Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is kb,viszont azt esőben:)Sacáér mentem mert kész a veretője,meg haza,de elég volt.Volt hogy kopogott a plexin az az esős havas jeges valami
Most olvasom hogy a Dózsán már nem csak mér hanem trafi is.
Fasza minden reggel ott gurulok munkába,akkor most sittre vágnak vagy mi?
Z Kománkal mizu rég volt itt a fórumon!
Nem tud rólla valaki valamit?
ugye ugye húsvét
jobbat ki se találhattál volna!
Képzeljétek holnap a céges maszkabál lesz és én azt találtam ki,hogy kurvinyeknek öltözöm remek lett a jelmezem
Sör, Bor, Pájinka, a többi majd jön magától!
ja ja........
én is benne vagyok, csak mondjátok mit kell vinni!

Szép jó estét mindeninek! Ez a főzőcskézés jól hangzik!
Baluu díjazom az ötleted
Hát jót motoroztam ma is kár hogy megint csak 1 órácskát
Na üdv mindenki
Ha már feszegetjük ezt a fórumos össze dugjuk az orcánk témát akkor most szólnék hogy aki nem szeretne itthon húsvétozni akkor ide szerveztem a Z750-Z1000-es fórumnak ha van valakinek kedve csatlakozzék http://www.holloscamping.hu/ho... hely az van 2 fórum 1 csapásra
Úúúú de kafa nagyon köszi holnap fel is hívom ma már nem akarom zavarni
hello.
Így van ahogy mondod!
Ja!
Hogy köpjön vért mindegyik
A rendőrhaverod Előttetek is szokott ténykedni előszeretettel
Rendőr haver állítja,hogy nem kameráznak, viszont előszeretettel bújtatnak a környérükre trafit, tehát a képek onnan jöhetnek
Üdv.
A Dózsán napi legalább 20 olyan kocsit látok ami bőven a 30as limit fölött megy el a kamera előtt, tehát nem hiszem hogy fotózna, de ha mégis akkor is csak szemből, szóval motorral nem hiszem hogy meglőnének.
Amúgy most guruljatok, mert jön az eső!
csá!
nem tudjátok? hogy a klinikánál, a liget lakóparkban és a dózsa györgy utcai mérőkkel fényképeznek is?
róbogósoknak nincs kedve vmikor eljönni egyet gurulni?
Norbi!
Hívd fel Béke Attilát :20-332-7160
2db Motorwert PitBike tényleg zsír alig használt állapotban eladó, tavaly szereztük neki ,gyerekek kinlódtak vele...
hühühűűű bazzzeee
Heló.
hali,jó filmezést!
Nekem mind1 mi rotyog a bográcsba, csak fincsi legyen.
Jaja ez az én reszortom.
a marha ugy az igazi!