Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de konkrétan mi nem tetszett neki? A zene, vagy az, hogy a faszit /zongoristát/ videózta valaki? Mert, hogy nem volt köteles a kamera elé állnia a sárgának, maradhatott volna mögötte is(kezeit széttáró) A rendőrök végül is mit szóltak az esethez? Bár úgy sejtem nagy probléma nem lehetett belőle mert miután elment mindenki leült azt játszott tovább 😅
Kb arról szólt, hogy volt nekik egy "fogyatékosságuk". Ahelyett, hogy kussolva továbbállnak, inkább konfrontálódnak... ;)
manapság a biztonsági kamerák már háztól házig kísérik az embert ez nem zavar senkit? 😅
jaj, pityu lehet neked egyértelmű miket mondanak de én nem értek belőle egy kukkot sem 😅
Volt valami plázába egy kihelyezett zongora egy faszi tök jól játszott rajta aztán odament egy kínai fasz azt agonizált valamit. Bleki írásából arra következtetek, hogy a videózással lehetett valami baja vagy mi volt az a nagy probléma?
Hozzáteszem a Camponában egyszer ugyan így ki volt rakva egy zongora pont mentem a kajázó felé láttam leült egy fiatal srác és tök kultúráltan elkezdett rajta játszani meg is álltunk hallgatni a többi emberrel együtt aztán kb. másfél perc múlva ott termett két biztonságos bácsi azt mondták, hogy ilyet itt nem lehet azt elzavarták 😅
Az élet, bizony... no meg a retardáltak, akiknek inkább pszichiáterre lenne szükségük ahelyett, hogy a külvilág engedékenységgel megerősítené bennük a hibás "huzalozást". :D
Az élet a legnagyobb mókamester! :)
"Ó, itt videóznak... jajj, nehogy az arcunk látszódjon a felvételen. Nosza, álljunk odébb vagy 8 méterrel és akkor nem látszunk... vagy inkább ne menjünk arrébb, csak kössünk beléjük...? Igen, asszem az lesz a legjobb."

Hát beszarok.
A hátsó fék felesleges megmondták a versenyzők. 😁
https://www.facebook.com/watch/?v=3301787110124655
Áhá, így már érthető.
Rossz videóhoz ment a komment. A bőszen és feleslegesen füstokádó és üzemanyagpazarló főleg amcsi szarok verték ki a biztosítékomat.
Ezek a triálosok csak füstölnek.
Ismeros...
Kuncsaft: Egy fojtoszelep szinkront allitsatok, fiuk.
Szerelo: Oke, de azt lattad, hogy a villabol is dol az olaj?
Kuncsaft: Nem kell mindent eszrevenni.
Erre egy jó politikus ez mondaná 😁
Ha elöl meg van mind kettő ,akkor átlagba jó ugyan is kerekenként van egy egy 😉 😂
Vevő: csak gumi és lánc csere lesz
Én: fékkel mi lesz? Se féknyereg se pedál se tárcsa.
Vevő: tervezem egy nap megvenni az alkatrészeket. Valamikor. Igy vettem a motort.
😂
hát nálatok se a szomszéd hülye
😂 😂 😂
De hát nem is a mi bolygónkat rongálják! Ez valahol Romániában van nem?
Hààààt?! Egy motoros forumon ez furcsa kerdes… szerintem igy nezve a motorsportok mindegyike rongalja a környezet. Mondjuk mikor az aszfalt hegyi kamion felfutoversenyen okadja a kemeny teljes keresztmetszetben a kormot… es mi amikot „ celtalanul, keftelesböl „ motorozunk… szerintem nezöpont kerdese. A melysege, vagy szintje mas a környezet rongalasanak legyen az szinte akarmilyen technikai sport… hja es ugy hogy ez romainaban lehet a rendszamok alapjan…, innen 1000 km-re a legnagyobb „ környezetvedö“ orszagok altal penzelt környezet es emberpusztito haboru folyik…
Milyen tevenenysegre lehet ramondani, hogy nem karos a környezetre nezve?
Na, már nem születtem hiába.
mi ebben a rongálás? építenek egy pályát aztán téblábolnak rajta? aztán ha nem kell elviszik a szarjaikat és olyan lesz mint volt
de ha még nem is viszik el a farönk elrohad az a pár gumi ami nem odavaló
egy autópálya sokkal jobban környezetszennyezőbb
Nem bántásból kérdezem de: Mi a kurva édesannyukért rongálják ilyen módon is a környezetet? Már az is tragédia hogy megszülettek.
Ezeknek a rusnya bunkóknak már nem kell ez a bolygó? Meg a fattyaiknak se, hogy szofisztikált freeizé-fórumtársamat idézzem
nyugdijas kertész...nagyon szerethetett füvet nyirni ;)

https://www.google.com/search?...
Olyan régi traktor feelingje van 😃