Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! nézegetem a Német piacot és semmivel sem olcsobbak a motorok! tud valaki Olasz cimet ahol meg nézhetném? hátha olcsobbak egy kicsit! nem papiros motort nézek, endurokat!
Megvan! Thanks
Millió meg egyszer kivesézett téma. Olvass vissza ebben a topicban.
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Milyen papírok kellenek ha külföldről behozott motort le akarok itthon rendszámoztatni? 125ös robogóról lenne szó.
És kb. mennyibe lenne egy ilyen mutatvány?

Előre is köszi
üdv.

egy kis infóra lenne szükségem. ha veszek egy magyarországi, lejárt műszakis motort, azt hogyan tudom a legolcsóbban, legegyszerűbben elintézni, hogy a nevemen legyen, ideiglenesen kivonva a forgalomból?

előre is köszönöm!
A grandemo honlapján minden szükséges segédletet megtalálsz a forgalomba helyezéshez.A tájékoztató cikkely alatt találod
köszi szépen a választ

Akkor körül nézek, most már legalább tudom milyet keressek
Azzal nem tudod forgalomba helyezni.
és ha a váz úgy van behozva, hogy bontó/alkatrész papírral?
Szia,ezt a műveletet csak papiros vázzal dudod végrehajtani.Kűlföldi vagy itthoni végleg kivontal.Vagy veszel egy forgalomba lévő töröttet
sziasztok

van egy mocim külföldi papíros. A vázát viszont ki szeretném cserélni, ezt hogy lehet megoldani, hogy üzembe tudjam úgy is állítani? Az az Magyarországon rendszámoztatni tudjam? Az alapokat tudom, de nem tudom, ha a vázat cserélem, úgy hogy kel
Az első vizsga a KPM-nél kell legyen.Első forgalombahelyezésnél A Miskolci topicban biztos tudják a címet
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy külföldről behozott motorom Miskolcon hol tudnám vizsgáztatni?
Ez lenne az 1. magyarországi vizsga. Tudom, hogy azt nem lehet akárhol, de sajna konkrét címet nem tudok.
Erre még nem tudok válaszolni, mert a papírmunka ezen része most van folyamatban. Ha túlleszek rajta üzenek.
Egy oldalt nem tudtok irni ahol használt olasz robogók vannak jó áron?
Szia!
Németből a kivonási bele van bélyegezve a forgalmiba
vagy külön kivonós papír van?
Sikeres motorszállításon vagyunk túl Németországból. Aki motorszállítási gonddal küzd csak ajánlani tudom Gyulát, maximálisan ad a pontosságra és a sérülések elkerülésére, illetve árban is teljesen elfogadható.

Köszönet mégegyszer a gondos munkát!
thx uram

arról, hogy a motor meg körözés alatt áll-e más országokban nem tudok megbizonyosodni adás vétel előtt ezek szerint
Helló!

3 db papír kell:
- Külföldi forgalmi
- Külföldi kivonás papírja
- Kétnyelvű adásvételi


Először kell a műszaki a KPM-nél, CSAK OTT LEHET, pista bácsi műszakiztató helyén nem!
Ára: 27.800 Ft (ha még nem változott)
Utána regadó a VPOP-nál (Ugye ide kell adószámtól kezdve a KPM-nél megcsinált műszaki adatlap is. Mert ugye az alapján fogják kiszámolni a regadódat)
Utána már csak az okmányos dolgok vannak hátra kb. 20.000 Ft értékben.
A kötelezőt nem tudom, hogy okmány előtt vagy után kell, de sztm előtte.
Eredetiség vizsga csak akkor kell, ha pl. Kínából veszel motort. Mivel nem tudom hol veszed, ezért érdemes előtte az okmányirodában megkérdezni, hogy kell-e, feleslegesen ne fizess be 17.000-et Ha oalszból veszed akkor tuti nem kell eredetiség. Kérdezz rá.
Sziasztok!

Külföldről behozott motor vásárlása előtt, hol tudok tájékozódni arról, hogy a motor van e körözve más országokban? Jó lenne az adás-vétel előtt tisztázni ezt a dolgot...
Az átíratásról jók az infoim? Amik kellenek
kétnyelvű adás-vételi plusz az összes többi
a kivonó papír
a forgalmi
regadót befizetni
eredetvizsgát megcsináltatni
kötelezőt megkötni
műszakit megcsináltatni
okmányirodába befáradni illetékeket befizetni
Használt robogók érkeztek Olaszországból, kedvező áron.
vargesmotor.hu
30/612-8980
Ja,az lesz...
Van fent a neten letölthető olasz-magyar kétnyelvű adásvételi szerződés...Nem szívesen csalok,de "nó csensz" visszafelé megkeresni ezeket.Tegnap beszéltem a sráccal akitől anno 2009-ben vettem...hát,neki sem adtak ilyesmit...
Hogy mi jár érte, azt nem tudom. De ha van ismerős az oktojálirodába, akkor beszélj vele!
Hát akkor hamisítok egyet...totál képtelenség visszamenőleg az összes adásvételit megszerezni...
És persze Áronkát se hagyd ki a sorból!