Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12V, Kapacitás. 10Ah, Méretek (mm): H:150, SZ:70, M:131, Polaritás: bal+
KÖszi ! Mennyi az indítóárama ? Hány A-os ?
Aprilia papíros váz stb.

Egyben olcsóbb!

http://www.expressz.hu/auto/ja...
Így van, az kell bele: van ilyenem, 15.590.- , Yuasa.
Szia !
2001-s 600-as Elméletileg YT12B-BS Typ.kell bele !
Üdv nem érdekel egy cagiva váz frissen festve az első teleszkóp meg a központi teleszkóp is meg van! ha érdekel akkor ezen a emailon el tudtok érni koosbeci14@freemail.hu
Tudok segíteni. Mekkora/mikori a Fazer?
Sziasztok !

Új akkumulátort keresek Yamaha fazer-be ! Sajnos megadta magát , ha valaki tud elérhető áron , megköszönném !

Üdv : Bebi76
eladók!
Ráklikkelsz a kawazsoltira és látok az e-mail cimemet veboldalamat stb ott keress légyszi!
bocsi meg uj vagyok iten nem ertem?
Adatlapom nyilt titok!
eladó honda cbr 600rr 03-04-hez komplett eredeti idomszett eredeti fényezéssel, hátsólábtartókkal, gyári dobbal, hátsóüléssel egyben 160 eft-ért. valamint elsőlámpa, első hátsóülés, komplett összes lábtartó megegyezés szerint. ugyanitt metzeler racetec 2 pár 120/190 méretűek k1-k0 , 2005-2006 évj, a hátsók mindenütt 95% , az elsők kb. 80-85% egybe a 2 pár 30000 ft. valamint suzuki tl 1000 r eredeti indexek tökletes állapotban és egy teljesen új gold freen hátsófékbetét ugyanehhez egyben 15000 ft-ért. 0620/992-4528
Mp3 csere érdekel
Igen,megkaptam az e-mailt,de még csak most kerültem haza és most olvastam. Sajna gyanús,hogy én mostanában ennyit tudnák motorra fordítani,pedig ez a motor tényleg gyönyörű....,hát ez van.
Igen-igen! Jóárasítva akart lenni!
Ma voltam az emberemnél és mégsem maga a fejidomtartó konzolra volna szükség,mert ahogy azt néztem az ép! Amire viszont szükség van az a légbeömlő! Kettétört az ütközésnél! Az volna?Ha igen mennyiért?
zx6r 98-99 !
ok hogyan veszem fel a kapcsolatot veled kosz.
a szimering belselyében 38 van a szelepátmérő pedig 5,15-17
Hello Valai segítsen nekem légyszives . Yamaha TT350 hez keresek szelepszárszimeringet és sehol nem találok XT350 ével eggyezik meg asszem:
Ha valaki tud vmi jó boltot vagy helyet ahol kapok légyszi írjon köszike
Gyárit tudok 2000ft
Sziasztok!
Nem tud valaki 2000-es évjáratú cbr 600f-hez sötétített plexit? Leginkább sport érdekelne...
Köszi!

Üdv: Olivér
Szia,van hozzá ha érdekel csörögj 06705850436.