Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos csak amarketing miatt... de a motorrevus motorinfos mxtime os csókák agyondícsérik
hát ez a jövő... mindent teleraknak szenzorral meg mindenféle lófasszal sajnos
és ami nekem nagyon negativ rajta hogy mi a tökömnek rakják tele szenzorokkal, meg mindenféle elektromos kűtyűkkel,,,,
hát nem tudom, én még nem mentem vele, de barátok tesztelték, és azt mondták nagyobb a szele, mint a bűze,,
jaja, ktm klón... tömik a husaberg zsebét rendesen... ha bevállik ez a elforgatott blokk tutti a ktm is át fog állni.

de így első körben elég pozitív a vélemény
sőt... 2 ismerősömnek is csak KTM szerepelt a forgalmiban :D Pedig Husaberg volt :D
Annyira majdnem KTM, hogy a forgalmiban(ha jól tudom) az van, hogy KTM Husaberg
szombaton szerintem le is tesztelem mert kíváncsi vagyok rá
vagy xcw 300,
na igen...az is zsír
exc 300,
Kösz.. ............
olvastam róla egy két tesztet... hát elég jó lett.... berg is ktm majdnem
szerény veleményem szerint
Chevy szerény véleménye szerint, ami mást nem érdekel, csak őt
mijaza szvsz?
szevasz?
Tudod mi a baj..mit mondjanak hogy rossz(abb) ilyen ujitott/frissitett motorokat csak akkor szabad venni ha már kijöttek a gyerekbetegségei...szvsz
igazából mindenki azt vesz amit akar..mindenki a saját kárán tanul,vagy nem
jó,most erre nem tudok mit mondan,i attól még elég sok versenyt megnyertek már husqvarnával és még fognak is
hát nemtom...ha már enduró,akkor klx450,vagy exc530
pedig most kurvára nyomatják h vedd meg....... tele van vele a motorrevű meg az apáfasza is....

husaberget kéne sztem nyomtani. állítólag az új blokkal nem kicsit odabasz
haverom vett egy husky-t...mindannyian mondtuk neki hogy ne vedd,mert beszopod a faszt...
megvette...beszopta
leégett a generátor,elszállt a kuplung...azóta se kapott hozzá alkatrészt az importőrtől..kb 1,5 éve rohad a garázsban a motorja...
zsír új 2006 te450 volt
pár 100km volt benne amikor sztment
nem feltétlenül kerül egy MV se 10-20 M -ba azok a premium kategóriás motorok
jó a ktm,ezen nincs mit "vizátni"
ha megengedhetném magamnak,sxs em lenne...de hát nincs majdnem 4 misim...