Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbálj a lánckerekekkel erőt adni!(53X15)
Vagy vegyél egy nagyobb motort! (Tudok egy 600-as Tuareget. Nem érdekel?)
110/100/18"-ost használok. Igaz az oldalát megfaragtam, de átmegyek olyan sáron , ahol a "nagytesók" nem mernek !
A puding próbája az evés! Rakd bele és megtudod jó-e.
AMBIKA-t használok nincs vele bajom!(Naponta használom )
Üdv.Még mindig keresek, 100/100 18" vagy 100/90 18" cross gumit.Használtat.Ha van valakinek eladó akkor arra vevő lennék.A gumi egy DT 80 ra lenne.Nagyobb gumi van rajta és eléggé vissza fogja sajnos.
Azért bizakodok benne, hogy nem az, mert így képről ez ambika, amit lejebb linkeltem az meg más minőségű így képről..
Talán Ambika. Talán....
Jó de így értem hogy vertex, vagy ilyesmi. :) (ez nem vertex az tuti) :)
Nekem nincs hozzá tartóm, de gyárilag van...
Ott van jobb oldalon: Márka: Honda

Aztán hogy mennyi Honda van benne azt ki tudja?!
"Sok lesz a hülye kérdés, az tuti."
Akkor talán nézz szét itt!
http://hondamtx80.lapunk.hu
Sziasztok!

Ennek a dugattyúnak ki a gyártója vagy mi a márkája? Itt.
ok! még agyalok rajta, eléggé kifutottam 0-ra a motorvásárlással.
az irányjelzőkhöz van valami rudat, vagy hogy kell felaplikálni?
A gyújtáskapcsoló továbbra is ez: http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Az indexek meg ilyenek... Üdv
Hova milyen olajat kell rakni?
Az indexekről és a gyújtáskapcsolóról köldhetnél képeket.
Eladó karbi 125-höz:
http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Esetleg kicsit lehet egyezkedni,ha komolyan érdekel!
a gy.kapcsolóval kapcsolatban még nem szóltak vissza, hogy van e.
Ezer éve volt utoljára motorom. Sok lesz a hülye kérdés, az tuti.
Indexem van, 1000Ft/db. Tükröt tudsz venni a boltban, nekem most nincs. A relé a tank alatt bújik valahol, nincs rá különösebb leírás, hogy hogy néz ki. Van az is ha kell, gyári... Üdv
Hogy miért fog nagyon kint a kuplung? Hát állíts a spanolón, ellenőrizd az olajat...

Mozog a kormányrúd a vázban? Húzd meg a kónuszt, cserélj kormánycsapágyat.

Hátsó fék alig fog? Ellenőrizd a a fékpálcát, meg a spanolót, lehet hogy csak meg kell feszíteni, majd ha nem jó, nézz bele a dobba, lehet hogy valami van a dob és a pofák között... Folyadékra gondolok, majd nézd meg hogy nincs-e nagyon elkopva, akár kicsit csiszold meg a pofákat.

Ha kirakod üresbe nehéz tolni? Lehet hogy túl feszes a lánc, akár valamelyik fék szarakszik. Könnyű megnézni, valakitől kérsz egy kis segítséget ha egyedül nem megy. Mondjuk felemeled a motort és megforgatjátok az első majd a hátsó kereket, abból kiderül melyiknél van baj.... Ez mind adja magát, szerintem hamarabb rájöttél volna erre mind, minthogy írsz a fórumra, persze szívesen segítünk. Alkatrészem pedig van, a múltkor mondtam is. Akkor az nem kell? Üdv

UI: Esetleg képet is tehetnél fel róla..
A gy.kapcs totál halott. kulcs beletörve, majd bízva abban. hogy egy belekalapált csavarhúzóval el bírom forbatni, az csődöt mondott. Kissé lealáztam. a többi kérdésre tudsz válaszolni. Van indexed és visszapillantó tükröd? Az indexrelé hogy néz ki és hol található?
A gyújtáskapcsolóba be van építve a kormányzár, fordítsd el ütközésig és közben forgasd el a kulcsot az óra járásával ellentétes irányban, közben mozgasd a kormányt. Na ezt hogy leírtam. Üdv
Hali!
Köszi, de nekem a másik fajta kellene
Na ma végre kipróbáltam az MTX50-esemet és van néhány észrevételem, ill problémám?
1., A kuplunk nagyon kint fog.
2., A kormányrúd, vagy tengely a vázban lötyög.
3., A hátsó fék alig fog.
4., Ha kirakom üresbe, olyan mintha valami fogná a motort, toláskor érezhető
Ez egy teljesen felújított gyakorlatilag 0 km-es motor.

Leírás létezik ehez a motorhoz?

Első körben ennyi. Ezekre tudna valaki válaszolni, hogy a fenti promlémákat megoldjam?

Végezetül van e valakinek tippje, hogy mivel zárjam le a motort, létezik e biztonságos megoldás lopás ellen?
Szia!
Ez nem jó a tiedhez:
http://www.vatera.hu/auto_moto...
Üdv.!
helló én keresek honda mtx r 125-höz szívócsonkot és valaki tudna segíten ia szerelésben mert úgy érzem hogy ahol van a "power szelep elődje a kipufogónál az a szelep" és jön ki az és azt nem kéne valaminek vezérelnie mert ott dekniből kilóg egy tengely de az nicns össze kötve a szeleppel szóval... előre is kösz a segítséget