Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ausztriai, és még szlovák is szóba jöhet.
Sziasztok! Tudna valaki mutatni külföldi "képesmotor, használtautó"-s oldalt? Első sorban ausztriai használtmotoros oldal érdekelne. Előre is köszönöm!
Sziasztok!

Komoly szándékkal társulnék valakihez /természetesen beszállva az uti költségbe/ aki az olaszokhoz megy motorért. 90'-96' közti ,tdm850, vfr750, régi sv, suzuki tl-s ,vagy valami hasonló túra v. sporttúra gépet szeretnék. Ahogy nézegettem itthon behozottakat még honosítás nélkül 3-400.000 körül árulnak, szóval gondolom kint kb fél árba lehetnek.
Így van! Az olasz adatait kitölti a tiéd meg üresen marad, aztán itthon meg te beírod magadnak a sajátodat és kész......
Valaki tud valamit arról hogy hogy lessz forgalomba helyezve amotorom?
20kW os olasz forgalmija van husqwarna te 610.Legfőképpen az érdekelne ha viszem a kpm-be esetleg ott észre fogják venni hogy nem annyi és az eredetit fogják beírni?Egyedi forgalomba helyezés és műszakira.
Üres adásvételi, vagy itthon írtok újat az olasz tulaj adataival, nekem is ilyen volt.
Lenne egy gyors kérdésem. Külföldről szeretnék motort venni, a menetét már tudom, az okés. Most viszont felmerült egy probléma: én nem tudok kimenni, nem leszek ott a vásárlásnál, másik magánszemély megy ki érte. (Kezdődnek a ZH-k, minden szombaton ott vagyok, aztán vizsgaidőszak, melóhelyen is alig van szabim...) Valami megbízással kitöltheti az adásvételit az én nevemre? Vagy az ő nevére kell írni, aztán ő itthon lepapírozza, én meg megveszem tőle? Hogy megy ez?
hali tudnátok nekem segíteni olasz motorbontóval kapcsolatosan? link cím név vagy ilyesmi! köszi!
Vámpapír, behozatali engedély nincs. Eredetvizsga sincs első magyarországi forgalomba helyezés esetén. Adás-vételi, (lehetőleg kétnyelvű, hogy ne kelljen lefordíttatnod ), olasz forgalmi engedély + PRA papír kel hozzá. Ha nem a te nevedre szól a kinti adás-vételi, akkor van még egy illeték ( vagyonszerzési illeték ). Ilyenkor kell egy magyar adás-vételit írni közted és a motort kint megvásárló között.
Illeték nélkül kb 45 e Ft + regadó. Regadót ezen linken tudod kiszámolni.
Üdv.
Mindennel együtt 80.000 ft.
Egy behozott 400-as motorhibás 1980-as honda cb kb mennyibe kerülne mármint az egész dolog. hogy névre kerüljön?
sziasztok!

Olyan valakit keresnék, aki motorbehozatallal foglalkozik.
Jó ideje keresek már fiatal (2007,2008-as) 250-es Atlanticot vagy Piaggio x8-at, de vagy csak lepukkantak vannak, vagy horror áron, esetleg mindkettő.
Ment a mail :)
Helló mi is olaszba készülünk robogóért!ez tényleg így van?bontóba 5-10 robogót mi magánszemély is tudnánk venni? Nem tudsz olyat aki most hordja be?Várom válaszod!ide:kriszkez@citromail.hu
Sziasztok nekem felajánlottak egy Aprilia AF1 Replica-t és mondta a srác hogy vannak papirok ezt irta: Minden be van fizetve. megvannak az olasz papirjai+vámpapirok+behozatali engedély+regisztrációs lap+bevizsgálási lap. Kb 60 ezer az eredetvizsga vizsga a törzskönyv forgalmi és a rendszám egybe. igy lelehet már vizsgáztatni magyarországi rendszámos motornak?
Szaisztok!Borsod megyében van olyan cég vagy magánember aki külföldi motort 3-4 napon belül letud papíroztatni?Köszönöm a segítséget...(Miskolc és környéke)
Sziasztok,

A problémám az, hogy nagyon megtetszett az Aprilia Red Rose 125-ös.
Viszont nem találok nekem megfelelőt belföldön. Ami jó lenne, annak nagyobb a kw 11-nél, így nem vezethetem B125-ös jogsival.

Szerintetek érdemes egy ilyen motort külföldről vásárolni?
Ha valaki olaszból szeretne olcsó motort behozni, írd be google-ba a kigondolt város neve után (pl:MILANO, TORINO, GENOVA) hogy autodemolizioni (bontó) és voálá már dobálja is a címeket :)Akár itthonról is fel lehet hívni őket. A legtöbb bontóban van motor is, egy motorért nem érdemes kimenni , csak többért, mert bele lehet szaladni 2000km-es utakba is. Olaszba nagyon drága a pálya. 50 euro/db/robogó ártól már lehet vásárolni (persze csak bejáratott nappereknek ennyi) de 100 eurótól már ,,kisembernek is lehet kapni", számlát iratni mindenhol (ezzel igazolod hogy nem loptad). Ha merész vagy akkor akár az utcán szemeteskuka mellől is felszedheted ingyen a mocit (ez nem vicc, találkoztam már olyannal hogy 5km alatt az utcáról kb 2 tucat robeszt fel lehetett volna szedni)XD Nyelvtudás nem árt :) (olasz, angol, spanyol, német) ezeket sokan beszélik. Ezután már csak sok euró kell :D
Ezt azért írtam, mert olvasva a topicot nem nagyon segítenek az embereknek helyet találni.
Remélem segítettem valakinek!
Vállaljuk külföldi járművek komplett honosítási, regisztrációs adóval kapcsolatos és átírási ügyintézését rövid határidővel.


Veszprém és környéke.

06 20 521 84 99
rossz acim ahelyes www.motor-szallitas.hu
hivj fel mond el részleteket én evvel foglakozom tóth gyula 0639492804 WWW.motorszallitas.hu
Sziasztok!

Rokonom kérésére keresek olyan embert, aki foglalkozik motorok behozatalával, lehetőleg Németországból és lehetőleg valamilyen alföldi (Békéscsaba) környéki "elérhetőséggel". Ha esetleg van ilyen illető, annak a segítségét megköszönöm. Üdv!
Sziasztok!
Kintről behozott vagy okmányok nélküli GSX-R600K4-K5-öt keresek, esetleg 750K4-K5. Idomsérült sem akadály. Ha valaki tud, lát ilyet akkor bátran vegye fel velem a kapcsolatot! mail: maxrpm@vipmail.hu! Köszi
Yamaha fzr600 váz eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően,vagy exportra eladó.50e ft.
Vállaljuk külföldi járművek komplett honosítási, regisztrációs adóval kapcsolatos és átírási ügyintézését rövid határidővel.


Veszprém és környéke.

06 20 521 84 99