Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és egyébként gurultam egy kellemes 200-ast. Már csak 100 km kell a következő bejáratási részig (6000-ig húzhatom ). A Kakucs Április 1-én nyit, de most is voltak 10-15-en. Szépen döntögettek. Az tetszett, hogy eléggé nyújtottak a kanyarok. Megtalálni a pályát, már nem volt olyan könnyű. Hazafelé, meg segítettem egy motoros kollégának, aki zakózott egy szépet egy kanyarban. Elég szerencsésen megúszta. Csak a váltókar görbült el.
Szóval találjuk ki, hogy melyik legyen. A Kakucs: 5000 Ft/nap/fő. Az Euro-ring: 15 000 Ft/nap/fő.
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.2006-os Z750S gépem van. Érdeklődnék, hogy milyen lehetőséget ismertek üléscserére, hasidomra, illetve hátsó sárvédőre.A kereskedőket már végig jártam, de ott minden nagyon drága.Ha tudtok tippeket adni azt nagyon megköszönném.
... nekem is Leo Vince GP van... ma furulya nélkül nyomtam délután... a Vár alatt az alagútban nyomtam egy 0-100-0-100-0-át és a téren kifutottak a buszmegállóból az emberek, hogy mi történik... frankón az úton állva lestek, hogy mi közeledik... tényleg elmebeteg. de azért mindennapra én most visszaraktam a furulyát, úgy is nyami...
Március 31. ide vagy oda , azért én is mentem egy százast a környéken (Velencei-tó).
Fiúk, lányok! Kicsiik és nagyok!

Április ~26-án csinálunk egy kisebb motoros talit (megjegyzem névnapom... ), tavaly elég frappánsra sikerált! Na szal a lényeg, h örülnék ha minél többen el tudnátok jönni...! Helyszín: Kőröstetétlen focipálya. Lesz felvonulás meg minden jó... Előreláthatólag akkor 26-a.
'big.r1@hotmail.com' msn címen elér, akinek van egyéb kérdése!
... és sokan voltak Kakucson?
Néztem a műholdképet, kellemesnek tűnik
Az 5-napos szerint változékony időnk lesz 5.-én. Kicsit izgalmasabb.
Na voltam, ma Kakucson. Azért a gokart pálya eléggé túlzás. Csak még a körülmények nem az igaziak, de a pálya az nem is rossz. A szélesség és az ívek is jók. Voltam az E-ringgen is, ők azért előrébb járnak, de ott meg baromi nagy tömeg volt. Estek keltek, a piros zászló állandóan munkában volt.

A kakucson, a jövő hét szombat, rendben van. Az E-ring vezetőjének megkaptam a névjegyét, hétfőn beszélek vele, de Április 5 ott is nyílt nap. Megpróbálok valami csoportkedvezményt kisírni.

Kakucs mellett szól, hogy 12-re be lehet gyakorolni a pályát így a Kawasaki napra már úgy megyünk, hogy mindenki ismeri a dörgést. Ja meg az ára. Finoman szólva is k.nagy a különbség.

A kakucsring 8 méter széles aszfalt csík, a célegyenesben 12 méter széles. Hossza 1007 méter.
A Euroring, 10 méter széles csík, a célegyenesben 12 méter, a teljes hossza 2750 méter.
Merre motoroztok?
sokszor volt már hogy elhúztam 200-220 al , 160-180 al közlekedő mocisok mellett és utánna mondták nekem amikor találkoztunk hogy azt hitték hogy zx6 v 636 hátulról :)
de ez az ülés túl nagy, szóval tuti lebuknék.... meg hova raknám az üléspúpomat? :D
de azért majd ha összefutok valaivel akinek ilyen van, rádobbantok hátha meggyőz a kényelem :)
Most nézem, hogy Louis-ék akciózzák a kesztyűket, de természetesen a 7-es méret a vihető
Hali!
Na itt (Fehérváron) volt ma minden. Reggel kemény 3 fok, délelőtt derengés, délkörül eső, délután napocska és16 fok. Hallottam a kollégákat "intézkedni" a hideg aszfalton, csúszkálnak. Ráadásul itt ilyen fehéres színű az aszfalt, ami nyáron is jóval csúszósabb, mint a hagyományos.

Csuti!
Petróleum, használt fogkefe, és egy régi műanyag tálca csodákra képes.
Kaptam egy cimbimtől WÜRTH-ös láncspray-t, ez is teflon bázisú. Kíváncsi vagyok, mire megyek vele a Motul után. Viszont pénzt biztos nem adnék érte (netto 4700 Ft )
Gurultam egy jót délután, tiszta hó volt minden. A rozsdás láncot meg lepuceváltam "Kettenmaxszal", egész jó ez az izé, bár hátsó emelő nélkül kicsit érdekes művelet volt, most egy ideig nem óhajtom megismételni...
Akkor én is megfontolom a dolgot...
Hali Csutka,
a lányom ebben nem olyan vagány mint Te, de nézd meg a fiam mosolyát a cumi mögött. Még két év, és csinálni fogja. A lányom kicsinek, sokkal vagányabb volt, de lehet, hogy még alakulni fog.
... úgy látom elmentetek bevásárolni .

Az enyém március 31-ig ki van vonva a forgalomból, azért gurulok holnap én is.
A mai nap a technikai kiszolgálásé, jah és kert.
Köcce az infót
Nemsokára kerül az enyémre is valami dörmögő...bár a gyári is szépen muzsikál 8000 felett
Lehet, hogy nem is akar majd motorozni, ki tudja... Azért sem... Majd a lányod...
Köszi FIGU,

Remélem is, végülis szőke és kék szemű, tiszta anyja. A lányom jobban hasonlt rám. Már tervezem, hogy kap a legényke egy kis pit bike-ot. Amíg meg nem nő meg, majd hajtom én, itt az erdőben.
Hali Robis!
Gratulálok szép gyerek, tuti az anyára hasonlít , bocs Robis jövök 1 sörrel.
Nem lehet elég korán elkezdeni , később ha mobilabb lesz a fiad nagyon vigyáznod kell.
Velem az történt, h kb 2 éves volt a fiam amikor simán felmászott az udvaron hagyott motorra,
simán ráadta a gyujtást, de szerencsére a start helyett veszettül indexelt és brümögött ,
és azóta sem tudom eltántorítani a motortól .
FIGU
yoshi-nak nagyon szép hangjuk van talán a legszebb! De hallotad már a leovince gp dobját persze furuja nélkül? ha igen akkor tudod hogy milyen! Nagyon recsegő érces,nem lehet melette megmaradni. Még 200 felett is hallani!
Na, szoktatom a fiam a motorhoz. Most 7 hónapos.

Bakker most látom, hogy a matrica még mindíg rajta van a tankon. .
Gyorsan leszedem.
Hali CoroZ!
Pont igy van ahogy írod, nyilván való h hajnalban nem forgatja az EMBER max-ra a gépet .
De sajna volt olyan dobom ami alapjáraton is jó messzire halható volt, hát ennek nem örültek a szomszédok.
Mzgaba!
Értem, h csak mokáztok, azért nézzétek meg a neten a dogot, csak azért írtam mert szerinrem használható ötlet, és annyiba kerül mint az elektronika kb, és a következő motorba is használható.
A haveromnak utcai autóban van 1.8-as Astra, /széria motor semmi kovácsolt dugó meg ilyesmi/
kb. 2 éve használja utcán is, és b@szki iszonyatos.
Hozzászoktam a gyorsuláshoz motoron, meg a hüledező arcokhoz is, de ez nagyon ütős + 80Le-rő,
eddig kicsiholt keréken mérve 150 paripát + a nitró.
Most hétvégén lesz gyorsulási verseny, valami reptéren vagy hol.
FIGU
Hallottad már az én yoshijaimat furulya nélkül? Na az az elmebeteg....
hallottad már a leo..gp dob hangját? Nekem azvan,és nagyon elmebeteg!
Minek dob? Vedd le! Akkor már talán megközelíti az én yoshijaimat....