Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nálam előre 5180ft, hátra 2860ft. AP racing. 1 nap alatt itt van Pesten, utána személyesenn, vagy posta.
Elérhetőségem az adatlapon
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy tudtok-e olyan boltot ahol kapok fékpofákat CAGIVA Freccia C12R motorhoz!
Köszi!
Helósztok
érdeklődnék ha valaki tudná hogy loncin 125ccm es motorhoz menyibe kerül egy léptetővilla. Tudom nem ide vág de máshol nem tudom megkérdezni. Előre is köszi
Sziasztok !

Nekem egy kérdésem lenne... van egy yamaha dt 125 r-em (92-es)
De,sajnos a blokk széthullott szeretnék egy új blokkot venni de nagyobbat,mik a lehetőségeim, mi fér bele a vázba?
nem tud valaki mátészalka környékén olyan embert aki tud karbi szinkront csinálni? sürgös lenne
Suzuki XF 650 Freewindhez keresek első lámpát.
Üdv mindenkinek!
Valaki tudna segíteni hg aprilia Et 50 be milyen hosszúmenetes gyertya kell?
80-as hengerszett van rajta ha esetleg az számít.A gyertya mérete érdekelne.
Van, 5200, AP racing.
Írjál ide: motoralkatresz@gmail.com a többit megdumáljuk.
jobban mondva van e egyáltalán mert azt kutya mester tud nekem de akkor nem kéne több helyről postaköltséget fizetnem
hátsó fékbetétet hogyért adod?
Igen emlékszem akkor még pesten basztam a rezet azóta 280 km re vagyok. posta megoldható? meg lehet még kellene egy két dolog
Csá!

Van szimmering meg kar is,1300 a kar, 2300 a szimmering.
elérhetőség adatlapon. (de bizniszeltünk már Simson blokkfeleket )
cserélek egy 21colos rx első kereket 18-as vagy 19 colosra.ha van valakinek lécci irjon. egyébként a kerék jó állapotban van.ja és csak olyan érdekel amin van gumi ha lehet akkor cross mintás.de bármit meghalgatok.
Sziasztok!
Mindenféle Italjet Dragster alkatrész érdekelne, ha valaki tud segíteni megköszönném!
CBR929RR jobb alsó idom,alul pár karc és egy műanyaghegesztés kb 2cm.8e ft.
okés köszi
Szia,
sajnos csak fékem van a motorodhoz. 5.000.- Ft - ba kerül.
Sziasztok!
Új HJC CS R1 Fang eladó!Sosem volt használva,még felpróbálva sem,annyira kicsi lett.D gyűrűs csat,karc,pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,orrvédő,sisakzsák,kivehető-mosható bélés.M-es méret.Ára:26000Ft
+36-20/974-1680
Szeva!

most ugrott be nekem hogy a régi motoromhoz is tőled rendeltem alkatrészt esetleg olyanba hogy Suzuki TSR 125 , tudnál nekem hátsó fékbetétet, első teleszkóp szimeringet , és kuplung kart szerválni?
Csináltasd meg. Attól olcsóbb aligha lesz.
600rr 05-06 fejidom eladó! Hegeszteni kell. érdeklődni : viragh.gabor0@gmail.com
Szia,van hozzá kapcsolom ha érdekel csörögj 06705850436.
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni,utaskapaszkodót szeretnék venni a tankra,de nem olyan drágán mint ami itt van fent a sportmotor oldalon (45000 ft) hanem azért olcsóbban!
Ha esetleg valaki tudna linket vagy telefonszámot küldeni,megköszönném!
Keresek gsx-r bal kormánykapcsolót