Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyesen:Nálunk
Nálznk ilyen az idő:
Csatitomasz menyi az árra a Raptor bobodnak? lehet h érdekelne
Zsebi: Nyúl, kacsa, fácán, csirke:)
tényleg Zseby Te miket nyúztál az nsr és a cbr között?
Itt Nyíregyházán két barátom, akik saválló- ból készítenek dobokat,bukócsövet,tartókonzolokat és egyebeket.
...a korlátlan kategóriás jogsit nyilván nagymocival kell letenni, és ha Simsonon kívül nem vezettél mást, akkor én egyelőre csak az "A" korlátozottat ajánlanám, hidd el, nem hülyeség végigmenni a szamárlétrán.
Még a jogsit sem tetted le, csak agyalsz meg vágyakozol, kicsit korai lenne már azon törni a fejed, hogy mi lesz, ha megunod a kis CBR-t... bocs, de még meg sincs...
Valahogy furi, hogy egész nyáron a motor meg a jogsi lebegett a szemed előtt, ehhez képest még mindig csak a közvéleménykutatásnál tartasz, hogy mit is kezdj... Ha igazán akarod, nem variálsz, hanem csinálod és kész... Én 10 évvel ezelőtt sem kérdeztem hónapokon át a véleményeket, hanem mentem, tanultam és letettem... Ne érts félre, csak picit szeretnélek felrázni: ha igazán akarsz valamit, hát menj utána, különben sosem éred el...
Köszi a tanácsokat!Amúgy 26 éves vagyok és simsonon kivül még nem vezettem mást csak azért gondoltam hogy leteszem kapásból a nagyot mert ha tényleg megunom a kis cbr-t nem kell mégegyszer vizsgáznom csak motort kell váltanom köszi mindenkinek a válaszokat!
bejáratós vagy?
1/25 asszem megfelel
Milyen keveréket teszel a tűbe, 1/33, vagy 1/25? :)
Ezek elvonási tünetek voltak Asszem tűhöz kell nyúli
Na jól van mentem hyyy!
áHH ÍGY MINNYÁRT JOBB
wrümm wrümm wrümm wrümm
tüneteim
Hy!Semmi kül Előjöttek a tüneteis a motorozás hiánya miatt
mizu?
Jól elbeszélgetek itt magamba
No name?
dokynak ki csinálta?
mosön!sajnos nem mert nincs semmilyen kamerám, ami van azzal meg nem rontom a sportmotor színvonalát Csak annyit tudok ajánlani ha azt akarod hogy nagyot szóljon akkor mond meg annak aki csinálja a dobot hogy 37 cm-es legyen a dob hossza mert amiket én láttam dobokat a CBR-en mind legalább 40-45 cm-esek és sokat csendesít a hangján(ezt gondolom Te is érted
Amúgy az én dobom is eladó ha érdekel
ok! kösz!
Köszi,de én majd azokkal készíttetek akik a Doky-ét készítették.De jól szól a tied is