Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zoli!
Kösz a dicséretet.Lehet,hogy nekem is kellene két első teleszkóp gumi(nekem is kék kellene de ha nincs lehet jó lesz a másik is).Szerintem az MT-nek vékonyabb a telója mint az MTX-é. Küldesz nekem képeket milyenek vannak neked?
Előre is kösz.
Üdv.!
Szia! Király vagy, tényleg fain lett. Jó motorozást! Üdv; Zoli
Ott körül megy. Szerintem neked vékony van. Abból most nekem is több van, de nemsokára jön majd 2 vastagtelós MTX is. Üdv
Szia Zoli!
Felszereltem a láncfeszítőt.
Király lett.
Csak gondoltam szólok,hogy MT-re lett felrakva kissebb átalakítással frankó lett.
Köszi mégegyszer.
JA és még valami!
80-as mtx-ről van szó.
Idén májusban lett felújítva. Megfúrva, dugattyút úgy öntettem hozzá mert az ambikából nincs semmi
Szóval mentem vele kb egy hete...Volt kb 15 fok kint... szépen ahogy szoktam melegítettem kicsit indulás előtt, minden jó volt.
Elindulok kb 2-3 percig mentem vele 5500-as fordulaton 6.-ba és éreztem h meg fog állni...Kuplung behúzni, meg is ragadt.
Amiatt ragadhat még mindig h fel lett újítva?(0.05-re lett illesztve a dugó)
Ja és 40-es benzinnel, valvoline olajjal hajtom...
Sziasztok!
Megint kérném segítségeteket!
Szerintetek jó a 80-as mtx-re az 50-es mtx első fékbowdenje?
Azért kérdezem mert ha jó rá akkor holnap reggel meg is rendelem.(ma a vasamon valamilyen oknál fogva beragadt az első fékbowden )
Előre is kösz segítségeteket!
Széles utat és balesetmentes vezetést mindenkinek!
Kék lenne menő, de ha nincs akkor fekete is megteszi.
Mennyit megy egy normál erőben lévő MTX80 egy 90 kilós emberrel szélcsendben vízszintes úton? 80? (Gyári fogaskerekekkel)
Megmérem holnap, köszi.
Szia! Vastag, vagy vékonytelóshoz kellene? Kb. mennyit érne? Szín? Üdv; Zoli
Szia,
MTX80 teleszkóp gumid lenne jó állapotban?
Szia! Kell még alkatrész a karbihoz?
még nem jött meg, ha ma sem jön akkor már kezdek aggódni....
Bocsi! Most nézem neked olasz kellene! Sorry!
Talán segít! Az enyém 83-as japán 125-ös. A manual service- ből vágtam ki a képet. Ez még az ablakos dugó.
Hát a rajz nem ment el.Lényeg:
- a dugó felső éléig, pereméig mért teljes magasság
- csapszeg furat felső él- dug. tető él közti táv.
- csapszeg furat átmérő
- ablakok elhelyezésének méretezése.
Ha valaki tudna küldeni egyet , az lenne a legjobb megoldás.
Persze nem kérem ingyen, meg tudunk egyezni.
Helló!
Kérem, ha valaki tud, segítsen.
Szügségem lenne egy olasz mtx125 használt dugójára. Olyan is jó ami már használhatatlan, lényeg, hogy le tudjam méretezni. Sorozatgyártott dugót nem kapok hozzá mert túl fúrták. Régi dugó meg nincs meg, pedig mintának meg kellene a legyártásához.
Egy profi dugó méretezés is megtenné, csatolok hozzá rajzot.
Előre is köszi a segítséget.Esetleg e-mail címem: zack2008@citromail.hu
Mi a külömbség az olasz és a japán mtx között? és az enyém elméletileg mtx-r ez miben különbözik a sima mtx-től?és szeretnék képeket kérne olyan blokról amin van szívócsonk hogy nagyjából hogy néz ki! légyszíves
MTX80-as vizeshez 84-es első teleszkópokra keresek gumiharangot, jó lenne kék színű. Továbbá mennyibe kerülnek rá a gumik kb? 3,25-18 és elöl valami 2,25-21 , ha jól tudom?
Rendben. És a csomagot megkaptad már?
Szio, na ettől féltem, a méret nem jó itt sem Amit leszedtünk az 91cm hosszú és pont jó volt. Rövidebb nem ér oda. 90-95 cm hosszúságú kellene, a két vége amúgy stimi.
Szia! Bocs a képekért, ha nem lettek valami jók, most jutott eszembe... Hossza kb.: 65cm. Ára: 1500Ft plusz posta, ha érdekel. Üdv; Zoli
Ha neked sem kényelmetlen, nekem jobb itt a fórumon, amíg semmi személyesről sincs szó... Csonkom sajnos épp nincs. Tegyél képet és megnézzük... Ja és használd a ,,válasz erre" linket! Üdv
Helló Zoli ha nekem írtad az a bontásos dolgot meg hogy küldjek képet majd rakok fel hétvégén mert kéne nekem szívócsonk de e-mailon nem tudjuk felvenni a kapcsolatot?
Mehet, de csak akkor ha előre utalsz, mert ha utánvét, akkor több, mint 3000Ft. Üdv; Zoli

UI: Ha kell, dobj egy mailt: bzoltan94@gmail.com
szia érdekelne az uszó szabolcsba lakok 3000 ezer ft posta költséggel együtt ?:P