a matt, gumiszerű bevonat. Tudja valaki hogy azt mivel lehetne teljesen eltávolítani?
TelszáM: 06-70-373-4137

mail: bekiss2@gmail.com
Patika Állapotú 58 méretű Arlen ness Bőrruha eladó!

110.000Ft irányár!
Vader most tudja meg hogy a JAPÁN MARUSHIN karbon és üvegszál bukósisakok maximális törésteszttel, a Föld bolygó legjobb áraival a www.darazsgarazs.hu oldalon elérhetőek!
Várjuk a csillagközi inváziót! Készletünkből egy egész birodalmi flotta felszerelhető lenne! 500db-os valós készlet, nem katalógus lapozgatók vagyunk
sziasztok,
Van pár eladó L-es kabátom L-eseknak.

15.000/db
Koszonom a tippet, csak itt sincs axo, sem alpine :(
Akkor mit probaljak,ha nincs? :)
szia!
ha kimennel Ausztriaba, erdemes megfontolni szerintem a kovetkezo boltot (is): http://www.bike-expert.at/ Wiener Neustadtban van es sokkal tobb ruhat tartanak, nagyobb a valasztek. Raadasul ha jelzed, hogy Magyar vagy, akkor szoktak kedvezmenyt is adni 10% korul.. Szoval erdemes a Louis mellett ide is elnezni es ugy donteni, valasztani;)
Ahogy lent irtak folosleges kimenni hacsak nem vagy tele... itthon probalsz ruhat aztan berendeled latod 3e hufbol itthon van. Habar hozzateszem 52es alpine ruhat kesz muveszet volt itthon talalnom egy probara. Sajna 2kilom meg nincs goncre mert ahogy elneztem 2k felett minden van mi szem szajnak ingere.
Es ezek csak webshopok?
ha van bolt, kimehetnenk tobben,hatha szet lehet nezni a valosagban is.
voltam tavasszal a Louisban,v hol, sok ruha volt,de nem ezek a kategoriak.
Csak kb már az egész világon nincs belőle... mindenhol elfogyott...
Jo estet!
En is ugyan ezt neztem,csak piros feherben. Szerintem jol nez ki es perforalt is.
B.