Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pénteken vittem előzetes állapot felmérésre ami ha jó akkor meg is van a vizsga. Január 6 án jár le. Jó is volt minden apróságok voltak kopott első rendszám, repedezett első fékcső, pici lyuk a hűtőn és hiányzó hátsó fejtámlák. Viszont usa kivitel és azt nem fogadja be a rendszer Pest megyében. A hátsó kis rendszám is megoldhatatlan problémát okozott. Nincs beírva a forgalmiba. De én emlékszem, hogy bevolt csak amikor átirattam újat kaptam és ebbe már nem írták bele. Viszont a rendszerbe látta a vizsgáztató hogy hátul kicsi van. Mondta be kéne iratni. Elmentem az okmányirodába. Ott azt mondták akkor tudják beíratni, ha a vizsgabiztos beírja záradéknak a vizsga lapra. Mondtam neki nézze már meg a két évvel ezelőtti vizsgalapot. Megnézi, de akkor se tudja beírni mert az nem hiteles. Nem igazán értem, hogy a saját rendszerükben lévő dokumentum miért nem hiteles... Megnézte azon az van, hogy elől A rendszám, hátul B rendszám helyezhető el de a záradékban nincs benne. Elmentem egy másik helyre előadtam a problémát de azt mondta ő is, hogy amerikait nem tud levizsgáztatni nem fogadja be a rendszer pest megyében csak KPM helyen vagy Budapesten valahol ott lazább a rendszer. Szereztem egy telószámot aki amerikai autókat vizsgáztat hétfőn felhívom.
mikor viszed?
Téli gumi ugyan az se jó semmire, ezen is az van és nem tudok vele egyenesen menni sehol 😁
Én is úgy gondolom nem előírás... Csak erősen ajánlott. 😁 Nem nagyon használom a másikkal megyek azon van téli.
Egy Zsanett nevű ismerősöddel küldd el, akkor őt meghúzzák de a kocsi legalább biztos átmegy 😁
Nem kotelezo a teli gumi, emiatt nem kaszalhatjak el. Sztem max megjegyzik, hogy "Csovi ur, lesszives az evszaknak megfelelo gumit huzni az auto labara" .
Most kell vinnem KPM műszakira a kocsit nyári gumi van rajta szerintetek azzal meghúzzák?
1840-be készült akkor még nem siettek sehova.
Csodálkoztam, meg se kérdezted mit kell nézni. 😂
...aztán a cigány levágja a zsanért és a tulaj baszhatja a rafkós zárját.
...hogy szentségelhet ez, mikor vissza kell neki szaladni a kocsikulcsért!
🙂
📸 Nézd meg ezt a videót a Facebookon!
https://www.facebook.com/reel/287495073679910?s=yWDuG2&fs=e
🤣
Nem mentem arra, valóban. Mentségemre szolgáljon, nem kerestem a társaságukat, mivel elegem lett belőlük az alatt, amíg nálunk voltak 😄
Egyszer voltam Ukrajnában - bár akkor még Szovjetúniónak hívták (de az is lehet, nemsoká' megint úgy hívják majd)
Nyugatra azért megyek, hogy közelről figyelhessem meg az ellenséget, hogy aztán belülről tudjam bomlasztani 🤫
Ezt az iróniát mindig bírtam benned: "A mai rothadó nyugaton..." 😃
Mondd csak az elmúlt 10 évben hányszor jártál Moszkvában, Szentpéterváron, vagy esetleg Minszkben?
És a rothadó nyugaton?
Vagy annyira mégsem rodhad, hogy ott pihenj, nyaralj, kirándulj évente több alkalommal is? 🤪
Ez se rossz 😁
Coffman indito, regi repcsiken volt ilyen. :)
Jopofa cucc.
Ilyen önindítót se láttam még... 🙂
▶️ Nézd meg ezt a Reels-videót!
https://www.facebook.com/reel/299537129618423?s=yWDuG2&fs=e
Haver volt nyáron Mandelloban ott fotózta.
Kint voltál az EICMA-n?
Ilyeneket ott lehet fotózni
Olaszok... 😄
Ez nagyon jó kép, király gép. 🙂 👍️
Utolsó? Mész valahova? 😃
A verda biztos jó (öreg lom, bezúzni mind 😃) de a kipugó biztos jól szól - 1ccer halottam ilyet egy V4 Aprilián, nagyon teccett. Design és hang, az olaszok tudják...
Hát nem is tudom, nekem ez olyan "mire gondolt a kültő" magyarázatnak tűnik... na hátha Cső benéz, és elmagyarázza... 😄
Én néztem a képet, mi rajta a vicc, láttam Májkeldzsekszont a jobb oldalon, meg hogy motor alkatrész bolt kirakatában egy bicikli váz van, de hogy egy Porki parkol előtte, abban semmi viccest nem találtam. A mai rothadó nyugaton is van motoralkatrész bolt, és lehet, épp megáll előtte egy drága autó... pedig láttam eleget az akkori világból, talán legalább annyit, mint te 😃 szóval sztem mégis a front 😅
Teszek ide utolsónak egy témába vágó képet.