Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyu ma csinálok egy pár képet és el küldöm de ha eljösz meglátod egy pöc indul mehetel is vele igaz akor az igazi mikor be melegszik...
Úgy látom nincs túl messze,hétvégén elmennék megnézni.Adig is ha küldenél egy pár képet róla megköszönném. mlacika79@citromail.hu
sajókaza ha kell küldök képet róla

Én nyíregyháza mellet.Te?Ha messze estleg posta megoldható?
figyelj a karbit nem adom de üzem képes hibája hegesztve van a lánchajtó fogas kerék rá még bene van a motoromba de ha kell ki veszem mert tudok egy másik blokot igaz ki kell pótolnom pénzel na de mindegy amugy hol lakol.. kompreszió elég jó a dombokat meg eszi..
Mindennel együtt?gyujtás,karbi?Milyen állapotban van?kompresszió?
A tied. Mondjál rá valamit és meglátjuk.
menyitadol érte
Köszönöm,de már elvileg megoldottam.
Bontott MTX alkatrészek:
bakonymotor.com
Elvileg van nekik sok bontott MTX.
Pacsi
Hello! Érdekelne az mtx 125 blokk!
nincs sajnos
de ha tudok jelzek
Szia
Felső villahidad nincs véletlenül eladó?
üdv
Szilárd
bocs roszul irtam a lánchajtó tengelyre van rá hegesztve a fogas kerék....
nekem van egx honda mtx 125 ösöm igaz van mitt csinálni rajta menyit szántálrá a blokk komleten adom vagyis csak belekell raknod és megy a hibái egy lánchajtó tengelyt kell vened mert rá van hegesztve és egy szimering.....üdv
sziasztok!
szeretnék segítséget kérni!
szükségem lenne egy mtx 125 ös blokra!
vagy az is jó volna ha lelőhelyet tudnátok honnan szerezzem be.
köszönöm!
hali
nekem is volt 125 mtx em én is 50esként használtam a hengerbe mondjuk nekem nem volt benne hogy mekkora. Én keveset használtam földuton inkább aszfalton. Nekem kétszer volt vele rendörségi gondom egyszer jöttem ki a városból és rámvillogott a rendör félreáltam ö meg intett eggyet és továbbment. Na a második incidens ott már meg állítottak odattam neki a papirokat lekérdezte az adatokat nem talált róla semmit. Egyedül a kilométer orára kérdezett rá miért van benne 160km/h óra. Azt mondtam neki mert nem találtam 50hez valót csak ilyet kaptam azt nem is bugzergélt többet azt elmehettem.
Etz Porlasztóhoz átalakítgatni kell azt nem szeretnék,Maradnék ennél Legfontosabb alapjárati fúvoka lenne,úszó és tűszelep.
honda mtx 125 hátsó kereket keresek!
ha kell egy etz porlasztó tudok küldeni nekem is az volt a 80 vanasomon....
Hello!
Szükségem lenne Levegős Mtx 80 c-hez Karburátor alkatrészekre, akinek van jelezzen köszönöm.
van egy honda mtx hez gyujtó trafóm eladom vagy cserélem ja és egy csomagtartóm is...van....
Keresek mtx re hátso felnit!
AROL 2T MINDENÁRON!
A gywertya elektródahézagát a gyári értékre célszerű belőni.
H acsk ksiebbel megy a motor, akkor valamiért kicsi a gyújtásteljesyítmény.