Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem úgy értették, hogy a végdobba, az meg mindegyikbe van hangtompításnak.
Rezoba fojtást szoktak tenni egyes típusokba, de hogy az miből van, nem tudom, nálam a 98 as RMX be nem volt a gyáriba sem,
persze a tiedbe attól függetlenül lehet, dugj bele drótot és megtudod, vagy szórd tele anyával, úgy is érezni fogod, hogy akadnak-e.
Azt mondja az eladó, hogy gyapot van a rezóba is!Ez lehetséges?Mert még ilyennel nem találkoztam
Helló!
Olyan létezik, hogy egy 98-as RMX-ben folytás van?Egyeltalán ilyen gépekbe tesznek folytást?
Itt jobb lenne a folytatás : kopaszkak1@citromail.hu
2003as nagyon szép állapotban elsőre indul gyönyörű hangja van blokk nem zörög nem csörög nagyon szépen dolgoznak benne a lovak gumik:hátsó90% első70% környékén fékek :hátul új fékbetét 90% tárcsa elől kb80% láncszett kb 1szezont futott (nem nálam)
Itt egy összefoglaló cikk, mi változik a 2013-as 250-es meg 450-es RMZ-ken: http://minu.me/-rm-z
Mit lehet róla tudni (évjárat,állapot,képek)?
Esetleg ha érdekelne az yzf bele tolnám mennyit kérnél rá ha érdekel ilyesmi
Hello. Az RMX eknek van valami tipushibajuk? tud valaki ilyet?
Most keszulok venni egyet s jolenne tudni ezt azt rola
Ez a motor a mostani tulaj előtt az egyik barátomé volt! Mentem is vele nem is egyszer szerintem nagyon jó motor.... (Volt akkor) Bár nem hiszem hogy ez a mostani tulaj lelakta volna képek alapján....
sziasztok!
olyan kérdésem volna hogy rm250 1992-1993-asba hanyas számu teleszkop olaj valo? segitségeteket elöre is köszönöm!
Hát igazából Vecsésen lett csináltatva,de úgy,hogy elvittük a régit és az alapján csinálták meg,de csak annyira h meglegyen a két fél darab.Amúgy teljesen hengeres alakja volt nekünk kellett itthon ívre csiszolni meg fúrni bele könnyítést.Árat azt nem tudok mert ismerős csinálta időt meg még annyira se mert elég sokáig nem tudtunk foglalkozni vele.
Szia
Hol csináltattad őket, mennyiért, mennyi idő alatt ?
Végre elkészült a power az RMXhez! :)A régit is ott van,hogy milyen szép volt. :P
Hali!

Valakinek van eladó 250-es rendszámos RMX?
Szevasztok!

HONDA CRF250 / SUZUKI RM250Z (450es társaik is) érdekelnének 2005évjárattól a dunántúlon 600.000Ft-ig!

Aki tud ilyen motort, az jelezzen!
Köszi
Üdv
450-es Kawasakival nincs tapasztalatom,de szerintem olyasmi lehet,mint az én injektoros Rmz-m és hát ez sem normális
lehet ezelőtt cr 250r volt tetszett majd a valatásnál kiderül nagy vágyam a kx450f 2008- már csak az injektor véget is talán a következő szezonra meg is lesz
Biztos jó a 250-es is főleg kis rövid pályán,de ha nagyobb téren egy óra motorozás után egyből átugranál az enyémre akkor nagyon éreznéd a különbséget!
elkéstél ma vettem egy yz250f est elég nekem amatörködni
Ha 4T krosszmotort akarsz akkor próbálj meg 450-est venni,mert a 250-es kicsi és mindig nagyobbra vágysz majd!
gyönyörű vasparipa viszont nekem endurom épp nincs szombaton vitték el ezt http://www.sportmotor.hu/motor... a másikba egy cr 250 r 1999 est számoltattam volna be sajna nem jött össze annyi kp meg most nincs hogy ezt kicsengessem most alkuszom egy yz250f re bár rmz nekem a félisten gondolom neked ilyesmi csere nem is lenne jó
Nem azért ,hogy magam felé húz a kezem ,de itt van egy:

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...