Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írd be a keresőbe,hogy spiáter és ugrás a hsz.hoz. Oda leírta Brum,hogy mi volt a gixer. Fénykép is van.
Erre Brumeszkosz a megfelelő válaszadó. Nekem nem volt problémás,de nála azt hiszem berohadtak a rögzítő csavarok és eltörte a spiátert. Vagy meghúzáskor? Segíts már Brum!
Az olajcserénél el lett felejtve ennek a szűrőnek a kivétele, úgyhogy most amikor a kuplung miatt le lesz eresztve az olaj, ezt is kivesszük.
Szia Katana750!
Én sem vettem még ezt ki, de a jövő hét végén erre is sor kerül. Miért kell óvatosan kivenni? Sérülhet?
Sziasztok,
Talaltam vegul 35w-os H3-ast :-) Munka miatt Godollon jartam es beugrottam a Bardihoz. Nagyon meregetett az elado aztan kiderult hogy volt tanitvanyom volt itt Debrecenben :-o Kicsi a vilag! Kb a lotto 5os eselye...
Ok. De ott volt,hogy állítólag. Csak biztosítani akartalak,hogy jól emlékszel.
Ezt írtam én is , és Blackiextől vettem át.
Ez az a szűrő amire Brum. hívta fel a figyelmemet. A haverom virgácsán tisztítani kellett,mert olajsár és fémreszelék is volt benne. De az egy elhanyagolt sokat állt gép volt. Ha rászánod magad,óvatos légy amikor meglazítod!
Köszönöm.
Biztos,hogy a hátsó az 1es! Erre határozottan emlékszem. Blackiex írta valamikor. Meg is lepődtem,meg is jegyeztem.
Bocs! mégse olyan jó a memóriám. Egyébként Szekszárd lett volna a második tippem,de gondoltam olvasol minket és helyesbítesz ha kell!
Sziasztok.
Ma megejtettem a 42000-es szervizt. Olaj+szűrő csere. Remélem a szűrőt jól tettem be. Ugyan úgy tettem mint az előző volt. A Fém núttal befelé. Így illeszkedett a blokban lévő furatba. Remélem így kell!
A váltó felőli olaj szűrőt, ti szoktátok bolygatni? Szokott benne lenni valami?
A Szelep hézag állítást a közel jövőben tervezem.
Sziasztok

Ma sajnos nem maradt időm a motor további szerelgetésére, pedig azt terveztem hogy a héten még levizsgázik és a nevemre kerül :(
Hogy ne menjen teljesen értelmetlenül a napom, kérdeznék tőletek.
A kis virgácson 3 éves por és kosz áll, szeretném majd letakarítani ha kész vagyok a szereléssel, de nem tudom hogy fogjak hozzá. Nedves ruhával vagy szivaccsal nem tudom áttörölni,mert félek hogy a por összekarcolja az amúgy hibátlan festést. A szomszédom felajánlotta hogy kölcsönadja a magas nyomású gőzborotváját,azt mondja első körben azzal küldjem meg. Ettől is félek, mert nem tudom mit szólna hozzá a motor. Egy szó mint száz, Ti hogy mossátok,ápoljátok a gépet? Nem tudom hogy a nagyobb Virago-kon is a műanyag van lekrómozva vagy ott már valós fém van. A műanyagos krómot lehet krómtisztítóval pucolni?
Üdv nektek!
Végre valami! :)

http://totalbike.hu/hirek/2013/03/12/eljen_a_leghutes/
Kössz!
Igen,erre gondoltam, nálunk valahol kapható? Én átt fujattam a tankot, és a "korona" hiányzik, szeretném potolni.
Állítólag az 1 a hátsó.
Én már láttam is
Nem semmi sport egy motorosnak.
Üdv mindenkinek!
Katana750!A 20876.hsz-odra dragjano=Szekszárd
Pécs környékiektől kérdezném,a YAKAMOTO szervízzel van valakinek tapasztalata?
Robág,mintha te már írtad volna,hogy volt dolgod velük!?
Szia-a tankot ilyenre festtettem -kék az alap és a fehér is festve van és arra van rátéve a matrica amit a brumi intézett nekem !
Kérdeznék! 535-nél melyik henger az 1. jelű, és melyik a 2. jelű?
Mindig elfelejtem. Ez van, mikor 50-50 %.

Köszi!
Üdv HuputyaXV-535. A tankodra felrakott matrica felirat az egybe van a tank oldalán lévő fehér résszel, vagy a fehér rész az a tank festett része?
Nem tudja valaki:hol tudnék rendelni, VIRAGO feliratu matricát? /amit a tankra lehet ragasztani/.