Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt hívják telhetetlenségnek
télleg nem rossz ez sőőt!

erős 100 le feletti teljesítménnyel, kényelmes, túrásított, és közben sportos is, nagyon teszik és nagyon jóó, de akkor is "the power of the dream!"
Tisem tudtok feltölteni myvipre videót?
Hát igen...Dzsilera powaaaa
én azért azzal a YZF-el is beérném most
Nekem meg egy 900s Ninja^^ 2000évjárat
egy jóbarátom hitelezi meg majd a kis üzletemet szoval a mocikért nemszámítok be semmit csak kemény valutát fogadok el
nekem régi álmom egy 600rr, de hogy mikor lesz valóság, ezt csak a jövő mondja meg...
és milyen áron lenne? Kis cbr-t beszámitasz?
Úgyhogy ha vki jövö nyáron venen 600as cbr-t majd rákérdezhet nálam is
Nagyon rég ijeszgetnek ezzel. De ez csak egy üzlet, hogy minél többen tegyék most le a jogsit.
Szóval ennek átverés szaga van De én is szívnék ha bejön, mert 18éves koromba már én is letenném szivesen a korlátlant.
Hát énis! Mivel jövő tavasszal énis cserélném le a cbr-t egy nagyobbra 250es vagy 400as, csak a nagyobb jogsi meg azért kéne mert a nyáron külföldröl hoznék be 1 vagy 2 hasznalt 600as cbr-t, hogy kicsit kiszépítsem aztán továbbadjam, egy kis nyereség reményében.
hát ki tudja ezzek a mai politikusok!
Én is vmi iylesmit hallottam, de egyik percről a másikra azért sztem nem fog bejönni egy új szabály...
ja bocsi fére olvastam , h eltörlik azt nem tuddom nem hallotam rola. Nagyon remélem h nem törlik el!
azt mindjárt gondoltam.
Amúgy nem lehet valahogy átiratni ezt is, hogy teljesen szabályos legyen? Nem mintha annyira izgatna, csak kiváncsiságból....
Gyárilag majdnem 33 ló a géped? Az szép
erről én nem hallottam semmi hivatalosat, én legalábbis.
pedig néha bejön
Én nekem ismerősmtől ezért vonták be a jogsit asszem 6hónapra... Bár baleset volt, és a forgalmiját elkérték és asszem 14 vagy 18KW volt benne...
pont azt mondom h a nagy A-t akarom letenni (A-korlátlan) mert most vagyok 18, 16évesen volt meg az A1 csak most azthalottam h jövöre eltörlik ezt h meglehessen csinálni így a jogsit rá és csak 21éves kortol engedélyezik
oovasgatta a forgalmit, de visszaadta szó nélkül...

az jobban érdekelte hogy a rendszámtáblám nem éppen szabályosan állt, amit ott meg is igazított.

1 sarokkal odébb meg visszahajtottam!