Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

25ezer a kettö zzr 600 gyári dobjai egyformák
sziasztok men tud valaki nekem olcsó sem amal trafót?
amugy aprilia af1 futurába kel 125-ős
Eladó új Nitro N1700VF-ek több darab.A bolti ára 49900 Ft,most hatalmas akcióban 27000 Ft-ért juthatsz hozzá!
Dupla D-gyűrűs csat,pin-lock,karc-páramentes plexi,kivehető-mosható bélés,több darab letéphető fólia mint az F1-ben,üvegszálas héjszerkezet,sisakzsák,dobozában!
Ha a pünkösdi idő alatt lecsapsz rá én állom a postát!
Elérhető még:
Fekete és ezüst XXS 1-1 db
Matt ezüst XS 1 db
Ezüst M 1 db
Ezüst L 2 db
Ezüst XL 1 db
20/974-1680
Hello Kutya! Érdeklődnék, hogy gsx-r 600-as k2-hez did-es láncszettet tudsz-e, és ha igen mennyiért?
szevasztok,

Csinált már valamelyikőtök csomagtartót K4-5 gixerre?
Ha van valakinek valami kivitelezési terve azt igazán megoszthatná...
Üdv mindenkinek! Ha valaki tudna nekem segíteni Honda CBX 550F2 alkatrész ügyben az kérem jelezze. Továbbá Mito bontásából vannak megmaradt alkatrészek, ha valakit érdekel jelentkezzen. Kösz Péter
Hello

Mennyiért árulod a dobokat? Egyformák amúgy?
Eladó aprilia af1 125 papíros váz!

speedfan@citromail.hu
hello

akkor emil: jelpet@freemail.hu

csá,P.
Nemtudom hogy olvastad e az adatlapom(amugy a tied nincs kitoltve),de en Romaniaban lakom,Nagyvaradon pontosabban,es innen azert nem a legolcsobb a telefonalgatas,meg oszinten nincs is feltoltve jelenleg a telefonom.Ugyhogy ha nem okoz gondot itt kellene beszelgetnunk,vagy esetleg felvehetnel a listadra.Tobb dolgot is vettem mar toletek postai utanvetellel,igy a forumon at.Irj bizalommal
hello

triumph ügyben elérsz a 70 317 90 83-on

üdv
94-es zzr alkatrészek eladó
94ez bontott zzr alkatrészek eladók tel06309492804
Most sajna ell kell menjek de kesobb feltetlenul beszelnunk kell,esetleg felvehetnel mesengerre,,, pal_csaba88@yahoo.com ,,,valasztd ki a yahoo-t mikor beirsz
Mijen cuccaid vannak?,irj le mindent amid van,,,eloszor is egy hajtokar kell 955i-be
hello

vannak 955i valamint 885 cuccaim.
hello valakinek nincsen v életlen 90 es fzr 400 hoz egy főtengelye? (3TJ) köszi
Szevasztok Vl 1500 alkatrészek kellenek .légszürőház-generátor-fesszabályzó-első telók-villabakok 06703348879
Köszi ránézünk.
Őket keresd meg: Müller elektronika
D.I.D 520VM2 Gold arany színű lánc kiárusítás!
98-130 szemig, 20.000-22.500Ft-ig hossztól függően.
Érdeklődés, info, és további termékek itt.

szia elvileg van 25.000ft
ha érdekel hivj 06209352002
Kinek van eladó berugókarja Aprilia Tuareghez? Rotax 127-es blokkos. Aprilia RX-é is jó. Ricni átmérő 20mm, baloldali elhelyezésü.
Üdv mindenkinek!
Hatalmas kérésem volna (vagyis havernak), kifeküdt a motorjában (gsx-r1100) a feszabályzó ,és kellene egy másik képen látható alkatrész ami faszán üzemel, vagy ha tud valaki komplett jó generátort ami frankón műkszik az léci ne tartsa vissza.
Előre is köszi .
hali
cbr125r-hez kéne baloldali oldali idomok(hátsót kivéve),váltókar.tükör ,index nem kell gyári,mert undorítóak,csak legyenek jók hozzá.