Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Nekem egy yamaha dt 125x -em van. A belsejéhez nem nagyon értek.
Idáig nem tudták nekem megmondani hogy power szelepes-e. Jo lenne tudni: Ha az akkor hogyan tudnám belerakni?
Elöre is köszi!
hmm, köszi szépen! bár Kawáé is olvashato volt de itt legalább mást is meg tudunk nézni és nem kell ugráltatni szegényt
Itt talán joban áttekinthető!
http://www.hasznaltmotorok.hu/index.jsp?id=5
1&main=57
szabadospeti@parisat.hu
Na akkor csak helyben leszünk, miről lenne szó?
mi az msned?:)
ez már régebbi.....
ezt március 24 irtam neked freemailen keresztül , most kerestem meg, ha erre irtál vissza és arra nem válaszoltam akkor azt valószinüleg nem kaptam meg , na ennyit tudtam nektek mondani. További kérdéseitekre is szivesen válaszolok.
http://gportal.hu/portal/szpmo...




Szia!

Amint látod a képen itt a hőgomba, de szerintem ennek a tetejéről le van törve egy kis kiálló menetes rész, legalábbis a Suzuki rg125 ösömön úgy van, szóval nem tom ez jó e.
Amugy ha jó lenne kifizeted a postakoltséget + 300Ft.

Üdvözlettel: Szabados Péter
felvettelek
és természetesen postai utánvétellel tudom küldeni
ok szóval az e-mailed nincs meg most sem
írd ide
vagy msn
vagy még egy e-mail ahogy érzed
tomaschik@gmail.com -ról írtam
amúgy nem tudja vki hogy miért van az hogy 125ös DT-n nem villog az index csak világít? de ha beindítjuk villog.....
pill és vagyok pár perc
jajj ne haragudj azt hittem még az elözöt modositod, a teloért nagyon nem sok a 18 pénz! mégegyszer bocs :) akkora két része 4ezer a müszerfalnak? postán tudod küldeni vagy ilyesmi? MSN-en beszélhetnénk majd, csoola@freemail.hu a cimem!
elvileg mindenkinek válaszoltam, de előfordulhat hogy a tieddel valami történt vagy nem irtam vissza- neked miről lenne szó?
az azért sok érte... neke ma fordulatszámmérös jobb fele kellene, a mutato ha csak törött nem baj majd csinálok egyet kettöböl, csak a lényeg h jol müködjön, a visszajelzök maitt kellene még! mert visszajelzöt tud apám csinálni az nem kunszt neki csak a fordulatszámot is szeretem nézegetni, meg állitgatáskor is jol jön
emailre nem válaszolsz?
Szerintem gyári rezó majd megnézem a folytás benne van e és 7000 az ára.
Helló! 1997 es ből való. hm 18000 Ft így kompletten.Írj e-mailt ha érdekel és megbeszéljük.
Nem tudom a fordulátszámmérővel mi van a mutatót láttam én is
na majd jobban megvizsgálgatom.
Nem tudom hogy müködik e 1997 esévjáratból van- tárcsafékes- 4ezer Ft
írj E-mailt ha érdekel.
hát én se tudom de lehet kapni nemsokért festéket ha neked ez fontos :D
de az 1 valag lóvé.azért akarom magam megcsinálni
valahol mintha olvastam volna, hogy polírozták, de fingom sincs, hogy hol xd
köszi most nem
Netek, retek, hogy örüljetek!
Még valami?