Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az eredetin tényleg belehet aludni
Az eleje kicsit buzisan indult, de szerintem jobb lettt mint az eredeti rianna, kicsit felpörgették a srácok!
Legközelebb Tu Bisváti Szédert ünnepelhetne kaliforniában, ez egyfajta énekes műsoros est a tamplomokban, szigorúan GYEREKEKNEK rendezik:)
jesszus ez durvaaaa
Ja és a Tokyo Hotelre már ráuntam, most ezt küldöm
bazze, Rocky, mi mindenre nincs energiád...
mondtam már, hogy szeretlek?
Kár fáradozni...ez a gyerek hülye,deha 1x taláxok vele,iggen elpicsázom a rohad buzi cigány zsidót
Annyira éreztem hogy nem fogja kibirni és reagálnia kell valamit a képekre Idétlen kamugép.
Italymot, picit felidézem hogy mit hantáztál a múltkor ha nem probléma.

"italymot
[22520] december 22. 14:33
Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedved CBR 125 tulajnak!

Én most utazok szilveszterezni és hanukázni Californiába, de gondolok rátok!

Legyetek jók és vigyázzatok magatokra télen, nem motorozni ilyen időben

Club Gabesz"


Az elöbb utánanéztem a google-ön hogy idén mikorra esett a hanuka (mely egy zsidó ünnep és valszeg kevered a hálaadással vagy egyszerűen azt hitted hogy a hanuka a hálaadás idegen szóval )
Szóval a wikipédia szerint, idén decemben 5. és 12. között ünnepelték a hanukát. Az ominózus hozzászólást pedig 22.-én írtad. Egyébként ha hálaadást írtál volna az is lényegtelen lett volna mert azt is 22.-e elött ünneplik.

A fotók 22.-én éjjel készültek, tehát másnap max délután indulhattál el repülővel Californiába. Ha egy icipici tapasztalatod lenne az USA-ba történő utazásról, akkor tudnád hogyha el akarsz jutni Californiába Budapestről, akkor kétszer kell átszállnod. Először Frankfurtban, utána pedig a New York-i repülőtéren és azután tudsz csak átrepülni a nyugati-partra. Budapestről New Yorkba 13 óra az út ha jól jön ki az átszállás Frankfurtban. Ha ehhez hozzáadod a New York - L.A.X. utat, akkor egy napod elmegy az odaúttal. Nem hiszem hogy az utsó pillanatban szeretnél beesni valamelyik Karácsonyi kajálásra egy majdnem 24 órás út után. Ja és utána ugyanezt el kell játszanod visszafelé. Tegnap írtál újra mely szerint már itthon vagy. Tehát kb. két napra mentél ki az államokba. Szóval vagy kamuzol vagy kamuzol... vagy azt kamuzod hogy magánrepülőd van
hello
A kilométerspirál nekem 3000 forintomba került és az első utamba eső Honda szakszervízben rendeltem meg.
Nem mer képett föltenni,vagy nem talált 1-et amit le fotózhatna?
Bocs :tologatták.
Elméletileg egy 25ös Rs SP
italymotnak van motorja? mert még iparitanuló koromban volt 1 simsonom és azok voltak az okoskodók akiknek nem is volt motorjuk vagy az apja lepusztult komárját tologatta.
Na mindenki elment ebédelni?
ha jól tudom, azt csak akkor kell, ha rendszámoztatni kell... ami végülis nem az ő feladata vmilyen szinten
regadóval számolj!
Ha rám hallgatsz,ne sájnáld a lét a teljes jogsira hiddel megéri.Bármikor lehet 1 nagy vasad,akkor meg jól jön!
hallgatlak!
Már megis van az első lépés, bekell szereznem 1-2 apróságot.
1es pont: egy cbr600 megvásárlásához elegendő pénz mennyiség
nekem nagyon nemteccik a yzf
Persze jómotor biztos meg minden,csak nekem nemjön be.Mindenkinek más az izlése Azér ha alámvágnák,örülnék neki
majd kérem az átépités menetéül szolgáló tervrajzot! és az anyag költségek listáját!
ez nem telhetetlenség, csak akkoris a nagy álom, az örök, akármin üljek...
Én meg most lemegyek a garázsba és a kis cbr-t átépítem egy 600rr-é