Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lefényezed szépre:P amugy nekem hehe milyen karcos, de direkt örülök neki mert nem fogom sajnálni amikor elösör eldobom erdöben:D
sziasztok
mit lehet csinálni az idomokkal ha kicsit karcos és nem olyan fényes?
1200as vizes polír papír? vagy mi?
vlami ötlet?
előre is köszi a válaszokat
asszem 2002/7-esben van egy DT125 teszt, azt is be tudnád rakni?
agip castrol, lehetöleg ne sajnáld rá a pénzt és ennyi... ugyse tudsz megsporolni 500-1000 Ft-nál többet szvsz
agip
Hy!
Ki mien márkát ajánl olajból a blokkba? Azt tudom hogy 10W40-nek kéne leni. Ezelőtt Mobil Super volt bene.
gyönyörű.. nekem kéne. bár azt hozzátenném, hogy mindennapos használattal egy naptári év alatt legatyásítanám (mint minden eddigi motorom..) ha az emebr re4ndesen hazsnál egy motort, azt egyszerűen lehetetlen gyári állapotban megtartani..(vagy túlzott anyagi, és egyéb ráfordítással jár, ami nem térül meg a használatban)
Annyit arrol a bitang gépröl,hogy lehet amennyit ráköltött abbol vehetett volna valami nagyobbat!De akkor az gyári És abbol elég sokvan! Ez meg egy nagyon durvás gépezet ! Szerintem nem nagyon van az utakon hasonló !
Na akkor holvan az a folytás pontosan?
De azt el kell ismerni,hogy eszéletlenül jól néz ki ez a supermoto...bár ezt összehozni több 100 Mátyásba kerül ..de hát aki DT fan
a DT fojtása a henger és a leömlö rész között van, egy behegesztett gyürü ami leszükiti, tudtommal, ki kell reszelni vagy vágni azt mondták
amugy azt a supermotot láttam, nekem az idom tetszik rajta de télleg igaz h annyibol nagy gépet is lehet venni ami gyárilag is ilyen szép
van vmi motoros alkatrészker ami onlinekeresője van mint pl az autóknál az unix v a bárdi..?
viszont én úgytudom h a fojtás nem a rezó dobban van. v abban is lehet?
az árak érdekelnének.
első teleszkóp?
óracsoport?
amennyit rákültött abból vehett volna egy nagyobbat!
Egy kicsit elég bitangul néz ki nem? Ez nem az enyém! Most találtam a neten
nah fogalmakkal én ase vagyok tisztábanm, de a dob nem a kipufogovég, a hangtompito rész? ez pedig a rezonátor tudtommal, csak mert engem is összezavar a dolog (ha mást nem is:D)
az én elözö kérdéseimre is várom a választ :)
cső!
az a dob milyen állapotban van?és mennyi a gyári fojtás benne van(remélem nincs)
* mikoriak a telok
hali engem lehet hogy érdekelne a 2 telo így egy be ahogy a képen van befogóval együtt menyit kérsz érte? és mikorei gépé volt?
forulatszámmérövel mi történt?
elvileg ilyen van kivülröl a 2003-asban is, valaki tudja h belül változott-e valami vagy jo lenne nekem hozzá? amugy mennyit kérsz érte? müszerfalrol volt szo amugy
itt vannak a képek
Csá!
Lenne valakinek hátsó lábtartója 87es dt 50-hez?
Itt egy teszt,hátha örülnek neki a tulajok! http://www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=51&main=57