Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ha vmi kérdésetek van róla arra is szívesen válaszolok:D
Nocsak, egy CR500 tulaj.
Ha nem stimmel, fúrd meg, nagy alátét és kész
Nekem van CR sárvédőm, igaz le van vágva az eleje, de ha csak a luk osztások érdekelnek azt le tudom mérni.
szevasztok
nincs senkinek elfekvöbe cr/crf sárvédöje hogy lemérje lyuk osztásokat
tegnap már irtam csak nem reagáltatok
A hengerről nincs egy közelebbi fotód? Bal oldalra lennék kíváncsi, HPP vagy ATAC?
Látom te nem szívesen hiszel másnak
Minimálisat biztos számít lóerőben is, de inkább igaz a nyomaték és kisebb fogyasztáscsökkenés a lényeg.
Hali srácok! Olyan emberkevel szeretnék beszélni vagyis kérdezni egy-két dolgot akinek '91-'93 közötti Kx 250-e van vagy volt. Ide is irhat fórumra vagy privát Msn cimem az adatlapomon! Fontos lenne!
honda cr250 kerék szett 2000es évjárat használt gumikkal, gumirörzítőkkel!50.000fthátsó kerékről nincs kpen de ugyan olyan állapotú mint az elsö
06302033084 info@motoaction.hu
Akkor jól van. Aztán lehet, hogy valamelyikünk téved.
Esetleg annyit még, hogy a power-szelep nem a motor végteljesítményét befolyásolja, hanem alacsony fordulaton a nyomatékát, ha kiszeded belőle (kiakasztod a mozgatóját nyitott állapotban), nyélgázon pontosan ugyanúgy fog menni.
Akkor most mondom hogy van 250 is

Az enyém nem poweres, de szinte ugyanazt tudja mint a poweresek.
Igen. Az 500-as. Vélemény: erős.
Szevasztok

Fordított telós elöl/hátúl tárcsás cr-ben létezik nem poweres verzió?
Esetleg valami vélemény róla?
szevasztok
lenne 1kérdésem:
1. valaki megtudná mondani a CR/CRF elsö sárvédö csavarhely kiosztását DRZ-re szeretnék rakni elöre fehérben
ha van vkinekjó állapotú fehérben az lehet érdekelne
sziasztok crf 450r hutőidom olcsón eladó jó állapotban
tel:06209339747
Ha szar a mocid, mindegy annak,(eléghet a gyűrűd) Nálam megengedhetetlen
a rezorol elvesztettem az egyik rugot! Es egy picit fuj ki mellete! Nagy baj'e?
Gyönyörű egy telód volt.Igényes gazdával,meg szerelővel fűszerezve
Sziasztok! Tudja valaki hogy mennyi a gyári áttétele a 1993-as CR 250nek?És mennyi olaj kell száranként az első telókba?
akkor írtam mailt
meg
Király Az a lényeg,minden baba Alszok minnyá egyet a formajeggyen,azt menek kifelé
Jóhogy jóóó!
volt egy kis gondom a hűtővel,azt ennyi. Na mag a fogyó alkatrészek.Kuplungkar,fékkar,Zolikar ....öregszem...ennyi