Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MXBéla, ha jössz, hozzál te is magaddal egy Bob-cat-et is , mert annyira szét van a pálya kaparva, hogy agyrázkódást kapsz mire végigérsz
ez egy elég nagy marhaság,,,
Helló all! Én holnap remélem kijutok egy kicsit a taksonyi pályára. Már csaltam a Sanyikát is, de inkább éjjel nappal dolgozik....

jaahh a 4T fenntartása olcsóbb? hmmm még nem hallottam ilyet senkitől...
taknyosba ?
az új 4-t is drága szervízelni és fenntartani is
Heló!
Szia Dani! ha ezt öszerakod pont KTMZ. Jön a hideg mindenki taksonyba huzodik a vasával ,mikor gurulunk egyet?
2T motor drágább fentartrani mint egy 4t-t de a régi 4t -t nagyon drága szervizelni
a suzuki rmx 250 halottam hogy dicsérik
A blokk amit felajánlottunk neki azóta is a mühelyben áll.
Faisst, már egyszer figyelmeztettelek hogy ne dumálj hülyeséget. Majd Zsolt elmondja hogy volt, van. Az hogy a régi importör cserbe hagyta az egy dolog, de ha éppen nincs rá pénze hogy megvegye az alkatrészt akkor az más. A KTM is tönkre mehet ugyan ugy mint minden más motor, csak a baj hogy mindenki csodákat vár... na ez nem megy egy kihegyezett enduronál.
lehet h gd, vagy faisst lenyakaz.. de én a suzuki rmről hallottam eddig nagyon jokat.... aztan nem tudom, tapasztalat nincs sajna...
a huskyt azért kérdeztem töletek mert sok pénzt nem akarok most motorra szánni. igazábol 2T motort akarok venni, évjáratra 1996-1999 körülit és 250-t. A japánok közül melyik ami "megbizható"
csak nincs ra 2.5 millám hogy wrem legyen
sziasztok, hamár enduro, akkor wr450 én legalabbis abba vagyok belebuzulodva na jo vész esetére ktm 530
Ez önindítós? Mert mikor láttam ezt majdnem baájultam
http://www.youtube.com/watch?v...
2003as exc525höz is tudsz mutatni?mer az sx-es az kurva jól néz ki, csak ugye nekem nem azkell
Mennyit merészelsz kérni egy kxf 250 2004-es matrica szettért?
Matrica szettek eladók! Honda Suzuki, Ktm, Yamaha, Kawasaki, Husqvarna. Ezen belül sok típusra.
Érd:bakonymotor@gmail.com
a husky 2t motorjai nem tudod mennyire megbizható
Husky 4T enduroi is befecskendezősek
Szerencsére a 2T-t baszottnehéz injektorosítani, úgyhogy mi még egy darabig megússzuk
Tényleg, mi a pék van azzal az ütődöttel
Nekem pl. még sose volt japán motorom...volt (illetve van is) az MZ, aztán meg KTM (már a 3.)...bár majdnem Husky lett nekem is (tizenévesen azokba voltam belebuzulva teljesen) csak éppen annak idején mikor kerestem (2002-2003) kurvára nem árulta itthon senki, ergo alkatrészt se nagyon lehetett szerezni hozzá - így lettem kátéemes...
Látod, mégis bejött nekik a dolog, már csomó utcai motort és "autót" (X-Bow) is gyártanak...ehhez képest a Husky párévente csődbe megy és jól felvásárolja valami nagy(obb) gyár...
igazábol a te 410 re lennék kiváncsi, hogy mit tudtok róla