Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! szeretném kérdezni h kinek van jo állapotu elado 2t olajtartály és elsö fékolajtartály. 4dl-eshez kellene. elöre is köszi
az nekem is van de az nem jó amire kell
Szia, rendben, örülök neki, univerzális nincs, csak gyári most.
szia cosmo megérkezett az alkatrész köszike illetve szükségem lenne egy univerzális fejidomra
Szia, ma este feladtam a cuccokat, a sárvédőt meg a kábelt. Üdv:Márk
Vedd meg bele a minőségi Dugót, pl TKRJ,, (15500FT )nekem is az van nagyon jó dugó, nemérdemes ezekkel a Noname dugókkal foglalkozni, mert kb alufóliából öntik őket, egy ipari hulladékok, simsonba se tenném bele :)
Szisztok!
Kérdéssel fordulnék hozzátok:

Ki az aki használt vagy használ jelenlegis Thaiföldi dugatyuszettet ami 6100ft ért kapható ?

Menyire minöség érdemes e megsporolni enyit vagy inkább vegyem meg a 13500ft os akármien gyártmányt!?

http://robogoalkatresz.odormot...
szia cosmo olyanom van az nem érdekell
Szia, meg van még, nem is ereszt, de a tetején az élén látni ilyen "kenés" nyomot, nem tudom hogy ott repedt volt e én megkenték pl sziloval, vagy palma texel, a lényeg hogy fel van töltve nem ereszt, így 2e-ért adom.
cosmo 4dl hez kéne a kiegyenlítő tartály menyit kérsz érte
Üdv Urak!
Tzr bontás! Akit érdekel valami az gyorsan jelezze, mert ilyenkor kapkodják el a javát, a blokk megy, müxik.:)
Szia! Nekem sajna semmit nem jelenít meg az adatlapodon:o
Erre az email címre küld el: cosmo01@freemail.hu
Üdv:Márk
Am annak idején tőlem vetted a gyujtás deklit szerintem....
szia cosmo küld postán az adatlapomon a címem
Szia, 3e a sárvédő meg a kábelköteg egyben, mert a kábelköteg hátsó része hiányos, de az eleje jó, igy egyben oda adom. tel szám:70-526-1565
szia cosmo érdekelne a sárvédő meg a köteg de csak az a kis korbács kell amelyik a műszerfalat köti össze a kábelköteggel az előző írásodra válaszolnék valóban meg kérdeztem valakitől a sárvédöt de nem emlékeztem kitől (menyi lenne az ára + telo szám )
segítség! tzr125 cdi kellene nekem nagyongyorsan!:S emberi áron
még mindig van kábelköteg is meg sárvédő is, de mindig megkérdezed és sose veszed meg
Ajj sajnos nem hiszem hogy menni fog:(
Addig megmérnéd a tengelyed hosszúságát és átmérőjét?
sziasztok 4dl hez keresek első sárvédőt meg kábelköteget ami a müszerfalba megy csak azt a kis szakasz kell a kötegböl illetve a kis fogaskerék re való lemez ami deklin van
s menyi lenne ez
Urak Végkiárusítás!
kuplung dekli: 1ezer üresen, olaj, vizpumpa, 2-2e
membrán:2e, hengerfej termosztáttal:3e, váltó kompletten:5e,
lendkerék szabadon futóval:5e!, gyujt dekli:1e, balansztengely:1e, fogaskerekek:500Ft.
2rh blokköntvény:4e, 2rh váltó kompletten:5e, 2rh gyujtás kompletten:8e, 2rh kuplung dekli a fent emlitett módon szintén.
4dl hez keresek hátsó ajtózárat!
Igen , am beszéltünk már telefonon :)
Lehetséges, nem tudom, vagy 50 emberrel beszéltem már telefonfon
:)
húsvét előtt még valahogy meg tudnánk oldani a postázást?
jó lenne már a szünetbe a tokaji motorozásra nem az endúró cuccokkal menni, de nyílván ahogy az időd engedi, nem akarlak siettetni
Az nem pénz érte. Én is most fúrattam meg az ugyan ilyen hengerem TKRJ dugattyúval és pont 20000 ft-ot kértek el. Én is önindítós blokkra tettem fel és teljesen jó vele.