Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha... nem volt elég hely felgyorsulni, hogy kettőbe váltsak... az enyém egy 40 lovas kettőötvenes, nem egy crossgép ereje
nem egészen...
miután kicserélted a motorolajat ,kikell cserélni olajszürőt is!
de van ENDURO 4t ,nem ilyen cross crf...
van Ktm 450 exc, stb (már enduro lenne a téma..nemtudok segiteni...)
háááhh gyakorlat teszi a.......
1-es?!?
Aztán önthetek bele 15 üzemóránként új szintetikus olajat... meg cserélgethetek szelepeket (crf)
Bááááááááááááááááááázmeeeeeeeeeeeeeee
eeg
hát ha nem tetszik ez akkor vehetsz 4T-t.. ennyi a megoldás...
Olyan körül van...

A múltkor próbálgattam egy sáros siratót.... megálltam lent, egyes fokozat, csumagáz.... nem sikerült. Seggen lecsúsztam, próba újból, majd még vagy nyolcszor. Sztem olyan 50 literes fogyasztás jött volna ki százra, ha kiszámolom
egy 2T crossgépnek átlagos felujitási üzemórája 40!( 40 üzemóránként kell felujitani.. asztem)
na hidd el hogy 40 üzemóra nagyon sok! Kx 125-vel másfél év alatt 35 üzemórát mentem ...
Sziasztok !csak anyi leenne a vége hogy a 125 rx-nek menyi kilométerenként van a szerviz intervaluma, továbá menyit eszik.Nem mindegy hogy 12 liter vagy csak 5 100km-ren .Esetleg van valakinek szerviz könyve mert azt szivesen letolteném.Csak azért okoskodok enyit mert egyik haverom krosszozik ( suzuki drz 400) al. Es azt moindta hogy ragyi ésnagy a szerviz igénye az rx 125-nek, egy szöval nemakarok üzemorást, nembaj ha csak mondjuk 25 loerös 35-40 hellyet.
Továbbá álitolag ugyanilyen blokk van a ktmbe is.Igaz?
ktm-re nincsen SM-szetted ?
Mielőtt beszól valaki, tehát az üzenőfalra gondoltam
Na, a hirdetőfalon má megen van valaki, aki kvadot venne, de a fogyasztás a lényeg... nem merek neki válaszolni, mert örökre kitiltanak innét
Aztarohattéletbe... beleélveztem a gatyába
volna egy pont suzukira,mekkora mákod van
pont most!
Szuzukira kéne... rmx-re, vagy bigre, még nemtom
hát nem is tudom
megkérdezhetem
Szewa... nem tucc véletlenül eladó szupermoto szettet?
Ja... pláne mikor nem kell dolgozni
Olyasféle
40felett már valóban minden nap ajándék.
sziasztok
De azért nem eccerű a munkaerőpiac. Az általam vezetett csoportnak pl különböző havi tervei vannak... így hibát bármikor tudnak a főnökeim találni... nekem minden hónap ajándék
Já, ákkór té vágy á fínök, váázzee