Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felső munkahenger meg abban pár dolgot cseréltek.De már álló helyzetben érezhetően jobb lett nem az a puha szar.Menet közben még nem teszteltem mert az idő nem olyan jó .De szerintem sokkal jobb lesz
Szia.Nekem is múlthét csütörtök csináltak meg a fèk
Barátomnak igen. Mindenkit oda hívnak vissza, ahol vették a motort. Hívd a kereskedést ahol vetted.
2023 év színei:
Hali.
Kinek csinàltàk meg itt már a fék visszahívási kampányt?
De kár hogy nem ZZR1400-as ! 😉 👋
Sziasztok,
Eladó üléspúp Gen1 Busához. K7-esről származik, nagyjából sose volt rajta. Tárolási karcok láthatóak rajta. 10e-ért megválnék tőle. 😀
Nálam csak a port fogja. 🙂
Nekem régebben T30 volt az 12e ret bírt. Utána T32.
Szia.Az s22 nekem 7000-8000 km-t megy el de tényleg csukló függő.Van olyan ismerősöm akinek 4000 km alatt elfogyott a közepe.
Előtte próbáltam több gumit de három éve már csak s21 vagy s22
használok busára mert nagyon bejött mind kanyarba mind autópályán.Talán az s21 nek mélyebb a profilmélysége újkoràban.
Dunlop sportmax mk3-at próbáltad? S22 hány km bírt?
Pontosítok, hogy érthető legyen. 2021 ben írtam mailt. Majd a kérdésemre nem kaptam rendes választ, ezt egyik posztodnál nehezményeztem, ez után letiltottál… volt ezen kívül más munka is vason, mint írtam megcsinálták, jó lett…
Nagyon szívesen.
Igen már szóltak pont ma.Köszi
Minden motort abban a márkaszervizben javítanak, ahol vették.
Szia.Hu ezt hol csinálták meg melyik szervizbe??Mert nekem még azt mondtak nincs alkatrész úton vannak.Köszi
Az országban elsőként a barátom hayabusáján elvégezték az első fék visszahívási kampányon keresztül a teljes javítást.
Amit cseréltek:
Főfékhenger öntvény
Fékdugattyú+karmantyúk
Tömítések
Légtelenítő csavar
Fékkar forgócsap+anya
Az alkatrészek cseréje után, az első fékből eltűnt a kis jellemző tompaság, érezhetően egy ujjal adagolható és a nyomáspont finobabb lett. A Brembo stylema nyergek érzésre sokkal erősebben fognak.
Most lett olyan a fék, ami egy Hayabusához méltó.
Én?! Biztos nem, főleg nem e-mailben. 😀 Mivel ott szoktak írni, és oda is van hirdetve, mint azt tetszik tudni olvasni.

Ma /tegnap is átadtam szomszédnak 3 motort inkább, oda küldtem egyenest a jövendő ügyfeleket, mert annyi munkám van. E-mailben meg bárki elér. 🤤
Őt is letiltották sok helyen már. De nem vesztettél semmit.
Jobban jártál hogy rendes szerelőhöz vitted. Ez a Pumukli egy igazi pancser, csak a bajt csinálná neked...
Jó a reklám csak az a baj, hogy árajánlat és segítség helyett letiltottál! Semmire nem kaptam épkézláb választ. Így elvégezte más motorszerelő a feladatot…
Igen én is sajnálom. Minden motorost várnak haza.
Nejem sincs oda ezért a hobbimért, de nem tudom szögre akasztani a bukót.
Amíg a lábam áttudom emelni az ülés felett...
Ú bassz,az elég súlyos,nagyon sajnálom.
Sajnos nem. Autópálya belső szalagkorlát, a becsapódástól 1,5km-re volt a motor. A korlát vezette el.
Remélem a rider megúszta a dolgot....