Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, és van még valami mogyoró törős verzió is. Most ez jött szembe 😊
En ezt ugy ismerem, hogy az a baj, amikor elubujik a pocse es fucsomot dug a faszi szajaba.
Bélát súlyos baleset éri,

leszakad a fa**a.

A férfi rimánkodik az

orvosnak, hogy segítsen

rajta.

Az orvos erre:

– Uram, tudunk segíteni, de

csak egy halott kis elefánt

ormányát tudjuk felvarrni

magának!

Béla belemegy.

Pár hónap múlva a kontroll

vizsgálaton érdeklődik a doktor:

– Minden rendben volt a

s***uális életével?

Mire Béla elégedetten:

– Határozottan. Köszönöm

doktor úr, több nőm van,

mint eddig bármikor!

– És komplikációk?

– Nincsenek, egyet kivéve.

Amikor ülök a kávézóban

a f***am sunyin kibújik,

elveszi a csésze mellől

a kockacukrot és

könnyed mozdulattal

becsúsztatja a seg**mbe.
Ekkora bokot nem erdemelnek.
Hogyne.
Egy joakaro nezo feldobta es a hatosagi vizfej meg bedaralta.
azt láttam hogy el kellett vinni a lom kocsikat leadni, azóta nem néztem
idióta hatóság ide vagy oda azért a gyerek sokat tesz azért hogy szopóágra kerüljön....
nem dolgozik ebből él
Ùgy látszik nem erösití az erkölcsöt az, hogy egyes emberek szórakoztatásból, elhivatottságból megosztják hobbijuk a nyilvánossággal, mert a gerinctelen, irigy emberek ezt csak vörös posztónak vélik. A hatóságot felépítö személyek meg úgy látszik, tényleg a rabbi által körülmetélésböl összegyüjtött újra összegyúrt "tagokból" jönnek létre...
Hogy követem az túlzás, de anno hallottam a hatóság eljárásáról az ügyben, és nem tudtam hirtelen, sírjak vagy nevessek.
De megnézem most a friss videót.
Ezt követi valaki rajtam kivül?
http://youtu.be/kDXIp3H9GN0
Még csak nem is PS. Ezt valamelyik mesterséges intelligencia csinálta, azoknak nem szokott sikerülni mindig a realitás.
Fotosopp.
Nézd már meg a leömlőket, hogyan is van ez?
az a fura hogy ezek semmit se takarítanak meg előre
india-pakiszán-kínai-stb videókat sokszor nézek és mindent azután mosogatnak el miután szétszedtek
legyen az bármi
arra gondolok sokkal kevesebb tisztítószer kell hozzá, mert egy kamion blokkot is megmosnak egy lavórban.......
Az lenne a minimum.
Ütögetni lehet, kell is. Nekem műanyag a horonyigazgató de ahol dolgoztam anno vasból volt. Tompa, lekerekitett élek legyenek rajta és akkor nem bántja a huzalt. Ha szűk a horony néha igazgatni, ütögetni kell rendesen. Csak ehhez kell az érzék hogy hol és mennyire.
Én ott kezdem, hogy megtisztítom mielőtt szétszedek bármit.
piszkálja meg ütögeti a vassal is amivel a papírt szedegette ki az elején
az olló mint zégerfogó az sem semmi, éles kontraszt a hidraulikus csapágylehúzóval szemben
amúgy ez a buksza mindent is megjavít, ha nem lánynak öltözött fiú akkor kellene egy ilyen nekem is 😁
Van itt több hiba is, a spray-os festés és a végeredmény az nem ugyanaz.
Ez egy jó videó, hogy a lányok is tudnának ilyent csinálni, sőt, a népgazdasági érdek is ezt kívánja.
Ott, persze, nem itt.
Hát nagyon háztájiba tolja, végülis a tekercselés az jó, csak enyire sufniba tolni azért tényleg borzasztó.
ez vicc kategória: http://youtu.be/mKWJnC9Ype8?si=ebjvBM3u97AiOCoP&t=1246
ha nem kezdené ott ahol én szerettem volna akkor 20:45
11kw motor, aztán valami szar fogóval nyomkodja a sarukat rá...
a többihez nem értek de tuti a tekercselés se makulátlan
mert az hogy a zégert csavarhúzóval feszegeti az még bocsánatos bűn, de ez a saruzás.......