Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen közcsővel együtt
Gondolom dob és összekötőcső lenne az árban!
Oké, köszönöm az infot akkor ha ugy alakul szolok!
Ja és GYÖNYÖRŰ AZ 1000RR-ed!
Grat hozzá!
Diák kedvezménnyel 130.000- ból lenni itt egy carbon kivitel dobozban. 12 munkanap alatt.
Értem és Two Brothers-ért milyen mélyre kénne lenyulnom a nadrág zsebbe?
Szia! Használtat nem tudok, ha GP-s hangot akarsz akkor a Two Brothers-t ajánlom Én egy 2007-s 600 RR-n hallotam hogy szól, konkrétan a BadZoli motorján a H-Ringen. Célegyenesben "odab@szott" neki rendesen, mint a főldindulás nagyon keményen szólt! Yoshimurát is hoztam már 600 RR-re de annak egészen más a hangtónusa fordulaton.
- Persze az sem rossz...
Hello AlexCBR!
2005-ös CBR600RR-re is ezzek volnának az árak?
Nekem tetszik a Two Brothers.
Igazság szerint igazi GP-is hangot szeretnék a motoromnak, ha elmegyek egy autos mellett azt higye, hogy egy GP versenybe csöppent!
Engem használt dob is érdekelne akkár, nem kell új, csak jó állapotban legyen!
(diák pénztárcábol gazdálkodom)
Hello mindenki lenne 1 olyan kérdésem, hogy van-e valakinek Aprilia RX 125-re kipurendszere?( persze nem a gyári) Előre is kösz
Na. Te aztán egy igazi Afgán kalmár vagy "Pénz nem számit csak occó legyen" Nem szégyenled magad
Ott a fúró
Köszi, továbbítom cimbimnek
Sziasztok!
Alex,van-e valamid Suzuki GSR 600 ra is?amitől kissé megférfiasodik a hangja . Ja és "a pénz nem számít,csak minél olcsóbb legyen..."
Köszi
Yoshimura RS-5 Acél : 118.000.- Ft
Titán: 136.000.- Ft
Carbon: 140.000.- Ft
Two Brothers M2 carbon 143.000.- Ft

A Yoshimura-k közcsővel jönnek kompletten dobozban,
Szállitási idő: 12 munkanap.
árak?
R6-stílusú kipufogó

A teljesítménynövekményben szerepet játszik az alacsony ellenállású nagy kapacitású R6-stílusú kipufogó hangolása is, mely elhelyezése segít a semleges kezelhetőség megtartásában. A kipufogórendszer kétutas katalizátorral, továbbá egy levegő bevezető rendszerrel rendelkezik, ami biztosítja az esetleg elégetlen gázok elégését is. Ezáltal segít még alacsonyabb szintre csökkenteni a károsanyag-kibocsátás mértékét.
Vagyis ne birizgáld.
Tutis!

2007 600 RR-re Yoshimura RS-5 acél carbon, vagy titán kivitelben amit ajánlok vagy a Yankee testvérektől tudoood a Two Brothers-nek a carbonfiber kivitelét az büntet hangra.....
Micron Moto Gp style verseny dob. Hoztam valakinek már....
135.000.- Ft Dobozban
14 munkanap a szállitási idő.
Olcsót, a hazai árakhoz képest az.... ez relativ jóót mindenképpen, Yoshimura, Two Brothers, stb...
Heló szijasztok! Lenne egy kérdésem a tapasztaltabbakhoz! Van ugye a gyári kipu! Abból jön ki a könyöknél egy vékony cső( valószínűnek tartom hogy a katalizátoré!) Ez a cső egy gumicsőként folytatódik bele egy szerkezetbe! Na most ha én ezt lehúzom jobb hangja van a mocinak! Szerintetek ettől lehet valami baja ha lehúzva hagyom?
Hay mindenkinek!

Szeretném lecserélni a gyári kipufogórendszert a DERBI GPR 50 -em nem.
Ti milyen kipufogórendszert ajánlotok hozzá?
Ha esetleg van valakinek hozzá kipuff az is érdekelne.
Ez de dúrva: http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Utángyártott Akrapovic ovál végdobok
Alex! Cimbinek 2007 600RR-re tudsz valami olcsó és jó dobot?
Hello!láttam hogy hirdetted a micron dobot ,gsxr 600 k7 hez való az ami a képen van?és mennyi az ára?
Szia! Hond CBR 600 RR 2003-2004 Yoshimura RS-5 rozsdaálló acél kivitel amire gondolsz...

Ár: 118.000.- Ft Dobozban közcsővel. Budapesti átvétellel. (Közcsővel együtt kapható csak)
Szállitási idő: 12 munkanap.
szia
nezelodtem it a kipufogos topicban igy talaltalak meg erdekelne engem egy yoshimura RS-5 (INOX szeru az az fenyes ) vegdob cbr 600rr re 2004es amerikai model ilyen van most is csak serult es le kelene cserelni tudsz adni egy arat , kepet , es menyi ido kb amedig megerkezik
kipufogósípot lehet 125-ös motorba beletenni? mint amilyet a kocsiba is lehet http://www.autotuningshop.hu/i... Ha igen akkor valaki mondja már el hogy hogyan kell csinálni hozzá