Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia bbb80
itt nézd meg ha itthon nem kapsz.
https://www.baboon.eu/hu/alkat...
1981 es
Az uj akksi mifele gyartmany, hogy ennyire gyenge? Ritka szar eredmeny ez egy uj akkutol, de meg egy 4-5 evestol is. Kozvetlen az akkun merve ez botranyszar ertek.

Mikori a motor? Elso vagy masodik generacios?
új az akksi 13,5 v inditáskor lemegy 8,7v ra, a kocsi akksival is ugyanaz
Sziasztok,
Aposom kert meg, hogy probaljak neki keresni utasülést esetleg hattamlaval. Tudnatok esetleg tippeket adni, hogy hol keressek? XV535 VJ01 2002-es evjarat. Ausztria, Nemetorszag cim is van, ha csak kulfoldon lehetseges. Koszi elore is!
Üdv.: Balazs
Az akksit kéne megmérni indítózás közben. Ha az akku feszültsége az önindító működése közben 9V alá esik, a gyújtásvezérlő nem tud szikrát csiholni. Amikor elengeded a gombot, az önindító már nem terheli az akksit és amíg a főtengely meg nem áll, egy-két szikrát még láthatsz. Ez jellemzően annak a jele, hogy az akku nincs a helyzet magaslatán - persze ezt a méréssel lehet csak konfirmálni.
Sziasztok. A YAMAHA 750 XV nem indul, inditozáskor nincs szikra ha elengedem a gombot kettőt -hármat szikrázik, Tud valaki segíteni.köszi
Amig dokinál voltam megjöttek a fémlamellák. 😁 Showtime... 😁
https://www.ebay.de/itm/186127182029
https://www.ebay.de/itm/166472350332
Hogy passzol-e az évjáratodhoz, csak Blackie tudja megmondani.🤷
Köszi! Sajnos a fémeket még várom, nem volt a Louisban.🙄
Blackiex már válaszolt picit lejebb. 😉 Az első hsz mindig lassan jelenik meg. Én is dupláztam.🤣
XV250-nel kompatibilis elvileg. Aliexpress-en találsz mindenfélét.
Sziasztok!
1988-as évjáratú YAMAHA VIRAGO. 535 XV mocihoz keresek karburátort.
Tud valaki segíteni, merre induljak?
sziasztok kezdő vagyok vettem egy keeway 250 cruisert arra szeretnék kipufogót vadászni elvileg yamaha blok, koszönöm
aztasd be motorolajba, aztan menjen a helyere
Igen.😊
Akkor ne foglalkozz a bevagasokkal, tedd ossze es kesz. A legkulso eseteben a vastagabbik kopofelulet nezzen a fem lamella fele. Gyanitom a masik 4 lamellan is ugyanolyan vastag a koporeteg, mint a legkulso vastagabbik oldalan.
Mindenhol ezt a cikkszámot hozza xv250-hez. MCC409-5 009
Külső méretek stimmelnek. A külső szélesebb lamella amin nekem a beállító bevágás van sima,se perem se bevágás. Meg a parafa bizbaszok is kisebbek (az összesen). Plusz az egyik oldalán a parafa vastagabb a másikon vékonyak a legkülső lamellán. Akkor melyik fele megy kívülre?🤷
A meretek stimmelnek? Akkora es olyan, mint a gyari? A cikkszam alapjan a tiedhez valo?
Blackiex help!
Megjött a lucas kopólamella a Louistól. Konkrétan a motoromhoz rendeltem. Mégcsak nem is hasonlít az eredetire. Ebben van egy ami szélesebb és 4 amin van bevágás de kettő is meg perem. Az enyémen egyen volt egy bevágás az ment legkívülre... Most küldjem vissza vagy hogyan?🤷😅
Jofogason kezdenek, ha ott nincs, ebay.
Sziasztok!
1988-as évjáratú YAMAHA VIRAGO. 535 XV mocihoz keresek karburátort.
Tud valaki segíteni, merre induljak?
Így, hogy nem hallom, nehezen mondok okosat, de én az elülső lánckerék környékén nézelődnék először.
Mivel a GN125 kislánckereke nincs rászorítva a tengelyre (nem anyacsavar tartja feszesen a tengelyen, hanem egy záró alátét két kiscsavarral) a lánckeréknek eleve van egy kis játéka. Ha nekiáll kiverődni, egész sokat tud kotyogni.
Időben el kell csípni, ellenkező esetben tönkreteszi a bordákat a kihajtó tengelyen.
Sziasztok, kicsit tìpusidegen, de talàn àltalànos jellegű kérdés. Szóval olyat csinàl a kicsi boltbajàrós motorom, hogy beteszem egyesbe, kattanàs ( mint minden motornàl) és mikor engedem fel a kuplungot még egy kattanàs, mikor kezd gurulni. ( ezt nem biztos, hogy kéne neki csinànàlnia) Nekem elsőre a menesztőgumi, és a lànc jutott eszembe. esetleg kicsit megkopott kapcsolóköröm ....Egy baràtom szerint a vàltóból vagy kuplungból jön. Igazàból nem dràmai, szerintem csak egyesben csinàlja. A sebességet nem dobja ki, zúgni nem zúg, vàltani nem nehéz..Szerintetek mi okozhatja és érdemes-e aggódni ? ( Kb 40000 km futott a gép és kb 20 lóerős).köszönet, ha van ötlet. És mégegyszer, bocs , hogy nem virago az alany ( Az xv 500 most rendben van, csak a hàtsó sàrvédőt akarom lefújni a télen 🙂.
Köszi a választ!