Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem józan ember amugy sem akar motort behozni külföldröl!
pia meg a pina mindenhez kapcsolódik
De hogy kapcsolódik mindez a "Motor behozatal külföldről" témához?
töménnyel vigyázz, elkúrja a gyomrod gyorsan
sör&bor minden mennyiségben, attól legalább lehet vastag sugárban rókázni
házi birspálinka
vegyél egy tálca sört aztán lenyugszol
motorosok úgy is alkeszkodnak
könnyű mondani hogy bírjam ki.. majd' 2 éve gyűjtök erre a motorra, meg itt van a "kert végébe" a Mátra.. kizárt hogy ilyen jó időben porosodni hagyjam a vasat de azért kezdek már türelmetlen lenni bezzeg ha nekem kell vinni valamit, akkor azt rögtön
Azért lehet hagynod kéne egy kicsit ezt veszéjes motorozást.A jard nem aza megértö tipusu állat faj.Bár ezt csak a józanész mondatja velem én sem birtam ki sokáig,hogy ne csapasak valamivel.De nekem szerencsére van lehetöségem nem csak a saját motoromat használni.És használom is .
Mig nem müködö képes állapotu volt az enyém ezeket gyepáltam:
ÁÁÁ dehogy!Leveszed a bukót meg lobogtatod a hajad,lentebb huzod a kabátot és meg merednek mint gumibot! .Nem hiszem,hogy sok motoros csajt fognak meg max robogányolósat!
jó motorért messzire is elmegyek amúgy hazahozni nem volt gáz.. inkább mikor lementem megnézni, a 4 órás buszút
viszont ma betett a motorozásnak.. intettek szembe hogy zsaruk vannak.. inkább hazajöttem, nehogy belekössenek papírokba egy ilyen **ság miatt kell tartanom a sünöktől, kész vicc
Csak most vettem észre ahogy nézegettem a tz-d képeit,hogy debiböl vitted!Az igen .Jól eljöttél idáig érte.120-130 km biztos van.Nem volt
köszi szépen
Együt érzek veled!
Sajna most mennem kell.Tesóm ma müszakiztatta az én vasamat ezért mértékletesen be kell rugni! ÁÁ de rosz az ilyen!
Szurkolok neked!
ó, amennyi bajom már nekem ezzel a motorral volt (illetve a papírjaival) szerintem ebbe őszül bele a hajam csak oldódjon meg végre, onnantól tőlem Aprilia gsx-r is lehet, csak a nevemen legyen
Nekem nem volt ilyen lehetetlen (nehezet akartam irni de ez let )
helyzetem.Csak anyi,hogy az elözö gazda elhagyta a rendszámot.Az ügyes biztos álmodott valami szépet vezetés közben!
Na majd leveszük a vételárbóo-mondta
Ok legyen!
1hétig jártam az ocsmányirodába mert nem fogták fel mi van
A rendiknél be kellett jelenteni a renszántábla eltünését erröl papirt vissza és majd még a nagyanyám térdekalácsáról a röntgent is adjam be és már adtak is egy rendszámot 6500-ért.
de jó azért felidézni!
Majd teis csak örvendezel ezen a helyzeten valamikor a nem tul távoli jövöben!
nekem 1600
Vonzani különösképpen nem vonz, voltam ott gyerekként párszor. Mondjuk oda vissza csak egy ezres nekem
Hát az újabbik multistradát elbirná a gyomrom.Bár nem egy túl szép a csőrével.
Jah, amúgy Szováta, Medve tó és környéke lesz a cél...
meg vagyok én áldva vele meg az itteni ügyintézéssel is
Irigy, ennyi. Mindenki szeretne ducatival járni, csak a többség nem meri bevállalni.
A google se talál semmi ilyet. Érdekes
Nekem tényleg tetszik.És komolyan. Egyedi.
Találtál egy csodát Gratula!
Bár ez neked most inkább hátrány!
Nekem érdekes ,de nem tudom hova tenni a mocid nevét.
Na mostmár tényleg menjetek a faszomba a cikizéssel

off