Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Újban tudok 43980ft!
eladó egy kb. 125-ös chopper kipufogó pontosan nem tudom mire való, ára 8 eft., u.itt: yamaha r6 99-01 hátul horpadt tank még gyári fénnyel, benzincsappal, ára 10 eft., suzuki tl 1000r 2 db. gyári dob, takarólemezekkel , egyik dob horzsolt, egyben 15 eft., valamint honda cbr 600 rr 2007-2008 sérült és ép idomok egyben 90 eft. ez utóbbihoz más ép alkatrészek is vannak eladók. 0620/992-4528
üdv mindenkinek.93"-as 900rr-hez keresek fesz szabályzot.tudna valaki baráti áron?
Sziasztok!
Ennek a lábtartó konzolnak a párját keresem amin rajt van a váltókar része is,ránézésre nem tudom milyen motoron lehetett,ha valaki ráismerne milyen motoron van/volt ilyen az is nagy segítség lenne,köszi.
Talán a feléből kijön egy CNC marósnál! Ha viszed a rajzot róla és az anyagot!
Üdv. mindenkinek egy komoly ajánlatot teszek...

- csak ma komplett (80-as DT) váltórész minden ami beletartozik váltókartól a váltótengelyig... 8000 ft (ez jóval olcsóbb mint egy baráti ár) csak egy váltótengely olyan 2500 ft körül van .... utána lehet nézni nyugodtan :) akit érdekel ír e-mailt vagy felvesz msn re (adatlapomon kivan írva minden elérhetőségem)

+ 1 kép mellékelve ezen nincs minden rajta.... külön kérésre lefényképezek mindent....
ajjjaj Jó cucc, de kicsit sokallom érte
udv
1998 -as cbr 11oo xx hez keresek vázat. olajhűtőt... ha valaki tud ajánlani akkor küld mail luciolteanu@gmail.com
köszi
még valami zx12-re keresek felsö "kiflit" lehetüleg olyat amin van kormánykiemeló is
Jaj, bocsi, látom már az email címed.
Kicsit pihent vagyok ma.
Akkor írok!
Köszi.
üdv keresek 919-es cbr fejidomot plexivel ha lehet, lámpa máre van ugyhogy az nem kell, ha a fényezés hibás az se baj csak ocsó legyen
Bocsi, kaphatok egy e-mail címet?
Hátsó lámpa, az első lámpából egy foglalat, ha van akkor a tank feletti kis ülés és még pár dolog érdekelne.
Rendben, köszi.
Akkor írok is az e-mailodra.
rák enné meg ezeket a macskaevőket
akkor ha megvannak a méretek megkereslek
hát ez az.
Ezekhez nincs katalógus
a cagiva t4 ugyanaz a blokk a w12 kicsit más de lehet egyezik a kuplungja
bár nem lennék meglepve hogy ha a 125ösök lamellái is ilyenek lennének csak kevesebb, ezekhez sincs katalógus szerint?
1-2 héten belül viszem műszakira utána tervben van a felnyitás, akkor méretezek
azt sajnos nem tudok hozzá, esetleg méretek szerint tudok keresni.
ilyesmi.....
akkor kivakarom a sárból és megnézem
amúgy ar350 a neve..... vagyis cagiva sx350 ala rosa a teljes neve
esetleg kuplunglamellákat is tudnál szerezni hozzá?
vagy 45-ös,addig eldöntöm,míg nem pontosítunk most 41es van és kibróbálnám a gyárit.ami 44es.,vagy 45 öt. Sajna az előző tulaj ilyet kicsit vett rá.
Szia Kutya!
Nem tudom emlékszel-e rám (zxr750 Khely) .Asszem most behajtanám a 2eft "kedvezményemet" ami legutóbb elfelejtettél levonni Szeretnék rendelni 1L fuchs ride 10-40 olajat .Valószínű vennék még Tőled 1 db hátsó lánckereket is,44-es 530as JT ,mennyi lenne? köszi
Szia! Nekem sok mindenem van cagiva Primához..Keress ha kell valami: szabata@freemail.hu Képek itt:
http://picasaweb.google.hu/sza...
További szép napot: SZABÓMOTOR
szerintem ez lehet a hozzá való fékbetét, bár a pontos típust nem írtad le, vagy ikább nem írtad le pontosan a típust.
Ha van motorboltos ismerősöd,katalógusból minta alapján szerintem lehet újat venni,ha nincs akkor rakj fel egy képet+méretet és a jövő héten utánanézek!Elég sza@ az alkatrész ellátás itthon,de egy fékbetét csak nem olyan nehéz ügy?
üdv mindenkinek ,van 1 derbi senda 98 as évjáratú eladó,de csak egyben,üzemképes állapotban. ha érdekel írj horibubu@freemail.hu többet majd levélben.