Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejjha!Nagyon pörög a fórum,bár gondolom nem így kéne felrázni...
👍️
Vége a műsornak, köszönjük figyelmüket és türelmüket.
😊 🤣
Már ismert de azért megosztom a hivatalos témát :)
Holnap csütörtök van! 😀
Nem bírhatják erővel folyamatosan,kell szünnap is.Talán holnap?? 🤔
Ne tessék unatkozni, tessék dolgozni 😀

Én nem kívánok szappanozni, van tusfurdőm. 🤣

Szarok a hülyékre. 😂 🤓 🤭

Amúgy tettem fel videót tegnap, ha nézni kíván Ön vmit, egész hasznos háttérüzenete van. ( csatornákon megtalálod, de lehet majd ide is kiteszem)

Megyek dolgomra. Szép napot! 😘
Kávé után mindig fontos egy jó egészségügyi mellék helység látogatása ( magyarul kulázni a röttyin 😂 😂)
Ami odafigyelést összpontosítás igényel ............ráérsz utána cikket írni 😉 😊
Este ha vissza nézek mely csatornán lesz a szappanopera ?? 😂 😂 mindig úgy várom 😂 😂
Nekem van bőven, megiszom a kávém, beágyazok , zuhanyzok egy jót, aztán kezdem 😊 Kávé közben meg írom az új cikkem. 😊 😘
Időjárást nézve, egyelőre engedi. 😉
10 800
Kb ugyanannyit vártál mint én . 😉 Mennyit mentél vele ? Én már 11000 km-t . Tök jó !!! 👍️
Én 2021 december közepén rendeltem meg és 2022 április 4 - én hétfőn, 10.00 - órakor vettem át.
😊
👍️
Sziasztok.Április 22 én Szombaton ha az idő is engedi megyünk le Pécsre a szezonnyitóra.Elég sok busa is lesz a csapatban.Tali Kecskemét OMV Dunaföldvári út 08:15
Vagy Paks OMV 09:30
2021 augusztusban vettem a Full-gáznál Balatonbogláron , ez volt a legelső amit eladtak .Májusban rendeltem meg . 👍️
Megtudhatom, mikori gyártású a tiéd?
Semmivel nem jobb vagy rosszabb mint előtte . 👍️
És milyen lett a fék?
Már az enyémen is kicserélték a munkahengert . 👍️
Érdekesség:

A vázszám alapján, az enyém 2021.12.29-szerdai gyártású, az utolsó darab aznap és az évben. 🤣
Amikor ez kigurult és betették a kalodába, utána állt le a gyár a szokásos karbantartásra.

Már túl voltam a 6000 km-s szervizen amikor szóltak, hogy hát vigyázzak az első fékkel, mert gondok lehetnek.
Ezután gondolatban párszor lefőtt a kávé, mert, ha belegondolok, hogy a megtett km-k alatt, merre jártam.

Horvátország 3, 8, 23 -út. KRK, Kres, Pag sziget, stb.
Szlovákia Poprád, Besztercebánya.
Zakopane.
Osztrák Alpok.
Mind csapatós hegyi szerpentinek.
Itthonról nem is beszélek.
😆

A javítás után eltűnt az a kis tompaság ami jellemezte az első féket.
Most egyujjas lett és bele állok a betonba vele.
Nekem már kicseréltek mindent, amit kellett.
😊