Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Megtudná valaki mondani, hogy Tatabányán ki gyárt motorokhoz feszültségszabályzót?
Szia!

Megnéztem sajnos nekem ujabb van. késöbb talán jön ilyen mocim jelenpillanatban nem tudok segiteni.
Hobbifelszámolás miatt olcsón vihető rengeteg motoros, SV-s, quados cucc és Arctic Cat kiegészítő, alkatrész!
Új cuccok kerültek elő, ezért érdemes ismét megnézni!
Részletek: http://www.svmedia.hu/garazs
Na ehhez kéne annyi h egy kuplungot vlaki adjon jó pénzért és már menne is

eddig ott tartok h nincs is, nemhogy még alkudozzak
Helló kolléga! Tiszta netfüggő lettem,de marha sokra nem mentem vele. Az Angol,meg a Német ebay-n bogarásztam,de egy pár már elkelt,a többi meg felújítós hirdetés.Geri nem talált csak szart,azt meg kár megvenni részéről is.(elmentette a számomat,szól ha lesz normális)Mondtam,hogyha én már szereztem is,te átveszed,csak legyen.A komám Angliában él,hozott már nekem e. telót,plexit stb-t.Már neki is szóltam,ha tud segít.Az egészben csak az zavar,hogy az idő megy,az én gépem meg a MaxxPowerben foglalja a műhelyt.
Eladó cbr929rr jobb hasidom.8e ft.
Keresek Mito-hoz váltokart meg oldaltámaszt!
ha valakinek van eladó vegyen fel msnre vagy irjon emailt!
Kösz!
Mail:sz.gabor.20@freemail.hu
Mns:sz.ga
bor.20@hotmail.com
Szoszimoszi!
Lenne egy kérésem! Motoromat egy ismerős szerelte, és nem jött be neki.Széjjel ment a váltom(1 fogaskerék maradt ép), a kuplung, megrepedt az oldal blokk stbstbstb. körülbelül uj blokk.Egy 96-os dt 80-rol beszélek, amire igencsak sokat költöttem rá egy-két éve.Full motor generál.Amennyiben tudtok nekem alkatrész gyanánt segíteni legyetek szívesek rámirni msn: cseketto@hotmail.com
Köszönöm minden egyes segítőnek!
Üdv kolega! Van valami fejlemény a henger ügyben?
ÜDv a fórumosoknak!
Eladó motor szerelésből kimaradt pár mázsa v2-es alkatrész
PL:vt500-600-750,yamaha xvs-xv535-750-920.
+HD alkatrészek.
Eladók vagy cserélhetők!
TEL:06206128887
Email:kaczko12@freemail
.hu
Web:bontospityu.hupont.hu
a váztakaró lemaradt
eladó gsxr 1000 k5-k6 kevlár váztakaró , ugyanitt cbr 600 rr 03-04 makulátlan elsőlámpa 38 eft, u.itt: yamaha r1, 2000-2001 évj.? oldalidom teljesen gyári 10 eft., ugyanitt metzeler rain esőgumi 180/55-17 méretű 0 km-es. ára 22000 ft. 0620/992-4528
Sziasztok:Ha valakit érdekel ybr 250-re doboztartó, az írjon az erniybr250@citromail.hu-ra. 10000 ft utánvéttel is.
honda cbr 1100xx faridom eladó:8000ft áron
ebből az árból alku nincs
Rg 125 kuplungkosárért adnák egy protektoringet!

De ha vlakinek van, de csere nemérdekli akkor is jelezze!

Fontos lenne!
Szia,sajna még mindig nincs csak a zx-10-re.
Ricsi!

Van már kormánylengés csillapítód 05-06-os 636-ra?

Üdv,
Z
Gyári bontott alkatrészek árusitása nagy választékban japán sport és utcai motorokhoz HONDA,KAWASAKI,SUZUKI,YAMAHA tipusokhoz 500cc-töl.CSAK TELEFONON ÉRDEKLŐDJ 06705850436!
Szia.Köszi a választ.Közben már érdeklődtem pár helyen, a VFR 800-ét mondták.Szerinted?Most kicsit jegelve van a téma,de a számodat elteszem.Árban kb mire gondoltál?ÜDV
sziasztok segitségre lenne szükségem egy yamaha fz 400r tipusú motorhoz keresek alkatrészeket és szervizkönyvet a segitséget elöre is köszi mindernkinek.
üdv mkinek!
'05-ös KTM 640 lc4-hez (supermoto)keresek átlátszó(fehér,kristály)hátsó lámpát,búrát,foncsort,indexeket...... mindent!
létezik kicsiny hazánkban ilyen?tud vki erröl vmit?légyszi irjatok...köszi
Amit legutóbb láttam, egy sima kozmetikai tégely volt: ferdére vágták az egyik felét, hogy passzoljon az idom külső vonalához.
Ezt belülről egy peremmel rögzítették és ebbe ragasztották bele a lámpatestet.
A másik lehetőség az én motoromon is látható 'L' konzol - ezt belülre vmi erős ragasztóval ( epokit, szélvédőragasztó ) rögzíted, a vízszintes részére pedig felcsavarozod a lámpát. Így a szöge is állítható marad.
Rendes tőled de már sikerült szerezni!CSak kérdés h kell felerősiteni beszerelni a pályaidomba vagyis mivel fogassam oda?
Előre is köszi.20/3759247.yakuza-motor@freemail.hu
Holnapra teszek fel képet!

Nemtudom mennyibe vannak ezek, de mondj te egy értelmes árat

Am nem rozsdás