Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz, szinte minden motornál igy van még a régi pannóniáknál stb is...
Szia, van, de most csak 1db, ha érdekel 3e.
Üdv:Márk
Üdv
Keresek TZR125 első féktárcsát 310mm 2db-t

jakabracing@gmail.com
Sziasztok.
Van 1 tzr125 ös vasam.
Az a kérdésem hogy hol van rajta az alvázszám? :)
A kormánynál találtam 1 számsort,de az meg a motorszámmal majdnem egyezik.(a számsor elején van + 2 betű)
Az lehetséges hogy ugyanaz a motor és alvázszám?
Köszi a segítséget.
Sziasztok!Segítségeteket kérném.125 4dl-m van két év állás után ma életet leheltem bele.Kicsit nehézkesen de beindult,leállítottam hogy ne füstölje tele a garázst és onnantól kezdve se kép se hang.A müszerfalon nem világít az olaj és az üres jelző lámpa se.A biztosítékot megnéztem azzal nincs gond,mikor ráadom a gyujtást nem történik semmi.Ötleteiteket előre is köszönöm.
gyertya új . ezelőt pár nappal szépen járt alapjárat menetteljesítmény kiváló volt. benzin kifogyot és azóta nemmegy karbi takarítás tanktakarítás új aksi de sehol semmi életjel !
vészleállító? nézd meg esetleg h nem-e zárlatos valahol, nézd végig a kábelét, csatlakozóját...
hmm ez érdekes mert ha szikra van azért indulnia kéne, lendkereket nem forgattad meg, átforog rendesen a főtengő, nincs semmi más gond?
Amugy egy gyertya cserét megér ha még nem történt meg, sosem lehet tudni.
Üdv a gyertya enyire befolyásolja az indítást ? szikra van benzin van a karbi tiszta minden működik mégsem indul még tolásra sem :(
Szerintem inkább keress fel egy profi kipufogó készítőt, és csináltass vele egyett, és ott vezeti el neked ahol szeretnéd, árban meg olyan 30 körül lenne kb.

Pl őt http://www.sportmotor.hu/tagok...
Auto Data Ngk Br9ECM-et ír tzr hez
Valaki nem próbált még arrow dobot tzr en?
Karbi pucolás mindenképpen de a gyertya szintén probléma lehet vagy benzin levögő aránya esetleg a kompreszió !
Hello engem érdekelne komolyan az sdr ha esetleg a barátod megválna tőle!

üdv: Tomee
NGK BR6ES próbálkoztam de lehetséges ezis baj :)
NGK BR9ES gyertya a belevaló rakj bele egyet, ezer forint körül van, hátha segit;)
meg uj gyertya
ha állt 1 jó ideig az lehet hogy csodákat tenne! meg 1 tank takaritás!
bár mikor én megüzletletem a tzr-t az nem ment vagy 2évet és aksit tetünk bele és beindult 1 perc alat!
Üdv . olyan problémám lenne önindító kitünően teker , benzint kap szikra van mégsem indul ! Mi lehet a fő probléma ? pl gyertya hőérték vagy esetleg még a motor állt mostanába egy karbipucculás csodákat tenne ?
már tárgytalan sajnos. belepróbáltam egy 4DL cdi-t a DT125R-be de így se akarja akasztani az órát
szia van cdi ha kell 5000ft
4dl hez van eladó kormány csutkám egy pár
Sziasztok 4dl hez van eladó oldal idomok fej idom kormány csutka müszerfal cdi ha kell irjatok
eladó yamaha tzr 125 4DL lendkerék alpalpa gyujtásdeknivel és kuplung felöli dekni olajpumpával!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
fékolajtartályom van az ára 1e