Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor van a találkozó reggel? Sajnos a délután családi elfoglaltság jött be...
Megróbálnék csatlakozni a kezdésnél.
Szia!
Engem látatlanban is érdekel, de ha egy képet tudsz mellékelni, akkor 150%
Annal a benzinkutnal csak "ovatosan". A nem jelzett kijaratnal levo szurke kerek tabla az egy behajtani tilos a yard szerint, es hajlamosak 1000 Ft-os helyszini birsagot osztogatni erte... Telleg, nezze majd meg nekem valaki, hogy azt a tablat kicsereltek-e! Ha nem csereltek ki megyek az ombucmanhoz...
Halihó,

Ugye az E-ring maradt a kalapban. Szerintem találkozzunk a pálya melletti benzinkútnál. Így akinek tankolnia kell, az is felhevet egy kis üzemanyagot. Utána együtt begurulunk.
ááááá
Remélem nem célzás....
mi a keleti régióból együtt nyomjuk, majd lesz 2-3 feketebárány is köztünk
Sziasztok!

Már elég rég nem írtam

Én múlt héten voltam 1000 szervizen olajat vittem és így egy általános átvizsgálás, ami tartalmazta a(láncállítást, átnézték az elektromos rendszeremet, olaj és olajszűrő cserét ........) 4500 Ft kértek pecséttel érte
Igaz hogy 20 percet bolyongtam a Budaörsi ipari parkban mire megtaláltam.
Bejelentkezni nem kellett
ja egyébként ez a Big Bang
Én mindenkinek csak ajánlani tudom őket

Robis !

Szombatra szerveztek valami találkozási pontot, vagy megy mindenki úgy ahogy akar

üdv
Zoli
hogy kerult oda az a smile?
Csutka szemeben mar min denkepp, faradt pontyok maradunk. Venek vagyunk, es kieltek, semmire sem hasznalhatoak. Svacba nem megyunk ugyebar es a buzi-lila vesevedore sem haraptunk ra. Tobbsegunk punnyadt pocs, egykerekezni sem tudnuk, de ha tudnank se mernenk.
...akik a tanktáskát csak hátukra tudják felrakni
Már megint szarakodik a szerver.
én otthon szervizelem, engem nem nyulnak le horror összegekkel, minden szervizem megvan igy félárból
én 10W40es olajat használok castrol r4 superbike
Csutka kóstolgat minket. De egyébként is 30 fölött egy kicsi pocak már kifejezetten jól áll. . A Z-re meg különben sem kell ráfeködni, így a tank nem nyomja a hasat.
Én még elviszem három éves koráig szervízbe, amúgy sem vagyok nagy szerelő.
Tavaly vettem egy pár szerszámot, mert hát kertes házban legyen.
A bukógombám is egy ezressel többe került, mert vennem kellett imbuszkulcsot

Viszont olajat viszem a szervízre.
Hoppá: ti mivel jártok? Kell az 50-es vagy elég a 10W40. Tudom-tudom attól is függ, hogy mennyire téped.
pocakos pasik?! azok meg kik?
Meglehetősen ronda, viszont annál praktikusabb vesevédőt szereztem kemény 1 euroért. Csak M-es méret, egyik oldalán lila (nagyon lila...), neoprén. Ha valakit érdekel, szóljon, megpróbálhatok szerezni többet is. Az ára 1 euro. Esetleg azzal konvertibilis valuta, úgymint csokoládé, marcipán, sör, stb... A lila oldala belül is hordható... Rám, mint egy karcsú és jó alakú (khömm...) leányzóra pont jó. Pocakos pasikra nem biztos...
Szia!

A lánc egyébként szerintem is gyenge, ezért nézegetem a lehetőségeket. Egykerekezni én sem tudok és nincs is szándékomban megtanulni... :-))))

kp
Vaz repedes es egyeb Kawasaki huncutsagoknal jon jol a garancia. En is garisan vettem a motort aztan persze en is leszartam, egy pecsetet se uttettem bele. Persze a kereskedo, akinek leadtam nem is nyavogott erte.

Minden uj lanc nagyot nyulik az elso parszaz kilometeren. A Z750 (legalabbis a regi) lancca pedig tul gyenge. 110 LE-s motorra nem lenne szabad feltenni. Bennem mindig volt para, hogy egyszer elszakad. Pedig sosem egykerekeztem... nem tudok.
2008-ban már 4 év a gari!
(az enyémre meg csak 2 évet adtak a németek... )
Amit kinéztem Chur városa, kb 800 km Aachenből, és kb 1000 km Budapestről. Persze lehet máshova is menni. Nekem május 4.-től 7.-ig az olaszoknál konferenciám van, és 8.-án jövök vissza Bp.-re. Szóval ha valakinek van ideje, lehet tovább is maradni, csak nekem közben 3 napot előadásokon kell ülnöm.
szerintem is 3 év... de ez amúgy is mire vonatkozik? a kötelező szervizek ugyanúgy méreg drágák, a munkadíj egyébként sincs benne... stb stb... pont nem ér csak egy kalap kakit...
Szia!

A lánc megnyúlás az első használatok idején a legtöbb szerelő szerint normális. Amióta ez a motor megvan egyszer volt egykeréken az is véletlenül... az első 1000 kmen nem téptem neki annyira, csak azt mondtam, hogy nem tartottam be a szigorúan vett 4000es max fordulatot...

Üdv
knapet

ui: de már hergelem magam egy x gyűrűs láncra... :-)))
Mitóa lett 4 év a gari?
Tavaly én hármat kaptam.
MOLNÁR GÁBOR!

Ezer Boccs, most néztem vissza, az ajánlatodat, miután Attila felhívta rá a figyelmemet.
Hétvégére bevállalhatunk valamit. Szombaton érdekel Dabas-környéki E-Kakucs_ring találkozó?
Mehetnénk együtt.

knapet
A lánc szerintem attól nyúlt meg annyira, mert tépték neki, esetleg egykerék , amúgy szerintem elég vékonyka a láncunk, de remélem bírni fogja.