Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi lenne az ára és milyen cserére gondoltál?
Sziasztok!
Még mindíg eladó egy gyönyörű 2005-ös évjáratú Z-1000 -es.Kiváló műszaki és esztétikai állapotban,új gumikkal!Hitel megoldható.Csere érdekel.
GAZZA!!!!!

Érdeklődtem a D.M.C.-nél, és egy külföldi oldalon is olvastam sajnos, hogy megszüntetik az S-es gyártását!!!!!!

Nekem is marad a sima, majd kap valami szélvédőt azt jóvan.
Sziasztok!
szeretnék venni egy nyitott yosimura dobot a z-mre, és a tanácsotok kérném. mennyire befolyásolja a teljesítményét az új dob? félek hogy alacsony fordulaton veszít az erejéből. akinek van fennt dob, hozzá lett állítva az injektora, vagy nem szükséges?
ez igaz, de talán picit macerásabb egy digit órát visszaállítani, másrészt az állapotból úgyis lehet látni ha sokkal többet ment mint amit az óra mutat. Az én gépemben lassan 10.000 km van, és a lánc nem lóg, a lánckerék nem deformált még és néztem már olyan gépet ami (állítólag) 8000km-es és a lánckerék fogai már igen deformáltak voltak.
Hát a km annyi amennyit akar az eladó.
Szép ez és majd kiderül h jó is e!?
Remélem is lentebb megy az ideiek ára.
Sziasztok!

Nekem nagyon bejön, a régi is tetszett, de ez gyönyörű. Kíváncsi vagyok a fejidomos milyen lesz...
Milánóban, az EICMA-n. Az ezrest csak Kölnben fotóztuk, itt találsz képeket róla:

www.danger.hu/danger.php?page=...

www.danger.hu/d anger.php?page=...
Extraként vannak hozzá gyönyörű indexek is, és a műszerfal is nagyon korrekt.
Szerintem nagyon egyben van a gép, legalábbis élőben nem voltak zavaróak az általad említett dolgok. Szerintem a kipufogó sem szörnyű egyáltalán, illik a motorhoz. Ami a legnagyobb gáz volt rajta, hogy a bal oldali utaslábtartó (utolsó kép) egyértelműen az ezresről származik, mivel rajta van a kipufelfogatási "szeme". Remélhetőleg ez csak nullszériás dolog.
A hűtőidom jobban tetszene így:
...és az index is eltűnhetne a fejidom mellől.

Vélemény?
Szia!

Hol készítetted a képeket, illetve nincs véletle Z1000-ről is
Gyönyőrű! Kivéve két dolog.
1. A Kipu nagyon csúf, de az úgyis mindenkinél menne a levesbe.
2. Ez nem annyira zavaró, de mintha a kis hűtőidom valahogy nem jönne össze a tankkal.
Ott valami hiányzik a szemnek.
Ezek tényleg apróságok, és sokkal ütősebb, mint a régi bár az is nagyon tetszett.
Tisztára hasonló formavilág, mint az Er-6n csak szebb a lámpaidom meg a fara is.
Pár kép az új 750-esről, tényleg gyönyörű (egy-két apróságot leszámítva) !
Sajnos elég szarok lettek a képek, a gépemmel volt egy kis probléma, de majd lesznek jobbak is.
Köszi, kevesebb km-rel keresek mocit, úgy néz ki találtam egyet.
Szevasz!

2004.09.havi a motor.Szervízkönyves,karc mentes, 26e km van benne.Elöl új fékbetét,hátul új gumi.Hitelt tudok rá intézni.Ár irányár,hívj megegyezünk.tel.:06-20-9231-720
Szeva Karesz!
Engem érdekelne a gép, tudnál róla infókat küldeni? km, kép, hitel, gépbeszámítás stb...
hali
Egyszerűen GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!

www.motoblog.it/post/5004/eicm...
Koszonom!!!!
Igen, passzol az üléstakaró idom, de ez nem kifejezetten a Z1000 kiegészítője, mivel pl.: a "03-as 636-osoknak is ugyan ilyen üléstakaró megy rá. A has idom az már lehet nem passzol mivel a felfogatás lehet eltér a 750 és 1000-es között Én még plusszba az 1000-es hűtőoldalidomját szerelnék fel De egyébként elég sok ERMAX kiegésztő idomot forgalmaz a motorparts
Udv nep!

Ket alkatresz van a Z1000-en, amit szivesen attennek a Z750-re. A hatso ulest helyettesito takaro idom es a blokk alatti spoiler. At lehet ezeket rakni a 750-re? A takaro idom a Z1000 eseten az ulest helyettesiti es a kulccsal ugyanugy le-fol lehet rakni mint az ulest? Es ha igen, akkor a Z750 farokidomra is passzol?

Cap
Sziasztok.
Egy nagyon kedves barátom, motorújraépitéséböl kimaradt egy két dolog. Ha valakit érdekel jutányos áron eladók.
Mind vadi új, csomagolásban.
- lábtartó konzol (z750, 1000)
- lámpa (z750)
- hütö (z1000)
- generátor és kuplung fedél.

nyomos@citromail.hu ide irhattok
peetsp: versenygumirol van szo. 2000km nem a vege, de mar lemegy annyira, hogy kocka is, borda sem sok marad. az mar nem az igazi. max 4000-et megy, de ott mar vaszon. ahonnan en jovok ott pl. hatsogumit havonta cserelgetnek en nem, mert pl. nem madmexelek (nem kihivas), de azert fogy a gumasz :) amiket kerdeztel a dobrol, engem is erdekelne...