Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak egy kb 500 kg szovjet vagy amerikai legibomba.
Én az orosz FAB 1500-at vettem alapul saccra.
https://images.cnscdn.com/2/0/...

De így, lehet, hogy valóban egy kicsit kisebb lehet.
Szerintem az egy picit sok...
Otthon van egy ilyen " fem hulladekom" olyan 200 mm az etmeroje es kb 5-600 mm a hossza. Kb 40-50kg. A falvastagsaga ca. 15 mm lehet...
( A legenda szerint 1944-45- ben mikor fel evet allt a front a varos korul, akkor " maradt rank" ) En. Agyon szerettem hasznalni, jo a huzasa, meg egyengetni is jo vele elgorbult alkatreszeket. A nagyspam egy talalatot kapott tigris tornyanak egy ca. 150kg - os darabjat huzta haza anno a " szölöböl. A ca. 40mm-es vastagsagu kb 100x50cm darabot nem sokat vesztett oxidacio miatt a meretebol. Azzal nem sok mindent tudtunk csinalni, mugyujtok vittek el pillanatokkal meghirdetes utan... en szemely szerint irtozom pusztito dolgoktol, de tisztelem technikat es ( anyag) minoseget.
Az " abroncsos " uzemanyagos 120 vagy 200 literes (?)hordo sem rohadt meg ki 80 ev alatt amiket talan repcsikrol dobaltak le... mondjuk nem is teszem egyedul odebb mint a 1.2 mm es lemezbol keszult 200 literes olajoshordokat. ( csak erdekesseg keppen)
Egy, a képen látható sacc/kb. 1500 kg. Minimum. AZT azért bármennyire meg van erősítve a járgány, azért megnézném.
A manipulált képen is nevetek - ha jó. Ez már inkább erőltetett.
En a szakertonket varom aki “ lelovi a poent” , hogy ez manipulalt kep…. ;)

Amugy ezek az azsiai jarmuvek esetenkent itt-ott komolyan meg vannak erositve (mar tobbszor “ megcsodaltam”oket kozelrol, szoktam rola kepeket is csinalni, de aztan kitorlom, mert tele lesz a telefon memoria) es lehet volt neki segitsege. ;)
😅🤣🤣🤣huuuuu 😅😅😅
Csakjelzem, ha ez egy legibomba lenne, nemhogy fostaliga nem birna el, de a faszi sem tudna felemelni odakotni.
De ertem a viccet, csak nem az nem jo.
A 8 szelepes az himbás és hidrotőkés egyszerre.
A szeleppel szemben van egy hidraulikus munkahenger amit az olajnyomás emel. A himba egyik fele erre, a másik fele a szelepre fekszik fel, a vezérműtengely pedig a himba közepét nyomkodja.
😅 hiszegetést is kívánt 😂
Nekem az volt vicces, hogy aki azt hiszi ötven alá alkudja annak további jó hiszegetést kívánok. 😂 😂 😂
na ezért kell látni
pl a pecás nyuggerek 80% régi lom suzukival jár, szerintem ezek se érnek 100 ezernél sokkal többet és mégis 7 napból 5 napot ott téblábolnak a parton
egyik ember meg megirigyelte a pecás astrát aztán vett egyet ő is azóta ketten alszunk opelban, az is gombokért vette igaz műszaki nincs rajta szerintem nem is lesz
nekem az astra úgy hogy műszaki előtt ráment 250 ezer érhet max 350 ezret, de nagyon meg kellene találni a vevőt, mert ha sürgősen kellene eladni 200 felé lenne az ára pedig szinte gyári állapotban van minimális lakkhiba és a kürt nem fasza
ezekből a régi lomokból hegyek vannak, és bár mindenki kitartja az árát ha nem sürgős eladni de egyik sem ér annyit
műszakin meg egyre szarabb a helyzet, és is inkább a kocsira költöttem mint adjam a zsetont mert egy szar kocsi már nem 10-20 ezer pluszért megy át akkora a rizikó az új ellenőrzési rendszerben
Ha többet érne 50 ezernél, akkor többért is adná... valószínűleg mindene szar és szét van rohadva, műszakin még bankjeggyel se megy át 😄
jó autó sosem lesz, csak működőképes
ingázni a németekhez nem lehet majd vele, szőlőbe járni meg igen
sógor b vectrája is ilyen szőlős kocsi medig az már 10 éve is egy rakat fos volt
sárvédő ív oda volt pontozva co-val aztán ment műszakira alapozó festéssel
ami vicc hogy vagy 5 műszakit kibírt nem rohad ki az ív
1 hónap műszakival, amit utána lehet meg sem kap..... Mire összeáll a motor, le is jár. Valamint eleve motorhibás autót nem szabad venni!
Sosem hinném el, hogy csak ez vagy csak az a baja.... Akkor miért nem csinálja meg és el tudná adni többért? 🤣
Naív dolog azt hinni, hogy majd 100e-ből lesz egy jó autó. 😆
Pénzkidobás ez autóra, ha csak alkatrésznek kell, akkor esetleg.
meg kell nézni
addig kár beszélni bármiről is
de ha csak tőke baja van akkor 100 ért van egy működőképes kocsi
nekem 2005 óta most van a 4. szett kipufogó az astrán
augusztusban tettem fel szóvsl még új 😂
Tehát mindent elhiszel, amit ír....
Valaki arra is azt mondja hogy új, amit 3 éve vett. 😆
egy új kipufogódob kb 15 ezer ezekhez szóval az ára nem sok
az hogy milyen állapotban van nem tudom 8 hidrotőke nem több 20 ezertől ha csak ez a baja
de ezekhez egy komplett motor váltósól se több 50 ezertől, szóval ha nincs egyéb hiba 100ért van egy műszakis kocsi szőlőbe járni
szóval nem feltétlen szar a kocsi azért 1-2% esély simán van arra hogy nem esik szét még idén