Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!
Kérdésem lenne hogy valaki megtudná e mondani hogy mekkora egy dellorto vhsa 32-es karbiban a gyári főfúvóka?! És mi lehet annak az oka hogy kicsi a szikra (megy így is a gép meg harap de fura hogy kissebb a szikra mint egy simoé) Előre köszi
Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudnék beszerezni HONDA NSR R hez új blokk alkatrészeket( Henger dugó stb.) Köszönöm!
Szia! Újban tudok segiteni! Vázszám kell!
eladó cbr 600rr 2007-től, sérült és ép idomok , valamint rizoma rendszámtartó edes lámpákka, komplett gyári kipufogórendszer exupppal, 0620/992-4528
-
Üdv mindenkinek Kawasaki ZL 400 Eliminator-hoz keresek gyújtáselektronikát
Segítségetek előre is köszönöm!
Helló! Cagiva Mito 125 EVO I-re keresnék sportkipufogó rendszert vagy csak véget. Nem tudom ami jó az evo II-re az jó-e az I-esre.
12ezer az ára
Heló érdekelne a fejidom menyi lenne utánvételel
eladó 2t végdob:link
CBR 1100XX alkatrészek, ZX10 lámpa....... eladók.
ismét jót derűltünk
Ti tartotok japánokat Baján? Sokat esznek?
Szia!
A 4 japán és egy pici aprilia
Fel tudom hívni a Triumph Magyarországot és tőlük tudok kérni egy árat, de ezt meg tudod tenni te is szerintem, és nálad talán megvannak hozzá az adatok is (alvázszám, motorszám, stb.).
Nem túl valószínű, hogy olcsóbban megkapnod bárhol, hacsak nem sikerül külföldről beszerezni.
Helllo! estleg bontott triumph hajtokar nincs?
Ha tudnal nekem mondani egy arat az ujra megkoszonnem
Szia!
Sajna már elkelt, és csak korábbi van
Ez már jobb kritikának számít, mint a múltkori
Sziasztok!

Gyertyát keresek! Suzuki GSX-R750 94-es
Aki tud valamit az dobjon egy üzenetet! Thx!
Szia!
Sajnos bontott alkatrészekkel nem foglalkozunk, újban meg sztem max gyári lehet.
udv,Egy TRIUMPH SPRINT ST 955I,2000ES evjarat-ba kellene egy hajtokar,nem feltetlenul ujra gondolok de jo allapotura,vagy ha csak uj van kuldj legyszi egy arajanlatot,elore is koszonom
Sziasztok,gondolom kereskedok is forumoznak itt.Szoval nekem kellene egy hajtokar,TRIUMPH SPRINT ST 955I,2000evjaratba,akar hasznalt is de nagyon jo legyen,vagypadig egy ujra mondjon nekem valaki egy jo arat