Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Az olasz MTX 125-nek TC-vel kezdődik a motorszáma. A tömítés szettje megegyezik a Honda NS 125 F tipuséval.
Rendelni tudsz:www.robogótuning.hu, e-mail: aruhaz@robogotuning.hu. Ugyanitt találsz hozzá jó minőségű dugó szettet is. Üdv:Laci.
A tömítéssel nem vagyok tisztában, abban sajnos nem tudok segíteni. Szívócsonkom most egy sincs, de olaszhoz még nem is volt. Pár nap és lesz még 2 motorom, de lehet hogy japánok lesznek, nem tudom. Majd írom. Ja és használd a válasz linket! :D Üdv
nekem szögletesek a vékonyabb váz elemek akkor ezek szerint olasz és mindegy hogy milyen dugót meg tömítést rendelek bele? Zoli kéne akkor ehhez az olaszhoz egy szívócsonk ha van
Van lenkerék lehúzóm ha érdekel írj email: brezstom@freemail.hu
van egy pár mtx alkatrészem is a lenkerék lehúzó bármely honda mtx hez jó én egy 125 ös lenkerekét húztam le vele!
jah és nincs valakinek eladó mt-hez 80as henger?
Üdv!A haverom teljesen gyári simson s51e motorja simán otthagyja az én mt50esemet.ez természetes,hogy egy simson erősebb vagy valami nincs rendben a motorommal?Egyébként a dugattyú mérete neki és nekemis 39mm-es viszont az áttétel más!Az enyémen elöl 13 fogas hátul 47 fogas.ezis azt mutatja,hogy elvileg jobban kéne gyorsulni és mégsem!egyébként a dugattyú és a gyűrűk újjak az enyémbe!válaszotokat várom és előre is köszönöm.
Üdv sándor
Valaki erre?

"Aki már fúratta meg attól kérdezném, halkabb lett e a motor, mert nekem igen zajos még, pedig már a főtengely és a csapágyak ki vannak cserélve, nagyon kellene már fúratni azt tudom, csak tartok tőle hogy nem csak attól hangos a motor, pedig nem lóg semmije."
Szia! Kapásból látszik a vázon. Ha cső a váz, akkor Japán, ha szögletes, akkor olasz. De egyébként a japán és az olasz MTX 2 külön fogalom, talán nem túlzok, ha azt mondom; mindenben különbözik.... Nálam találsz japán MTX-hez alkatrészt, ha kell valami. Igaz a 12-5ösből már nem sok maradt, a 80as cuccokból több van. Ha kell valami mondd, mondom, hogy van-e, és hogy mi az ára, és ha kell adok képet is. Üdv; Zoli
Helló honnan tudom meg hogy japán vagy olasz az mtx 125-ösöm
mondjuk akitől vettem azt mondta hogy mtx-r 125 ös ez befolyásol valamit az alkatrészek terén?
segítséget kérnék akinek van honda mtx-hez szívócsonk eladó írjon legyen szíves.előre is köszi.
köszi zoli,de azt hiszem nagyobb a baj mint amire gondoltam.szerintem dugó gyűrű is kell bele.csüt viszem szerelőhöz.
Sziasztok!
Az mtx 50-es első fékbowdenje jó az mtx 80-ra?
Csak azért kérdezem mert 80-asra nem találok, csak 50-esre és nem akarom potyára megrendelni, ha véletlen nem lenne jó a 80-asomra.
Gondolom ti tudjátok a választ!
Segítségeteket előre is kösz!
Üdv:Józsi
A kuplung felőli oldalon van az olajkeverő meghajtása, egy műanyag fogaskerék az. Ha nem jár a motor, nem is pumpálja az olajat.
azt szeretném kérdezni hogy van egy mtx 80 és ugye ön olajzásos.leszedtem a csövet amin megy az olaj és kézzel huzogatom a bovdent de nem jön az olaj,akkor mikor kell jönie?
http://robogotuning.hu/spd/FOR...

Lent tudod kiválasztani a méretet, a tiéd az utolsó túlméret lesz, 47.

Én épp most rendeltem meg az enyémbe csak első túlméretet.
Sziasztok kis segítséget kérnék szeretnék uj dugót a mocimba (mtx 80) de nem tudom mijen méretet kell figyelembevenni mert a dugóm 46,3mm amit néztem arra pedig ijenek vannak irva hogy HONDA MTX DUGATTYÚ 52.00 KPL. MTX80 LC az 52.00 az a méretet jelenti?és 46,3mm hol találok? elöre is kösz
na majd meglátjuk elköszönök mert én vagyok ma a gyerekekkel és fürdés idő van.na majd dumálunk.hali
Ne aggódj be fog az indulni! Lehet, hogy szimeringes és már lent összeszedte az olajat... Ha forgatod jó lesz. Én toltam beindult, járt ment. Próbáld ki, veszteni nem fogsz semmit!
ma már nem majd holnap.de attól nem fog megjavulni nem?szerintem a fúvóka is számit hogy mennyit kap nem?
Nem a tűn múlik! Rakd össze és toljad!
tatán lakom és az előbb rugtam rajta vagy 20 at és nem indult de a gyertya tiszta benzin volt,pedig szikra van jo nagy és szép kék.nem értem mi lehet meg hogy nem akar menni mitől torpan meg.azt mondod állítsam középre a füvókát van rajta vagy 5-6 rovátka.
Próbálkozni kell! Vedd ki a gyertyát, takarítsd meg, majd tedd vissza és kickstart! Ha nem megy, akkor vedd ki, takarítsd meg és told be! Utálom, de nekem volt egy idő, amikor csak így indult! Szikra egyébként milyen? Van faszán stabilan? Sok baja lehet, ezt akkor tudja az ember, ha látja Merre laksz?
igen a tűre gondolok mert az enyém a legalsóban van.az olaj adagolás bevan kötve elméletileg,nemrég vettem csak azért nem tudom milehet vele.igen tudom minden motor más.de egyre rosszabb állapotba kerül motorlikusan,már besem akar indulni.
Hogy hogy hogy kell állnia? Nem értem. Hát betekerve. Vagy a tűre gondolsz? Középen jó. Meg a levegőállító csavar is sokat számít! Nincs bevett beállítás, minden motor más... Az olajkeverőd be van kötve?
oké de elsőnek meg kell nézetnem mert már nagyon besem indul.a fúvókának hogy kell állnia?