Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz jövőre is Z750S, a 2007-es Kawa katalógusban benne van.
Ebben az "S-t nem gyártják tovább" biztos vagy? Én erre nem vennék mérget.... Azért mert nem újították még nem jelenti azt hogy leállnak vele. A 2007-es Z pl.: most kapta meg az S farokidomát. SZVSZ csak nem nyúlnak hozzá az S-hez nem?
Az engedmény nem egyértelmű, a 10%-ot sehol sem ajánlották (kérésre pedig elutasították) be csak cegléden, sőt szegeden még az utalványt sem mondták... Erről ennyit.
Mondjuk már nem gyártják az s típust, szóval a készleten maradtakra lehet adnak majd még több kedvezményt is, de ha tavasszal vesztek gépet, tuti kevésbé lesznek engedékenyek ,mint holt szezonban...
szia!
krisztianfz6 megnéztem a képeket Rólad és a gépről, gyönyörű helyeken jártál!hogy mentél ki? saját szervezésben? csak azért mert mi is terveznénk egy hosszabb túrát, lassan el kéne kezdenünk szervezni és minden ötlet jól jönne. előre is köszi!
Sziasztok!
nekem többet szokott enni,mint amit peetsp írt, mondjuk nekem a csupasz z-m van.nekem a 6,5 gond nélkül benyeli, sőt mértem már 8 litert is, de az elég húzós tempó volt sok váltással. sok ezer balesetmentes km-t az új géphez!
Én is most nézegetem hol adnak több engedményt, venni akarok jan. környékén én is egy Z750-t narancs színben.
Ez az 50.000 Ftos utalvány meg az olaj mindenütt jár, meg a 10 % emngedmény, de én ettől többet akarok
kis telhetetelne vagyok
Totálkár lett? Hogy??? És a motorral mit csinálsz??
Egyszer vittek, lassan mentünk de finom motorja volt.
Mentél már 750-el esetleg, hogy milyen különbség van a kettő között?
Az enyém totálkár lett és esetleg elgondolkodnék még egy 750 -en.
Most ugyanannyiért odaadnák mint a kisfazert, bár én is nagyon szerettem.
Nem, szeretem ezt a kismotort, pár évig még meghagyom. Túl sok élmény köt hozzá.
Szia!

Csak nem Z-t akarsz venni Te is?
Kritika megértve... Hiba javítva....:-)
Nem ismerkedik....., még a reglapja sincs kitöltve, egy fantom. Biztos egyedül a legjobb neki.
Nem ismerkedem köszi...:-))))) Balatonnál
Szép az is, de azért döntöttem a fekete mellett, mert az időtálló szín, semmi extra, visszafogottan elegáns. De ez a jó, ahány ember annyi vélemény, annyi szokás, annyi ízlés
Merre laksz?
Természetesen a legszebb 2006-os színű, a candy plasma blue ez ilyen matt kék!:-)))))))))
Tegnap ahogy néztem nem értettem mi az a nagy piros kapcsoló a bal kormánycsutkán, most már tudom mi volt... Neked milyen színű van? Ezüstöt láttam élőben a kereskedésben, nem volt csúnya, de tudom, ha azt választom egyfolytában szidom magam, miért nem a feketét... úgyhogy maradtam a tutinál (ezt biztos nem bánom meg)
Ez érdekes, hogy Szegeden csak ennyi kedvezményt ajánlottak fel Mivel én is ott vettem a kis Z-t Nekem a forgalombahelyezés költségét tudták felajánlani, és tegnap a postás, hozott egy levelet nagy meglepetésemre, amiben egy 50.000 Ft-értékű ajándékutalványt találtam Ja, míg elnem felejtem, hogy sajna elég soká sikerült átvennem Augusztus 3.-án voltunk intézni a dolgokat és most vehettem át November 23.-án! 16 hetet kellett várakoznom nade a lényeg, hogy a forgalmijában csak 25kw-at szerepel!
ja fekete ok, közben elolvastamamit írtál azt is...
Szuper áron veszed! Grat. Tavasszal ugyanilyen megfontolásból vettem én is újat. az a 150-200k simán megéri főleg, hogy zsírújra a hitel is jobb. Milyen színüt néztél ki? Valamnit ne felejtsd el megnézni, hogy tuti 2006-os gyártás legyen, mert volt akit tavasszal ezzel vágtak át... A legegyszerűbb módja ennek, hogy a baloldali kapcsoló részen kell lennie egy piros vészvillogó kapcsolónak is ami a 2005-ösökön még nem volt...
Akkor nagyon jó a fogyasztás, azt hittem 6-7 körül van átlagos (nem lötyögős) használatnál. Az én előző V2-es 650-es gépem fogyasztptt 5,5-6 körül 80 le, akkor a 110 le 750ccm-mel nem rossz.
Van valaki közületek Csongrád megyei túrakedvelő mocis akinek van kedve közös guruláshoz szezonban? (általában 2-3-an szoktunk motorozni, lehetne picit bővíteni a létszámot)

A kereskedőnél nincs katalógusban alsó idom, de láttam már, hol lehet szerezni a gépre?
A ceglédi kawa szalonban veszem az új fekete 750 s-t. Leinfóztam a kereskedőket e-mailben az akciókról lehetőségekről, de itt volt a legkedvezőbb, hozzáteszem ahol lakok Szegeden volt, ahol semmi kedvezményt nem adnak (kivéve az olaj...) Szóval Cegléden az új árból 2.1 M Ft adnak 10% kedvezményt, így 1.9 MFt-ért kedvező hitellel tudom venni. Egy használt 1,5 éveset néztem ki, de az is 1.7 Mft lett volna (kifogástalan áll. kevés km), de akkor az új a tuti nem sokkal több pénzért ha hitel van rá.
Kapok a géphez még 4 l olajat és 50e Ft kawa vásárlási utalványt, sztem ennél nagyobb kedvezmény új gép vásárlásánál nem létezik
A fogyi 5,1l-6,6l ennél többet soha nem tudtam még vele megetetni... A 6,6l az egy két személyes dinamikus tura eredménye...:-) 180-200 tartósba (most ebben a hidegben) váltogatásokkal előzésekkel... A legtöbbször (nyár) 5,1l-en állt meg velem... Ez 160-as uatzót jelent egy-egy hajkurászással...
Mennyiért sokerült megcsípni és hol?
Akkor uccsó pillanatban léptem, holnap foglalózom le a 750 s-t.
Sok mindent utanaolvastam a gépnek, ebben a kategóriában nemigen van vetélytársa az biztos. Egy valamit nem tudok biztosan, sok adat volt már. Mennyi a fogyasztása?? Ti mit tapasztaltatok?