Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Kipufogó palást barkácsolóknak hossz 41cm,átmérő 10cm.Ár:2000ft
Sziasztok!
2006-os yamaha dt 50 r-re tudtok ajánlani valami jó kipufogót?
Előre is köszi!
Szevasztok!
125ös krosszmocira milyen kipufogót ajánlanátok?
Eddig találtam FMF-et meg pro circuitot. Melyik milyen és melyikkel hogy szól?
Kösz előre is.
üdv: Rhonin
császtok! Érdekelne egy DERBI SENDA r50-esre tuning kipuff! Ha netán linket vagy kipuffot tudnál ajánlani szeretettel várom! ELőre is kössz! császtok!
Hello motogp!
Tudom de ezek más linkek.
Akrapovic full rendszer-ről még megpróbálok képet felrakni...
Na akkor jöjjenek sorba a játékosok...
1, Yoshimura R-55 Gp style racing slip on dob.
Ár: 153.000.- Ft

2, Yoshimura TRC racing slip on dob.
Ár: 151.000.- Ft

3, Yoshimura R-55 GP STYLE Full verseny rendszer könyitett leömlökkel tartozékokkal R-55-S dobbal.( Ez a rendszer kb 6-7 kilóval könyebb mint a gyári, helyes beállitás esetén 5-8 LE tud adni) Powercommander már kell hozzá.
Ár:247.000.- Ft

4, Yoshimura TRC Full verseny rendszer paraméterei mint az R-55-nek csak kb 1-2 kg-al nehezebb.
Ár: 240.000.- Ft

Akrapovic GP2 slip on Hexagonal style.
Ár: 135.000.- Ft

Akrapovic GP2 full verseny rendszer leömlökkel tokkal, vonóval, hexagonal dobbal amely választható titán vagy carbonfiber dobbal. Súlycsökkenés 10 Kg. Teljesitmény növekedés helyes beállitás estén 7-8 Lóerő. Powercommander kell hozzá.
Ár: 265.000.- Ft
A szállitási idő a Yoshimura cuccok esetében 15 munkanap.
Az Akrapovic esetében attól függ éppen hol van raktáron.

Bár szerintem rendszerre akkor van igazán szükséged ha már nagyon karaly vagy a pályán .

Képeket csatoltam..
oké!ha lehet yosimurát és akropovicot is rendszert és dobokat is, 600 k7 hez!köszi?
Szia! Csak ujakat hozok az USAból. Használtat nem tudok. rakok fel képet, árat...
Többek között
GP azonos azzal amivel a futamokon mennek a replacement pedig utángyártott. A bajnokságot is ilyen cucokkal nyerték kint a nevek gondolom ismerősek a leirásban ami a termék alatt van ....

Style after our championship winning Ti-4 GP system the T-4 GP system offers all teh same great performance without the expense of Titanium.This full race system is designed to increase performance from bottom to top end, making it easier to ride faster. The T-4 GP System offers considerable weight savings when compared to the OEM system. If noise is an issue don't worrk, the T-4 GP System complies with all the new AMA sound restrictions. The Pro Circuit T-4 GP systems were developed in conjunction with riders like Ricky Carmichael, James Stewart and Ryan VIllopoto...making it the most sought after full race exhaust system in motocross.
Helló!

Az egyik FULL SYSTEM a másik pedig csak Stainless Head Pipe!
Az az az egyik teljes kipufogórendszer a másik pedig csak leömlő!
A kép ne tévesszen meg!
hello !és mennyiért tudnál? újat vagy használtat?képet is tudnál mutatni róla?köszi!
Hello AlexCBR!
Megtudnád mondani hogy mi a különbség ez: http://www.procircuit.com/stor...
és ez között: http://www.procircuit.com/stor...
És itt milyen különbséget takar a GP és a REPLACEMENT felirat? Mert kb 500 usd a különbség a kettő között.
Előre is köszi!
alex cbr hi suzuki sv1000 s k6 ra kéne dob vagy rendszer mit ajánlassz milyen tipusok vannak stb minden érdekel
üdv
Helló!

Azt szeretném kérdezni h hallottam egy kósza hírt azt h ha 2 ütemű crossok kipufogó végébe gyapotot teszünk mélyebb hangja lesz!Igaz ez?előre is köszi!
Például Én
Hello! tudna nekem valaki YOSIMURA kipufogót vagy rendszert eladót GSXR_600 k7 hez?köszi!
Hello!
Raktam ki mail címet!
Addig is hogy érezzétek a törödést hangügyileg.....
Stock vs Two Brothers
Papplacko! Először is kellene nekem évjárat mikori a 600 CBR. Igy, GP.Force az Amerikai Yoshimura katalógus nem hozza a tipust .03-04- 05-06-07-08 Yoshimura RS-5 racing exhaust néven fut acél, carbon, és titán kivitelben és ugye ez mind undertail kivitel tehát üllés alatti és közcsővel együtt vannak.... Képet mellékeltem.

Helló!
A Pro Circuit-nál úgy van hogy Yamaha Wr450F-hez külön külön van minden!
Azaz külön lehet hozzá megvenni a dobot és a leömlőt!Egyben nincs!

Dob:
http://www.procircuit.com/stor...
Price
: $424,95

Leömlő:
http://www.procircuit.com/stor...

Price: $199,95
Szia ! Az adatlapod lécci töltsd ki, ha adsz vagy küldesz e-mail elérhetőséget akkor leirom milyen lehetőségek vannak a tipushoz.