Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát, nem tudom. Értem én hogy nagy szám, meg le a kalappal az ilyen bátor (vakmerő) emberek előtt, de amikor megtörtént a baj akkor vajon elgondolkodott abban az utolsó pár hátralévő masodpercében hogy megérte-e az életét kockáztatni állandóan aztán 32 évesen szétcsattanni a placcon ? Jó, persze, mi is megyünk néha 180-nal harmadikban, meg döntögetünk a Kékesen amennyire merünk, de azért az mégsem ugyanaz mint amikor egy ilyen dilógyerek mindenféle biztosítás nélkül mászik fel bármilyen magas műtárgyra vagy sziklára.
Napokban olvastam, hogy meghalt a francia pokember, 32 éves, mániája volt, hogy minden magas ízét megmaszott. Hát most meg leesett egy 68. emeleti párkányról.
Mindenki ott a kommentelők között hogy rip meg részvétem... erre az egyik: "de hülye, még jó, hogy nem lett komoly baja" -Hát én ezen úgy röhögtem 🤣
Jól el is esett az egyik tag. Szerencsére "nagy" Baja nem lett 5 borda törött most ott van egy szlovák kórházban de holnap már hozzák haza...
Motorozni akkor kell, amikor jól esik! 😅
Hétvégén túráztunk egyet szép idő volt. 😂
Köszi. Akkor majd én is megpróbálom.
Lehet hogy a tiéd egy kissé keményebb anyagból készült. FJ tükörnél működik mindig.
A forró vizes eljárás nem sikerült alig puhult valamit lehet nálam nem olyan meleg a víz. Hőlégfújóval adtam neki hátulról szakaszosan közben lemez spöncölkéket dugtam bele így végül kijött.
Írd meg, hogy sikerült-e. Nekem is kotyog benne.
Köszönöm kipróbálom. 🙂
Fogod a tükröt és az egészet belemártod forró vízbe. Csak olyan forró legyen mint ami a mosdó csapból jön. Benne hagyod 3-4 percre és szépen ki tudod fejteni a tükröt egy vékony késsel. Sokszor csináltam már, működik. 😉
Az én vagyok még fiatalabb koromban. 😸
Én ebből azt a tanúlságot vontam le - hogy az a pöcök jó masszív! 🤣
...meg különben ki volt az a fax, aki odarakta az út közepére, ahol autók járnak? 😁
Abbol is a jobbik fajtabol.
Akkor pixelbol. :D
Ez szoftver.
Miből van az az oszlop? 😁
Attól függ minek a tükre.
Bár én tartok ettől, mert eddig bármiből próbáltam az előírás szerint kivenni a tükörlapot, mindig elpattant.
Van valakinek ötlete hogy lehet kiszedni a tükör lapot a tükörből összetörés nélkül? Elszabadult a súly benne és zörög.
Sziasztok, hátha valakinek itt van, YZF 750 R karburátort keresek, nem baj ha hiányos, Mikuni BDST38. Köszönöm.
"minek ment oda"
Mindeközben tegnapelőtt délspanyolban melegrekord... du. 7-kor 40 fok árnyékban... éjfélkor még 35.
😍 Oda jövőre megyek én is.
Ma esett az eső de azért felmentünk Glossnockerre. Valami jó esö ruhát kéne venni.... 🙂