Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kawasaki zx1000 (88), és zx600 (88) as alkatrészek felnik karbisor, fékek, elektronikák, stb. elérhetőségek az adatlapomon
köszi majd havernak lehet hogy kell
helo srácok!
derbi senda r50 hez keresek gázbovdent!
Ezeket is motoronként másra / más hosszúságúra csinálják? vagy nagyjábol egyenlő hosszúak? Méretre lehet vágni itthon ? (mint mondjuk egy fékbovdent bicóhoz)
Ha valaki tud egy jó helyet Budapesten (9. kerület és környéke, de igazábol mindegy) ahol kapok ilyesmit, kérem írja meg hogy hol! (egy csomó webáruháznál nem találtam, normális motorboltot meg nem találok.....)
Zx6 r alkatrészek eladóak 98-99 évj

Gyújtáskapcsoló
felnik
elektronika
blokk alkatrész
műszer fal
kormány
karburátor

Ha érdekel valami akkor kérdezz
nem sokallom.reális ár érte.még holnap délelőtt wlmeek pár bontóba körbenézni,ha nem találok akkor kellene is
Hello Yamaha TT/XT 350-hez szeretnék dugattyút Athena és Vertex és Prox dugattyúk közül szeretnék választani de egyiknek sem találtak katalógusát amiben benen lenne
Valaki tudna nekem mondani valamit ahol találok Vertex v athena v esetleg prox dugót a mocimhoz ?
esetleg vmilyen boltot ahol van ?
5-6 ezer ft ha jól emlékszem
most akkor mivan?

sokkalsz 3ezer ft-ot egy komplett membránra házastól amit csak beraksz és mész vele.
Hello!
Aprilia Etx 50
vázszám:*11652*
ja és amúgy meggyi lenne a 41-es
oké amúgy kössz a segítséget
pfff

most jelenleg 40-41-ig és 49-50-ig vannak méretek.

nézelődj neten kugliba keresel én is így csinálom.

üdv:Zoli
Minarelli AM6 ba való mérete 47mm átmérő
Király-császár vagy, 1000 kösz! Ráadásul ilyen gyorsan... Nem csalódtam a motorosokban! {8-(}
helló!

lámpa befogó rugóból hány db kell?
kuplung csészéből 5db kell ugye?

üdv:Zoli
helló!

pontos méret kellene!

üdv:Zoli
Nézd meg a felniket,benne szokott lenni!
hali nekem van.
3000ft

további alkatrészeim:

alkatrészeim
Sziasztok!

Kéne egy kis segítség: ősszel "nászajándékba" kaptunk egy postás Yamahát (SR125) rendszám és forgalmi nélkül... :( /Ajándék lónak.../
A kuplungbovden annyira szőrös, hogy már nem viszi a borotva sem. Bár ha elég ügyes vagyok, enélkül el lehetne vinni a szerelőhöz saját lábán, de nem akarom hazavágni. Kérdésem az lenne, hogy honnan a viharból lehet így megtudni az évjáratot, hogy milyen bovden kell hozzá? (Ugyanis a szerelő azt mondta, ha átviszem, ha kell, le is gyártja, de nem akarom 15 km-en keresztül tolni a kislányt, ráadásul még nem ismerem a csókát, szóval jobban bízok egy gyáriban, amit én teszek be.) A mostani bovden meg ugye megnyúlt, erről nem érdemes mintát venni.
ALVÁZ: *10F-0849XX*, MOTOR:*10F-0836XX* Elöl tárcsafékes, német gépkönyves. Évszám sehol.
Az ötleteket és a segítséget előre is köszönöm!


/Csak a guruló kerék nem mohásodik.../
Sziasztok!

Ez a motor eladó, esetleg alkatrészei bontva! Motorhibás. Ezt leszámitva nagyon szép állapot. Fékbetét, láncszett, gumik sportkipu....Müszaki októberben lejárt, igény esetén a müszakit megoldom....
220 papir....esetleg csere
Szia!

Újban tudok segiteni vázszám kell!
szia. nekem pont van egy felesleges.
Üdv!
V2-es alkatrészek eladók!
Megtekinthetők bontospityuhupont.hu
XVs650,vt500-600-750,xv920-HD
egyenlőre igen