Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
A karbi nem érdekel?
Emlékeztető
JÚLIUS 31 vasárnap! VISEGRÁD! Délelőtt 10kor!
(Természetesen ha nem szakad az eső!)
1.gab900
2.PannoniaP20
3.sakto ( jómagam )
4.taschner
5.? MÉG VALAKI?(K)
Ahogy beérsz Visegrádra (Dunabogdány felől jössz a 11-en ) lesz egy MOL benzinkút jobbra annak a parkolójában!
Ez a tatai ötlet nekem enyhén szólva előnyös lenne. Ugyanis szüleimnél tartom a gépet Tatán, a tópartig lemenve (2km) be sem melegedne a gép (beöltöznöm tovább tart). A Turulhoz felmenni is jó ötlet(egyébként itt lakom), szép onnan a kilátás. A közeli hegyekben vannak jó vonalvezetésű utak, csak a minőségük pocsék. De legalább Visegrádig motorozom majd én is egy jót. Vasárnap remélem jó időnk lesz. Addig is ma kerültem egy százast a géppel, ne álljon szegény a garázsban.
hát igen! , . én se azért megyek ,hogy meg mutasam ki ha
szégyeld magad ! aztán vögyél valamit, ami aztán nagyun pürög , helybül felszál !
Pont most néztem az adatlapodon a piros gixert..
Szia Ricsi!

Nem tudok menni,mert nincs mivel eladtam mindkét Gixert!
Ez csak egy ötlet volt...ha van jobb..?
Bazeg nem jó a link...
Nekem tökéletes visegrád is, bár van benne igazság hogy inkább valami nyugisabb, kevésbé forgalmas helyen kellene találkozni.
Leülni beszélgetni kicsit, esetleg egy közös ebéd, utána közös motorozás, ilyesmi. Tatai tó partján pl. kiülni dumálni, kávézni, utána fel közösen a turulhoz. De végülis nekem tényleg mindegy, hál istennek sok szép és jó hely van. V. Jani - jössz - megyünk együtt ?
Na akkor..
JÚLIUS 31 vasárnap! VISEGRÁD! Délelőtt 10kor!
(Természetesen ha nem szakad az eső!)
1.gab900
2.PannoniaP20
3.sakto ( jómagam )
4.taschner
5.?
Ahogy beérsz Visegrádra (Dunabogdány felől jössz a 11-en ) lesz egy MOL benzinkút jobbra annak a parkolójában!Onnan majd meglátjuk!?
Vasárnap 31-én de vagy du nekem is jó lenne, Visegrád is perfekt.
Az idő elvileg jobb lesz már, nem kell esőtől tartani.
Találjátok ki a helyet, bár elég zsúfolt szokott lenni hétvégén a Dunakanyar. Sok lökött a kanyargós útra megy motorozni fel a fellegvárhoz mindenféle gyors-színes-hangos gépekkel
Akkor jelezze akinek jó a JÚLIUS 31 vasárnap!
(Természetesen ha nem szakad az eső!)
1.gab900
2.PannoniaP20
3.sakto ( jómagam )
4.taschner
5.?
Csak egy ötlet, Visegrád?
Vagy az már messze van?

Mány - Visegrád 66Km
Tatabánya-Visegrád 72Km

PannoniaP20+ Pesti ha jól vettem ki.
julius 31 jo ! valamikor de , Mányi-vagyok---- találjátok ki hol ütközünk
Akkor jelezze akinek jó a JÚLIUS 31 vasárnap!
(Természetesen ha nem szakad az eső!)
1.gab900
2.PannoniaP20
3.sakto ( jómagam )
4.?
5.?
A helyszínen még gondolkodom.
ÜdvÉn is össze-vissza dolgozom,de még a Gixxerem sincs kész, vizsga sincs rajta.Majd jövő nyáron!Remélem!
Én Tatabányáról jövök, Záhonynál valami közelebbi helyet preferálnék . A hétvégi időpontok nekem megfelelőek lennének.
Júl 31 vas. nekem jó lenne, mondjuk úgy Bp 50 km-es körzetén belül. Más bajom nincs
Szia!

nagyon jó ötlet. Én is benne lennék, de sajnos majd csak a következőben (remélem lesz). Nálunk 3-4 hétig áll a bál kp. fűtés, víz, szennyvíz csere. Minden szétbombázva. Majd legközelebb.
Gondolom a hétvége jó mindenkinek?
Ki honnan jönne?
Mert akkor megpróbálok valami köztes helyet keresni.
Ha nem gond írjátok meg ki honnan jönne.
Július 30 vagy 31?
Augusztus 6 vagy 7?
Így elsőre
Hát már a MÁV sem a régi.... Inkább menetrend szerint jársz a vonalakon nemde ? Nembaj, ha összejön a tali majd mondhatjuk, hogy sínen vagyunk.
Sziasztok! Én is benne lennék egy 1100 GIXER találkozóban! Dübörögne a sok-sok lóerő!-))))
benne vagyok , semmi jónak elrontója nem leszek . Anyi csak mivel mozdony vezetö vagyok össze- vissza dolgozom