Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Sajnos nem lesz CRM sem, annyira nem lett volna nagy üzlet, kicsit tartottam bevállalni, és mondtam, hogy ha +üzemagyagpénz nélkül lehozza, akkor kell, de mivel nem fog erre jönni, nem adja, szóval most ezt is kihagyom. Jövőhét vasárnap jön a következő adag, hátha lesz valami jó gép, mondtam, hogy MTX kéne, vagy valami bontásra szánt gép. Többet sohasem szólom el magam, szinte mindig így van ez, na majd egyszer megharagszik valaki rám emiatt... Üdv
Oké.Köszi.
Kifizeted a posta költséget és a tied lesz...
Úgy +felel? :)
Oké.Köszi.Mennyi lenne az ára amúgy?
Majd holnap csinálok róla képet...
Látom neked is MTX ed van.Neked mekkora gumi van rajta?
Üdv.Tudsz képet küldeni róla?Mennyi lenne az ára?
100/90-18 Jó lesz?
Hali.
Baromi sűrgősen kellene egy 56,00 dugattyú mtx 125 vizhűtéseshez!
Üdv.Van valakinek 100/100 18" Cross gumija eladó?Érdekelne nagyon.Nem találok sehol csak ujjat.125 MTX re lenne.
2000 és viheted
1500 és én állom a postát mit szólsz?
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék. Olasz mtx 125 nek a kiegyensúlyozó tengely meghajtó fogaskerekén lévő jelet a főteng. fogaskerekén lévő jellel, a felső holtponti állásban kell összeforgatni?
Én szedtem szét, de sajna nem emlékszem pontosan.
Előre is köszi.
Ja, nincs valakinek valami rajza, vagy leírása ( az olasz-hoz ) a power szelep beállításáról, hogy milyen állásban rakjam össze?
Szia Nimi 2500ft a gumi összekötő.
email címem: d007dav@gmail.com
sziasztok! szerencsés tulajdonosa lettem egy kx vázban lévő mtx 80 vizes motornak!
helyre kellene pofozni és service manualt (szervíz könyvet) keresek!
aki esetleg tudna küldeni az lécci a adams19911991@freemail.hu -ra
olyan apróságokat szeretnék meg tudni hogy :
- gyújtás felső holtponttól mennyire van?

ezenkívül.:
keresek vízpumpa tömszelencét, gyújtó tekercset!
ha valakinek van akár bontottan de ép állapotban akkor érdekelne!

előre is köszi! szép napot!
6500Ft lett volna.
Kürt: 1000Ft
Végdob: 1000Ft
Bowden: 1000Ft
Gázszektor: 2500Ft
Posta: 1000Ft (Ha előre utalsz.)
--------------------------------------------------------
650
0Ft

Ha így minden OK, add meg az emailcímed, és máris megírom, hogy mit hogy hova merre meddig mivel...

UI: Ezt nézd meg: http://youtu.be/k-6ZMz1X8nE
Helo mindenkienk
Olyat krédeznék hogy az mtx 80 és az mbx 80 dugó az egyforma teljesen ?
Mert szükségem lenen egy mintára az ablak(ok) hoz
Előre is köszi .
Jól jársz vele én szeretem az enyémet...jó kis moc,kategóriájában elég erős is dt hez meg ilyenekhez nézve...meg amit hozol az gyári is,lehet valós benne az a14000km,bár kis törődést igényel...
hát sok sikert a crmhez
a cuccok közül pedig kéne az összes plusz még láttam egy kürtöt is egy ezresért, azt még tedd hozzá és akkor mehet a biznisz
Szia! Itt vannak a képek, nem lettek a legjobbak, most jutott eszembe, kicsit belefeledkeztem a motorbizniszbe, elvileg lesz egy CRM-em..... A végdobnak szép hangja volt, én magam hallottam, de az már vagy fél éve volt, a motorral nem mentem, épphogy beindult... Bontásra vettem... A gázbowdent olyan, ahogyan a képeken is láthatod. A dob és a gázbowden összesen 2eFt plusz posta, ha kell. A gázszektor, ha kell plusz 2500Ft. Üdv; Zoli
Nekem csak a hengerről az a gumi összekötő kéne ha megvan
Hali Van egy125-ös hengerem,és sok más alkatrész is.