Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na meg a fülecskék, hátha azok is kellenek!
megszólítanálak, te vör, régebben ajánlottam neked sárvédőt feketét, igaz javítottat de egyben lévőt ,akkor nemet mondtál rá, most már jó a festésre szoruló is!
Hello! Yamaha xj600div önindítójához honnan tudnék szénkefét szerezni? És milyen árban?
hmmm, te vagy a lakihegyi ember?
sziasztok. yamaha 1100 virago, néhány alkatrészét szeretném krómoztatni, bp-en tudtok-e? és alkatrészboltot, bontót.
keresek kawasaki zx 10r 05-05 oldalidomot fekete színben,(váltókar oldalit) valamint elsősárvédőt, esetleg festésre szoruló is érdekel. 0620/992-4528
én egy ilyen feltámasztásán dolgozom, de hogy milyen lelakott állapotú motorok vannak azt még magam sem hiszem el.
99-es zx9-hez keresek eke idomot.
szia érdekelne a lámpa
hivj ha tudsz 06209352002
vagy irj
Igen,ezt hirdetem.Kellene a pénz.Na nem kenyérre,így eltékozolni nem fogom "fillérekért".. Az árát már így is nagyon alacsonyra tettem,nekem ennél jóval többe van!Nem untam meg,és még mindig nagyon tetszik,de sajnos másra is kellene a lé,meg ez a speed-feeling nem igazán az én világom a 2m magasságommal.Sport-túra lenne ideális talán... ,a ZX-10 elég kényelmes volt(előző mocim).Azért írtam a hirdetésbe,hogy esetleg cserélnék is,mert továbbra is szeretnék motorozni.
ha jól láttam ezt hirdeted, hisz most költöttél rá.meguntad? vagy másikat veszel?
Igen,az enyém '90-es és H2 széria.Én is üzemképtelenül vettem(meglátni és megszeretni egy pillanat műve volt),kissé drágán,de ez van.Átérzem a helyzetét annak aki azt megvette,ha nem elbontja,akkor rengeteg időbe és pénzbe fog fájni neki a helyreállítás.Ha nincs ideje és/vagy szakértelme és szerelőhöz viszi akkor ing-gatya rá fog menni!Az enyémre is költöttem rendesen,de nem apróztam el,full generál!Ami rossz volt azt mindent csere vagy amit lehetett azt javítás.
Tsubaki Gamma szériás láncról mi a véleményetek?
kormánycsutkák 39mm és 52mm villaszárakra eladó.
olcsó és közel legyen ez a lényeg, nem haragszom, ilyen az élet.
a te kawád még első szériás 89-90-es,annak nem gyenge a hengerfeje és a karbija, ami nekem van az már a 91-02 ig gyártotthoz jó, meg a régi B 9-hez, a tiedhez nincs, nemrég adtak el egy ilyet errefelé 165e-ért, egy szelep beesett a hengerbe és még műxik a blokk de hogy többet fogják szerelni mint használni az már tuti, ott állt vagy két évig.
Olcsóbb is volt és közelebb is....(bocsi,hogy nem tőled vettem)Már be is építettem,az volt a ludas!A tömítést megnézem,de sztem nem olyan,mert nekem középen van a vezműlánc.Másfajta nincs neked?
adj 1 számot,,rádcsörgök
r6 eke idom, zx9 első lámpa, műszerfal 2000-2001-hez eladó.
kepet tudnal melekelni a hatso lanckerekrol?koszi csaba
Szia van hozzá blokkom papiros beépithető ha érdekel csörögj 06705850436.
1 trafó+2 pipa egy ötös
S ár?
Van bizony
Szia trafótok is van hozzá?