Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Sajnos lengyel oldal, itt németbe nem volt fizetős, viszont otthon tényleg az. Ha hazamegyek hétvégén és nem felejtem el akkor elküldöm mailban ha kell. Csak egy mailcímet adj! Egy 1996-os tsr szervíz manual full angol, de hasznos. Minden érték benne van!
Hello!
Cserélt már valaki karburátort a motoron?
Szeretném lecserélni,csak fogalmam sincs,hogy hol találnék..
Köszi előre is.
Néztem a linket én is, de valami embertelen nyelvű oldal jött be, és fizetős lett volna. :(
Sziasztok ! Tsr 200-hoz keresek kompletten power szelepet ! Esetleg nem tudja valaki hogy passzol hozzá a 125ös power szelep is ? köszönöm előre !
Lejjebb linkeltem be szerviz manualt hozzá. Abban minden adat megvan!
Üdv!
Eladnám Suzuki Ts 125R típusú motoromat, de elég sok műszaki adattal bajban vagyok. Van valaki itt, aki ebbe tudna nekem segíteni?
Előre is köszönöm!
suzuki tsr-125 .külfőldi okmányokal rendelkezik bontot alkatrészei eladók ..1995-évi..érdeklődni telefonon

06304053450
http://olx.hu/hirdetes/suzuki-...
Eladó!
Új Wössner dugó, új power elemek, kerékcsapágyak, stb kitűnő állapotban!
Suzuki TSR alkatrészek eladók!

Ezek maradtak!

06304807856
szia
bocsi de tönkre ment a telefonom. Vettem egy újat,a számom ugyan az maradt. az általad küldött sms-t már nem tudom elolvasni.
Szeva!Küldtem sms-t,de itt is szólok,ha adsz számlaszámot,küldöm a zsetont+a postadíjjat!
Sziasztok!

Ha esetleg érdekelne valakit.

http://olx.hu/hirdetes/elado-j...
szia
itt vannak a képek
itt a telefonszámom: 06306136435
Üdv! Valaki tudna nekem egy ilyen első lánckerék lefogatott szerezni ?
Mert elhagytam ! android.g76@gmail.com Köszönöm!
Üdv!Szép helyen laksz,de nekem az nagyon messze van.Légyszi csinálj minden oldalról képet!Amúgy az ár nekem is jó!Köszi!
szia
Én 10000-re gondoltam.
Megtekinteni Szulokban lehet.
Helló!Hogy tudnám megnézni személyesen és mennyiért adnád csak az önvényt?
szia nekem lenne egy hengerem powerel
Sziaszok!125TSR-hez keresek hengert poweres hengert!Van valakinek eladó?Köszi!
Mondj egy árat: enmoto@citromail.hu
Üdv! A motorblokk nélkül menyiért adná el ?
Hello mindenki vki tud eladó gáz bowdent tsr200ashoz lehetőleg újat vagy hol tudok rendelni?
Nagyon köszönöm a képeket!
Sziasztok! 125-ös tsr blokkba rá lehet valahogy rakni a 200-as hengert miket kellene átalakitani?